Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś napisze jaki był pierwszy wyjazd. Też jechalyscie z takimi obawami? A co z językiem? Pojechaliście już znając go?Jeszcze nie wiem kiedy pojadę.  Jestem w agencji Promedica 24. Sporo niepochlebnych informacji czytałam na ich temat. Ale nie znam nikogo kto z nimi jeździ.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, basiasejwy napisał:

Może ktoś napisze jaki był pierwszy wyjazd. Też jechalyscie z takimi obawami? A co z językiem? Pojechaliście już znając go?Jeszcze nie wiem kiedy pojadę.  Jestem w agencji Promedica 24. Sporo niepochlebnych informacji czytałam na ich temat. Ale nie znam nikogo kto z nimi jeździ.  

Basia ...przejdź w wątek " Rozmowy przy kawie " ....tutaj witamy " Nowych " . Przy kawie piszemy na różniste tematy .      :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Również witam wszystkich NOWYCH ....tylko zacznijcie w końcu pisać - WSZYSCY , bo tacy , jacyś nieśmiali jesteście i tylko " dzień dobry , jestem ....." i po ptokach ...tyle my Was widzieli  :haha:

Co tu pisać konto nowe ,jeszcze mie wiem co i jak ale widzę ze dziewczyny bardzo serdeczne .Zalogowałam się  bo szukam sztelli prywatnie, już 6 lat doświadczeń w opiece  ,raczej pozytywnych .Teraz jakiś zastój czy co .Byłam zawsze w okolicach Koblencji ,fajne widoki i miejsca na spacery .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, basiasejwy napisał:

Może ktoś napisze jaki był pierwszy wyjazd. Też jechalyscie z takimi obawami? A co z językiem? Pojechaliście już znając go?Jeszcze nie wiem kiedy pojadę.  Jestem w agencji Promedica 24. Sporo niepochlebnych informacji czytałam na ich temat. Ale nie znam nikogo kto z nimi jeździ.  

I już ci współczuję :sorry: agencji, którą wybrałaś. Jest parę osób z tej agencji. Ze dwie nadal pracują u nich, a reszta zmieniła i zarabia więcej. Wejdź na kawusiowy topik i tam pytaj o co chcesz. I poszukaj na forum wątku o pierwszym wyjeździe. Dowiesz się dużo. Są też wątki o znajomości języka i nauce. Ale musisz trochę pogrzebać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, basiasejwy napisał:

Może ktoś napisze jaki był pierwszy wyjazd. Też jechalyscie z takimi obawami? A co z językiem? Pojechaliście już znając go?Jeszcze nie wiem kiedy pojadę.  Jestem w agencji Promedica 24. Sporo niepochlebnych informacji czytałam na ich temat. Ale nie znam nikogo kto z nimi jeździ.  

Jeździłam z nimi prawie rok, ale to był stracony czas, nie wiem,  z jaką stawką jedziesz, podwyżki się nie doprosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Małgorzata 1234 napisał:

Co tu pisać konto nowe ,jeszcze mie wiem co i jak ale widzę ze dziewczyny bardzo serdeczne .Zalogowałam się  bo szukam sztelli prywatnie, już 6 lat doświadczeń w opiece  ,raczej pozytywnych .Teraz jakiś zastój czy co .Byłam zawsze w okolicach Koblencji ,fajne widoki i miejsca na spacery .

Leć na kawusię....tam odbywa się prawdziwe życie forum. Ale znajdziesz też prywatne oferty pracy, obok na ściance jest są stosowne anonsy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No...brawo...grunt, to mieć cywilną odwagę i przyznać się do niecnych czynów :szydera:

dlaczego mam się tego wstydzić,to była jedna z lepszych moich decyzji, teraz zarabiam dwa razy tyle:dobrze:, żałuję, że tak późno podjęłam decyzję o rozstaniu z tą firmą:mur:, ale lepiej późno niż wcale:p

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Małgorzata 1234 napisał:

Ale tu wesoło widzę

Tu nie...na kawuni lepiej :szydera: Tutaj tylko jest pierwsze powitanie i przedstawienie się :tak2: Za rozgaworki nie na temat można od Moderacji w tyłek dostać :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bluszcz napisał:

@Redakcja Dzień dobry 

Mam na imię Beata.. w zawodzie od 2014..obecnie na urlopie, ale powoli rozglądam się za ofertą. 

Pozdrawiam

Witam serdecznie i na kawę :kawa: zapraszam:witam:, tyle nowinek ostatnio przybyło, a mało która chce się z nami kawy :kawa:napić:dyskusja:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,  poszukaj jeszcze po agencjach, jak pogadasz przez telefon z co najmniej kilkunastoma, to zaczniesz rozumieć o co w tym chodzi. Omijaj agencje, które nachalnie się ogłaszają, podzwoń po tych mniejszych. A przed podjęciem decyzji dokładnie poczytaj opinie w internecie o firmie. Agencja wcale nie musi być z twojego miasta, nawet na oczy cię mogą nie widzieć , a umowa przyjdzie pocztą.. Znalezienie dobrej agencji to na prawdę ciężka praca. Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj,  a jak tylko coś ci się n i e podoba pytaj, na forach i przyszłego pracodawcę.  Bardzo dokładnie ustal stan pacjenta, masz prawo wiedzieć wszystko. Dokładnie wszystkie schorzenia i czy rodzina jest na miejscu i czy np. przejmie obowiązki w niedzielę - musisz od początku powalczyć o czas wolny. Co do języka ucz się cały czas, coś rozumieć musisz, a im więcej rozumiesz tym bardziej jesteś wygrana w każdej sytuacji. Nie przejmuj się jak na początku nie zrozumiesz - Niemcy mają swoje dialekty i czasami trzeba się osłuchać. I bez kompleksów - jakby tylko nie było miło więcej do tych ludzi nie wracaj.  Powodzenia !

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tu Nowa ,powoli muszę ogarnąć co i jak. W opiece pracuję już 7 lat. Teraz szukam na skoczka ale jest zastój.Może ktoś  potrzebuje na krótkie zastępstwo. Pozdrawiam i życzę miłej soboty.☺

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...