Skocz do zawartości

Telefon - numer zastrzeżony.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy daje coś zastrzeganie numeru telefonu? Według mnie, daje tylko negatywne reakcje osób, które widzą na swoim aparacie telefonicznym stosowny napis "zastrzeżony". Duży odsetek osób takich przychodzących połączeń telefonicznych nie odbiera. :idea: Ja też nie odbieram takiego telefonu, niech sobie dzwoni ... . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszyłem ten temat, ponieważ blokowanie prezentacji numeru stale się plagą. Niech Ci, którzy blokują prezentację swojego numeru, zapamiętają sobie, że już nie za niedługo będą dzwonić wyłącznie tylko do swoich znajomych, bo gdzie indziej nie dodzwonią się. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciw przywilejowi blokowania prezentacji numeru, tylko ten który blokuje prezentację numeru, niech pamięta, że ja mam przywilej nieodbierania takiego połączenia.

Jak z tego widać, na takiej operacji traci blokujący, bo nigdzie się nie dodzwoni, gdy zablokuje prezentację swojego numeru. Po prostu blokowanie numeru jest zwykła dziecinadą, która - jak każda inna moda - szybko przeminie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie. Czekam na taką opcję co to pozwoli mi zablokować wybrane przeze mnie numery, czyli osoby podane przeze mnie nie dodzwonią się pod mój numer. Jak na gadu-gadu (odbieraj tylko z lity znajomych, zablokuj numer). Ta opcja to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

he numer zastrzezony jest przedewszystkim sprawa czystosci sumienia ,

jezeli takowe jest czyste nie ma potrzeby go zastrzegac.

a z drugiej strony nie wydzwaniac do tych z nieczystym sumieniem zyjacych w ciaglym zagrozeniu nieporzadanych telefonow :roll: ---nigdy nie zastrzegalem numeru :razz: i odbieram wszystkie polaczenia ,z ciekawosci poznania tego tajemniczego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość gabula57

W zupełności zgadzam się z Henrykiem. Uważam że jeśli ktoś ma czyste sumienie

to nie powinien ukrywać w tak głupi sposób swojego numeru. Do mnie tez dzwonią, ale nie odbieram . Panie komorniku-------pan tak mówi jakby nie miał pan innej możliwości dotarcia

do delikwenta, a to jest ( tak mi się wydaje ) sprawa pańskiej obrotności.

Natomiast jeżeli chodzi o zakład pracy -potencjalnego pracodawcę ---to uważam że jako

uczciwy, porządny pracodawca nie powinien zastrzegać numeru telefonu, w przeciwnym wypadku w/g mnie jest to firma nie zasługująca na zaufanie. A co za tym idzie nie chciałabym w takiej firmie pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drogi Panie Henryku ja uwazam, ze ta funkcja zastrzezenia numeru jest jak najbardziej potrzebna ale zgadzam sie, ze jej stosowanie jest naduzywane. W wypadkach, gdy jest sie przez kogos telefonicznie nekanym, otrzymuje sie grozby itp. to jest to jedyne skuteczne rozwiazanie problemu poniewaz zastrzegajac nr mamy pewnosc, ze osoba nas przesladujaca nie otrzyma go nawet z informacji tel.

Tak jak w kazdym przypadku kazdy kij ma dwa konce.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...