Skocz do zawartości

Co zawiera walizka opiekunki?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mogę zapytać z jaka firma moza miec dniówkę 50€?bo mi w Promedica proponowali 800/miesiac...Wiem,ze to zalezy od jezyka o doswiadczenia,ale watpie by w Promedice placili tyle nawet z bieglym niemieckim.Dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta firma ma najniższe stawki ze wszystkich. Na tacy nikt nie poda nazwy firmy, trzeba szukać i oczywiście im lepszy język tym lepsze stawki. Nie polecamy tutaj firm bo jednemu pasuje ta a innemu inna. Z tego co wiem to chyba każdy z nas pracuje w innej firmie. Nawet tutaj na forum są ogłoszenia za uczciwe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Akurat ta firma ma najniższe stawki ze wszystkich. Na tacy nikt nie poda nazwy firmy, trzeba szukać i oczywiście im lepszy język tym lepsze stawki. Nie polecamy tutaj firm bo jednemu pasuje ta a innemu inna. Z tego co wiem to chyba każdy z nas pracuje w innej firmie. Nawet tutaj na forum są ogłoszenia za uczciwe pieniądze.

Dodam tylko ,że dużo jest takich ogłoszeń i na prawdę jest w czym wybierać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gość babett napisał:

a mogę zapytać z jaka firma moza miec dniówkę 50€?bo mi w Promedica proponowali 800/miesiac...Wiem,ze to zalezy od jezyka o doswiadczenia,ale watpie by w Promedice placili tyle nawet z bieglym niemieckim.Dziekuje za odp

@INEZ i @Maria Jolanta wyczerpująco odpowiedziały...nic dodać, nic ująć. 50 Euro za dzień to wcale nie jest tak dużo....zobacz na oferty, to już nie jest rzadkość za 1500 pojechać. Jak u ciebie z językiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@INEZ i @Maria Jolanta wyczerpująco odpowiedziały...nic dodać, nic ująć. 50 Euro za dzień to wcale nie jest tak dużo....zobacz na oferty, to już nie jest rzadkość za 1500 pojechać. Jak u ciebie z językiem? 

Ja ktoś odnalazł to forum to i oferty znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Teoretycznie tak ;) Bywało jednak i tak, że ludzie się pytali, żeby na tacy dostać ofertę. Mam nadzieję, że nasz Gość babett znajdzie coś dla siebie.....

A to nie jest na tacy :szok: przecież nikt za nikogo aplikacji nie złoży i procedury rekrutacyjnej nie przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Gość babett napisał:

a mogę zapytać z jaka firma moza miec dniówkę 50€?bo mi w Promedica proponowali 800/miesiac...Wiem,ze to zalezy od jezyka o doswiadczenia,ale watpie by w Promedice placili tyle nawet z bieglym niemieckim.Dziekuje za odp

Znowu  Promediki??? My  sobie nie  życzymy  tej nazwy  u nas!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Teoretycznie tak ;) Bywało jednak i tak, że ludzie się pytali, żeby na tacy dostać ofertę. Mam nadzieję, że nasz Gość babett znajdzie coś dla siebie.....

Szukasz podobno zmienniczki to masz osobę zainteresowaną odpowiednią stawką :) no chyba że już kogoś znalazłaś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Temat P24 uważamy za zamknięty, bo rodzi niezdrowe emocje....dla wszystkich.....Mamy tyle fajnych wątków, tematów do obgadania, plotek do przekazania, że to "coś" nie jest nam tu potrzebne........:haha:

A gdzie mają zasięgnąć opinii potencjalni pracownicy tej firmy ? wśród osób tam pracujących ?Pytają o radę tu na forum  tak jak założycielka tematu mam ich zignorować i napisać ,że na temat tej firmy nikt tu się nie wypowiada? Ja już więcej w tym temacie nic nie napiszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, INEZ napisał:

A gdzie mają zasięgnąć opinii potencjalni pracownicy tej firmy ? wśród osób tam pracujących ?Pytają o radę tu na forum  tak jak założycielka tematu mam ich zignorować i napisać ,że na temat tej firmy nikt tu się nie wypowiada? Ja już więcej w tym temacie nic nie napiszę .

:tak:dobrze zareagowałaś, tak trzymaj:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.08.2016 at 21:26, Blondi napisał:

A ja wjeżdzam z wibratorami i wyjeżdzam ,jak jakis się zużyje to weg i walizka jest lekka jak piórko-hahahhaha -żartowałam!!!

Moja po moich zakupach zawsze była cięższa ,ale byłam w dużym mieście więc  3 albo 4 pary butów samych a ciuchy a prezenty -ledwo walizę domykałam,,,a teraz jestem na wiosce i walizka jest zawsze lżejsza ,bo zużyję dużo kosmetyków i już jest mniej tego wszystkiego, ale mam te 30 kg ,,,

fajnie,że teraz nie musisz taszczyć wibratora :hura:Natürlich ist natürlich:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...