Skocz do zawartości

⭐ NOWOŚĆ! Lekkie zlecenie do samotnego seniora – spokojny dom i przyjazna atmosfera! ⭐ [Werne (DE-NW), 1800 €]


Rekomendowane odpowiedzi

GC-logo.jpg

poszukuje osób na stanowisko:

⭐ NOWOŚĆ! Lekkie zlecenie do samotnego seniora – spokojny dom i przyjazna atmosfera! ⭐

Wynagrodzenia: 1800 Euro
Miejscowość: 59368 Werne
Poziom znajomości języka: KOMUNIKATYWNY
Płeć podopiecznego: Mężczyzna

form.png

 

Opis zlecenia

⭐ NOWOŚĆ! Lekkie zlecenie do samotnego seniora – spokojny dom i przyjazna atmosfera! ⭐

💙 Poszukujemy serdecznej i odpowiedzialnej opiekunki do opieki nad samotnie mieszkającym seniorem.

👴 Podopieczny ma **86 lat**, waży **74 kg** i mierzy **175 cm** wzrostu. Senior zmaga się z niewydolnością serca oraz osłabieniem związanym z wiekiem. Porusza się samodzielnie przy pomocy rollatora i potrzebuje wsparcia podczas codziennych czynności oraz przypominania o regularnym przyjmowaniu leków.

😊 Pan jest bardzo uprzejmym i spokojnym człowiekiem. Chętnie spędza czas w ogrodzie 🌳, ogląda wiadomości 📺 oraz słucha muzyki klasycznej 🎼. Lubi rozmowy i ceni sobie życzliwe towarzystwo, ale jednocześnie szanuje prywatność opiekunki.

🏡 Do obowiązków opiekunki będzie należało:
🍳 przygotowywanie codziennych posiłków,
🧹 utrzymanie porządku w domu,
🛒 robienie zakupów,
🧺 prowadzenie gospodarstwa domowego,
🚶 towarzyszenie seniorowi podczas krótkich spacerów oraz pomoc w codziennym funkcjonowaniu.

🛏️ Opiekunka będzie miała do dyspozycji własny, komfortowy pokój z dostępem do Internetu 📶 oraz spokojne warunki pracy.

📍 Miejsce pracy: 59368 Werne

Kontakt

GC-mlogo.jpg
Germania Care
Opieka nad osobami starszymi Niemcy
ul. Biskupa Czesława Domina 7/12
75-065 Koszalin
Tel.: 452 101 821
509 780 868
94 342 40 56
Email: [email protected]

form.png

form.png

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



Sprawdź: Oferty pracy ZARABIAJ WIĘCEJ! Ranking agencji SYMULATOR WYNAGRODZEŃ Katalog agencji

O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 12 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 360 tysięcy postów w ponad 30 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji naraz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...