Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 godzin temu, Blondi napisał:

Powiem prawdę ,,nigdy nie byłam na takiej plaży,,,i nie chcę być, nie podnieca mnie to wcale, kocham stroje kąpielowe, no szmaty musze mieć na sobie i nie inaczej, :szydera:

Pusto było,ale może dlatego ,że to przed 20-ą było:)Z tej plaży korzystają głównie Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.08.2019 at 20:13, foczka63 napisał:

004.jpgzaledwie 7,5km od domu:):):)

Super :dobrze::d

Przyznaję, na polskiej jeszcze nie byłem. 

Najlepsza, m. in. pod względem położenia i wyposażenia jest moim zdaniem plaża FKK na Nordeynay. Fajna jest też nad Biggesee, koło Attendorn,tyle że kamieni sporo i buty do wody trzeba mieć. Tę odwiedzamy często, bo najbliższa. 

Na Majorce, w okolicy Cała Ratjada też były fajne miejscówki do uprawiania FKK. 

W naturyzmie czy, po niemiecku, kulturze gołego ciała nie ma nic złego, chyba że komuś kojarzy się to tylko z podnieceniem albo podglądactwem. Ale z tego można się wyleczyć. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

@Blondi To nie studio, studio jest w domu na piętrze, to jest miejsce do obróbki fotografii analalogowej i technik, kopiowanie fotek cyfrowych na negatyw i tp.:d

To się nabiegasz ,,dół ,góra,  dla mnie wszystko to czarna magia ta obróbka analogowa  ,,ale wiem,że nauczylabym się tego w mig,,bo bardzo dla mnie to było zawsze interesujące,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

@Blondi Prawdopodobnie w przyszłym roku będę organizował warsztaty z technik specjalnych, mokrego koloidonu i przetłoku olejowego, więc  nic straconego aby poznać alternatywne techniki fotograficzne:)

No teraz mi zakręciłeś na maxa tymi technikami głowę, toż to czarna przerębla dla mnie,ale jakbym poczytała to bym się już dużo nauczyla, ale już jak dla mnie za pózno,,to trzeba mieć taki pociąg do fotografii od zawsze,  Te Twoje zagadnienia to jak w warsztacie samochodowym:szydera: mokrego koloidu czy przetłoku olejowego:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

No teraz mi zakręciłeś na maxa tymi technikami głowę, toż to czarna przerębla dla mnie,ale jakbym poczytała to bym się już dużo nauczyla, ale już jak dla mnie za pózno,,to trzeba mieć taki pociąg do fotografii od zawsze,  Te Twoje zagadnienia to jak w warsztacie samochodowym:szydera: mokrego koloidu czy przetłoku olejowego:szok:

:dja to wolę przetłok:d

Edytowane przez maras1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:szok: no przecież,,nie inaczej, :szydera: kiedy zaprosisz ? całe forum oczywiscie ,,bo widzę ,że kieliszków starczy,,

na całe nie wystarczy:(,ale mogę zakupić jednorazówki:oklaski:,z przyjemnością zapraszam każdego kto będzie w bydgoszczy,pod warunkiem ,że i ja tam będę -no:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, maras1 napisał:

na całe nie wystarczy:(,ale mogę zakupić jednorazówki:oklaski:,z przyjemnością zapraszam każdego kto będzie w bydgoszczy,pod warunkiem ,że i ja tam będę -no:d

No przecież wiadomo,że my wychowany naród i się nie pchamy do kogoś na chama, musi być własciciel ,,to wiadomo, ale kieliszków starczy na moje oko, a potem zażyczymy sobie nocleg, po tym barku, znajdzie się jakiś materac napewno,,:szydera: spadam spać ,bo od patrzenia już jestem pijana:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 5.09.2019 at 22:11, geronimo napisał:

Ano ma ,ma,

Wstępnie to tak wygląda pracownia analogowa, ale komputery tyż sa

No i stare meble po Babci tyż wykożystane:d

DSCN0204.JPG

DSCN0208.jpg

Fajna sprawa @geronimotrochu zazdroszczę Pozdrawiam serdecznie już z adresu we Franku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...