Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Jestem tu po 3 letniej przerwie.Co się zmieniło na plus niech ktoś powie. Druga sprawa to szukam koleżanki która szuka zmienniczki na stałe do dobrej szteli,tzn.nie za ciężkiej a lepiej płatnej.język niemiecki komunikatywny plus.zaradna, prawo jazdy Europejskie. Do leżących nie już nie ten wiek. Może jest tu ktoś taki kto potrzebuje dobrej stałej zmienniczki? Jestem praktykiem wiec szukam tylko uczciwej zmienniczki z dobrą sztelą. Jestem uczciwa,godna zaufania,słowna i mam b.dobre referencje od niemieckich rodzin.Jeździłam ponad 3 lata do różnych podopiecznych.pozdrawiam cieplutko i czekam na ewentualne odpowiedzi.

ps.Jestem już na emeryturze więc jak to teraz jest z pracą w opiece aby nie utracić emerytury,może ktoś wie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Katarzyna.. napisał:

Witam serdecznie wszystkich.

Jestem tu po 3 letniej przerwie.Co się zmieniło na plus niech ktoś powie. Druga sprawa to szukam koleżanki która szuka zmienniczki na stałe do dobrej szteli,tzn.nie za ciężkiej a lepiej płatnej.język niemiecki komunikatywny plus.zaradna, prawo jazdy Europejskie. Do leżących nie już nie ten wiek. Może jest tu ktoś taki kto potrzebuje dobrej stałej zmienniczki? Jestem praktykiem wiec szukam tylko uczciwej zmienniczki z dobrą sztelą. Jestem uczciwa,godna zaufania,słowna i mam b.dobre referencje od niemieckich rodzin.Jeździłam ponad 3 lata do różnych podopiecznych.pozdrawiam cieplutko i czekam na ewentualne odpowiedzi.

ps.Jestem już na emeryturze więc jak to teraz jest z pracą w opiece aby nie utracić emerytury,może ktoś wie.

Czy coś się zmieniło na plus to sama musisz ocenić :dNa pewno ktoś się znajdzie kto szuka zmienniczki :)

Może napisz osobne ogłoszenie to wtedy więcej osób przeczyta. 

Jak chodzi o emeryturę to ja bym się tym wcale nie przejmowała bo wiele opiekunek jeździ będąc na emeryturze i nie słyszałam, żeby z tego powodu miały jakieś problemy. No i wiesz, że agencje kreatywne są i zawsze coś potrafią wykombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ,dobrze mi radzisz co do ogłoszenia.Nie wiem gdzie dać.Dopiero się zalogowałam pierwszy raz.muszę się tu rozejrzeć.A z tym ZUSem coś czytałam.Muszę już bezpośrednio w firmach się dowiedzieć.pozdrawiam Cie serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego i lekkiej szteli w 2021r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...