Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty mnie nie rozśmieszaj :szydera: Łokcie to ja twoje widziałam...na stole rozparte z tej "roboty" :szydera: A i to bono z publikum to już mnie powaliło na łopatki totalnie :szydera:

No i następna na liście, u której za ch... żadne skarby bym nie chciała pracować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana Staram się, ale czasami jest bardzo trudno. :(

6 minut temu, Janina Włodarczyk napisał:

@LACH Mam nadzieję, że wszystko się odmieni na lepsze.

 

6 minut temu, Janina Włodarczyk napisał:

@LACH Mam nadzieję, że wszystko się odmieni na lepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janina Włodarczyk napisał:

Tak myślisz, a ja myślę, że chyba już nie wiele. Ale próbuję się trzymać. W końcu w więzieniu też można żyć.

Hmm... My tutaj,  prawie wszyscy, dość dobrze się znamy, niektórzy z nas nie tylko wirtualnie i "przygody" z różnymi "postaciami tegoż wirtualnego świata" też mieliśmy różne. Nie zdziwi się, że nie ma chętnych na przeprowadzenie z Tobą "psychoterapii", dopiero się pojawiłaś i już bardzo intymne zwierzenia. Nie, nie mam Ci tego za złe, ale ostrożnie podchodź do tego świata. A tak na, marginesie, to wydaje mi się, że oprócz forumowego towarzystwa, potrzebujesz kontaktu ze specjalistą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janina Włodarczyk napisał:

Ja  potrzebuję kontaktu z ludźmi, jestem u Niemców już 9 miesiąc z miesięcznym pobytem w domu, tu nikt ze mną nie rozmawia. Rano robię śniadanie, potem obiad, pod wieczór kolację, po za tym siedzę sama w swoim pokoju.

My wszyscy jesteśmy na zleceniach sami :haha:I dlatego tu bywamy...to nasza ostoja i gabinet się specjizacji wielu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janina Włodarczyk napisał:

Wiecie, że ta rozmowa bardzo dużo mi daje? Taka nie zobowiązująca pogawędka. :szept:

Nas tu nic nie dziwi. Mamy tyle lat, ze znamy zycie, wiemy co to byc na wozie i pod wozem tez.

Jestesmy tu po to, zeby sie wspierac, ale tez pomarudzic(no bo gdzie?), bo nam dokuczaja rozlaki, samotnosc i trudnosci dnia codziennego na obczyznie. Zwykle ludzkie sprawy.

Cieszymy sie, jak wszyscy rodzice z sukcesow naszych dzieci, dlatego chwalimy sie, a co!

Czasem jakas awaria sie trafi, zgrzyt, ktorego nie warto pamietac ani wyolbrzymiac(dla wlasnego zdrowia psychicznego).

Teraz juz nas znasz, a my poznalismy Ciebie z tej sympatycznej strony:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...