Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 minuty temu, violka napisał:

Każdy ma jakiegoś bzika :szydera:           ale nie każdy bzik rodzi takie cudeńka :zwyciezca:

"Bzik – postać komiksowa, pies Lucky Luke’a. W niektórych wersjach językowych znany jest jako Rintindamp, Rintinkan lub Bushwack. Jest parodią psa Rin Tin Tina. "

Za: Wikipedia. 

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Każdy ma jakiegoś bzika :szydera:           ale nie każdy bzik rodzi takie cudeńka :zwyciezca:

U mnie to jest nieuleczalna choroba, zachorowałem na nią w ósmym roku życia i nikt nie potrafił mnie z niej wyleczycxd

Później był okres nauki, 5cio letnia szkoła fotograficzna i nie tak dawno 3letnie studia w tym kierunkuxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Teraz to juz zgłupiałam O.o Czy Ty napewno pracujesz w opiece ? :o

Oczywiście że tak, w naszym pięknym kraju nie jesteś w stanie utrzymać się z fotografii, no chyba ze zajmujesz sie fotografią kotletową /ślubną/xd

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Oczywiście że tak, w naszym pięknym kraju nie jesteś w stanie utrzymać się z fotografii, no chyba ze zajmujesz sie fotografią kotletową /ślubną/xd

Nie chcesz się rozdrabniać na drobne ? ;) Na kotlecie też mógłbyś fajnie zarobić :d a po pracy karmić swojego bzika :) Potrzebujesz Menagera :tak2: Tak to już jest , że ludzie z artystyczną duszą nie potrafią kasy robić i potrzebują kogoś kto im w tym pomaga :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Nie chcesz się rozdrabniać na drobne ? ;) Na kotlecie też mógłbyś fajnie zarobić :d a po pracy karmić swojego bzika :) Potrzebujesz Menagera :tak2: Tak to już jest , że ludzie z artystyczną duszą nie potrafią kasy robić i potrzebują kogoś kto im w tym pomaga :d

Mnie uczono fotografii a nie chałtury, a uczyli mnie wielcy

Teraz jak jestem w Polsce zajmuję się technikami szlachetnymi, w tym roku a moze w przyszłym będę miał już swoją pracownie, kończe budowę i chyba pozegnam sie z zawodem opiekuna:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Mnie uczono fotografii a nie chałtury, a uczyli mnie wielcy

Teraz jak jestem w Polsce zajmuję się technikami szlachetnymi, w tym roku a moze w przyszłym będę miał już swoją pracownie, kończe budowę i chyba pozegnam sie z zawodem opiekuna:cześć3:

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mąż napisał:

No bardzo romantyczne zdjęcie z okna samolotu chyba. 

No natychmiast przeniosłem się tam myślami. Super. Dawaj więcej.

Tak się starałam zrobić dobre fotki,,nie jestem fotografką ale zdjęcia kocham robić,,jakieś tam zawsze dobrze wyjdzie,,to jest Peniscola w Hiszpani,,,zdjęcie zrobione nie z  okna samolotu,,tylko ze starego miasta ,,gdzie rządził ,,Papa Luna" ,,,miasteczko stare tez śliczne i na górze,,,fotek mam full,,dla mnie 300 fotek zrobić to zabawa,,,a potem fajnie do nich wracać i wspominać,,,fotka zrobiona w Boże Narodzenie 2017 roku,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

Nie będę teraz skromny, ale w tym roku mnie można powiedzieć doceniono.

Jest to dla mnie bardzo ważne wyróżnienie tym bardziej że w 100lecie odzyskania niepodległości

medal.jpg

Gratulacje :cześć2:     Ja kiedyś zdobyłam złoty medal za plakat       :d Młodzi Wielkopolanie w 40 sto leciu PRL :oops::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Tak się starałam zrobić dobre fotki,,nie jestem fotografką ale zdjęcia kocham robić,,jakieś tam zawsze dobrze wyjdzie,,to jest Peniscola w Hiszpani,,,zdjęcie zrobione nie z  okna samolotu,,tylko ze starego miasta ,,gdzie rządził ,,Papa Luna" ,,,miasteczko stare tez śliczne i na górze,,,fotek mam full,,dla mnie 300 fotek zrobić to zabawa,,,a potem fajnie do nich wracać i wspominać,,,fotka zrobiona w Boże Narodzenie 2017 roku,,,

Jeśli kochasz robić zdjecia, to nie rób tego telefonemxd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Plakat był malowany , bo taki był wymóg  . Farb nie lubię i nigdy nie czułam się z nimi dobrze ale uwielbiam szkicować :love:

Kiedyś też bawiłem się ołówkiem i troszkę węglem, zaniechałem tego chociaż twierdzono że wychodzi mnie to nawet dobrze.Wybrałem jednak fotografie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, geronimo napisał:

Mnie uczono fotografii a nie chałtury, a uczyli mnie wielcy

Teraz jak jestem w Polsce zajmuję się technikami szlachetnymi, w tym roku a moze w przyszłym będę miał już swoją pracownie, kończe budowę i chyba pozegnam sie z zawodem opiekuna:cześć3:

Wodzu życzę Ci żebyś jak najszybciej się mógł z opieką pożegnać, co dom to dom. Ale szkoda będzie, bo kto nam będzie takie fotki wstawiał. Ale każdy musi gdzieś zakotwiczyć. Jak długo jesteś już z nami ??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...