Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Janina Włodarczyk napisał:

Bardzo potrzebuję przyjaciół, zostałam boleśnie zraniona. Życie dało mi popalić.

Zaraz idę gotować obiad, ale po godzinie 13:00 mam wolne aż do 16:30 i wtedy będę na forum.

Fajnie:d Wlacz sie do rozmowy w innym watku:"Rozmowa przy kawie":d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janina Włodarczyk napisał:

Dziękuję za wszystkie miłe słowa.

I do dzieła ...Janina :tak2:...Dziewczyny napisały fajnie a Ty nie ukrywaj się , tylko pisz , czytaj , daj się poznać . Wprawdzie @hawananapisała coś o inteligencji , ale przymruż oko na to ...nikt tutaj nie żąda dowodów z Mensy ...ta @ jedna Hawaną zwana tak tylko sobie napisała ...Chociaż po niej wszystkiego można się spodziewać ...taka wrednocha już z niej jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I do dzieła ...Janina :tak2:...Dziewczyny napisały fajnie a Ty nie ukrywaj się , tylko pisz , czytaj , daj się poznać . Wprawdzie @hawananapisała coś o inteligencji , ale przymruż oko na to ...nikt tutaj nie żąda dowodów z Mensy ...ta @ jedna Hawaną zwana tak tylko sobie napisała ...Chociaż po niej wszystkiego można się spodziewać ...taka wrednocha już z niej jest :szydera:

To  swieta prawda o mnie:szydera:

Ale przyznasz, ze tym razem sie delikatnie obeszlam ze swiezynka?

A z  forum jest jak z seksem, mozna raz  i nic. Ani pozytku, ani przyjemnosci:d

Ale jak wiele razy i  sie zasmakuje to...wszystko mozna miec:d, robote, przyjazn,     zaufanie, milosc:d

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, hawana napisał:

To  swieta prawda o mnie:szydera:

Ale przyznasz, ze tym razem sie delikatnie obeszlam ze swiezynka?

A z  forum jest jak z seksem, mozna raz  i nic. Ani pozytku, ani przyjemnosci:d

Ale jak wiele razy i  sie zasmakuje to...wszystko mozna miec:d, robote, przyjazn,     zaufanie, milosc:d

 

Pięknie to ujęłaś :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, hawana napisał:

To  swieta prawda o mnie:szydera:

Ale przyznasz, ze tym razem sie delikatnie obeszlam ze swiezynka?

A z  forum jest jak z seksem, mozna raz  i nic. Ani pozytku, ani przyjemnosci:d

Ale jak wiele razy i  sie zasmakuje to...wszystko mozna miec:d, robote, przyjazn,     zaufanie, milosc:d

 

Coś cię utemperowało? :haha: Oczętom moim cudnym nie wierzyłam, jaką delikatnością się wykazałaś :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Janina Włodarczyk napisał:

Już jestem po obiedzie, pozmywane. Teraz mam czas na forum.

To leć na wątek "Rozmowy przy kawie", tam kwitnie życie towarzyskie. A towarzystwo różniaste, wredne, bardziej wredne, i mega wredne :szydera:. Witaj Janina w naszych pr:cześć:ogach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janina Włodarczyk napisał:

Wiele się muszę nauczyć jeszcze, ale wszystko przede mną:szydera:

 

Nie martw sie,nie jestes sama. 

Ja niby taka oblatana forumowo,ale tutaj  tyle nowosci,ze czasami sie gubie. 

Dziewczyny fajne gify wstawiaja  i inne cudaki,a ja nie wiem z czym to sie je,jak sie to robi.

Bedziemy uczyly sie razem :-)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Coś cię utemperowało? :haha: Oczętom moim cudnym nie wierzyłam, jaką delikatnością się wykazałaś :szydera: 

Mnie utemperowac? Chcialas powiedziec : poskromic zlosnice?:szydera:

Ne, ne...

Dziewczyna mnie  ujela, za serce chwycila, bo po prostu ... przywitala sie z nami. 

Czy to nie piekne?:d

Ja wrazliwa jestem:$

Tepie tylko tych, co szukajac wspolpracownika-zmiennika   malo o  rozmiar biustu nie pytaja:haha:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...