Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Blondi napisał:

Już się boję:szydera: ale nischt zu tragisch ,udobrucham wszystko!!!:szydera: słusznej postury :szok: czyli gigant???

 

27 minut temu, Blondi napisał:

Już się boję:szydera: ale nischt zu tragisch ,udobrucham wszystko!!!:szydera: słusznej postury :szok: czyli gigant???

W obwodzie, łatwiej przeskoczyć niż okrążyć

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki!

Szybko się witam bo chyba jestem pierwsza i mam nadzieję, że nikt się nie wciśnie podczas pisania :oklaski:

52956240_2266035510113199_17882015591510

Chyba masz rację Meryjko . Ja lecę do " kawy " . Nie tam , żebym na drapane liczyła , bo nie....już swoją piję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie w tę deszczową sobotę. Na chrzcie dano mi na imię Sylwia. Starszymi osobami opiekuję się już ładnych parę lat.Obecnie przebywam w północnych Niemczech.Życzę wszystkim miłego popołudnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylasa napisał:

Witam wszystkich serdecznie w tę deszczową sobotę. Na chrzcie dano mi na imię Sylwia. Starszymi osobami opiekuję się już ładnych parę lat.Obecnie przebywam w północnych Niemczech.Życzę wszystkim miłego popołudnia.

Ja ciebie również serdecznie :witam: w tę deszczową sobotę :tak2: Rozgość się i zadomów...bywaj i baw się z nami...zapraszamy :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sylasa napisał:

Witam wszystkich serdecznie w tę deszczową sobotę. Na chrzcie dano mi na imię Sylwia. Starszymi osobami opiekuję się już ładnych parę lat.Obecnie przebywam w północnych Niemczech.Życzę wszystkim miłego popołudnia.

Witaj:witam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sylasa napisał:

Witam wszystkich serdecznie w tę deszczową sobotę. Na chrzcie dano mi na imię Sylwia. Starszymi osobami opiekuję się już ładnych parę lat.Obecnie przebywam w północnych Niemczech.Życzę wszystkim miłego popołudnia.

Witaj. :zdrówko:

Ja też jestem na północy. Jak się rozeznasz na forum to pokaż się na mapie opiekunów, może znajdzie się ktoś w pobliżu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sylasa napisał:

Witam wszystkich serdecznie w tę deszczową sobotę. Na chrzcie dano mi na imię Sylwia. Starszymi osobami opiekuję się już ładnych parę lat.Obecnie przebywam w północnych Niemczech.Życzę wszystkim miłego popołudnia.

Ja chciałam powiedzieć, że mi też miło Cię poznać :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...