Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A skąd...tubylcy śpiący są...:haha: A że całodniowe zaległości w czytaniu mają, to szybko z poszczególnych wątków znikają...:cześć3:

Hihi, trzeba bedzie w tej kawiarni plotkowac a witac sie i zegnac gdzie indziej, bo naprawde sie czlowiek naprzewraca tych stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już dziób zamykam i szybko stąd znikam....:haha: A wy dalej się witajcie, tylko nam, proszę, za mocno odwłoka nie obrabiajcie...:haha:

Zawsze myślałam Mirelko,że jesteś jedną sową,a tu liczba mnoga?  Twój odwłok pozostanie nienaruszony,przez gadulstwo,tak więc śpi spokojnie na swojej sękatej gałęzi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kubalibra napisał:

Gdansk Gdyianko sie klania, 25 lece do swoich... pozdrowic?

Trójmiasto...jest już nas trzy...:oklaski::oklaski::oklaski: Jestem na miejscu, a wylatuję 26-go...pomacham tobie od serca już teraz...:cześć: A...i dołożę jeszcze cuś...:cmok:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Hihi, trzeba bedzie w tej kawiarni plotkowac a witac sie i zegnac gdzie indziej, bo naprawde sie czlowiek naprzewraca tych stron...

Też tak myślę. 

Mieliśmy się rozejrzeć i dojść do czegoś. Wg mnie nie da się tej kawy zaparzyć, wypić, dopić i się w niej nie utopić. Trzeba nowe wątki założyć. To mój nocny postulat :d 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Też tak myślę. 

Mieliśmy się rozejrzeć i dojść do czegoś. Wg mnie nie da się tej kawy zaparzyć, wypić, dopić i się w niej nie utopić. Trzeba nowe wątki założyć. To mój nocny postulat :d 

Popieram, ale jeszcze poczekam niech sie wypowiedza inni i wtedy mozna zadzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Popieram, ale jeszcze poczekam niech sie wypowiedza inni i wtedy mozna zadzialac.

Już założyliście przywitajki i pożegnajki...Krawcowa bodajże....Weźcie jednak pod uwagę, że jeśli nie będzie na temat w tych wątkach, to jakieś strafy będą...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Już założyliście przywitajki i pożegnajki...Krawcowa bodajże....Weźcie jednak pod uwagę, że jeśli nie będzie na temat w tych wątkach, to jakieś strafy będą...;)

Tak, mozna to wyciagnac, ale tez napisac informacje juz nie dla desantowcow, a dla wszystkich, zeby  wchodzili sie tam witac. Teraz robimy tak jak tu bylo, na czesc gospodarzy,  ale ten kto wchodzi dopiero po poludniu to  naprawde nie moze nadgonic wszystkich wiadomosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, hawana napisał:

Tak, mozna to wyciagnac, ale tez napisac informacje juz nie dla desantowcow, a dla wszystkich, zeby  wchodzili sie tam witac. Teraz robimy tak jak tu bylo, na czesc gospodarzy,  ale ten kto wchodzi dopiero po poludniu to  naprawde nie moze nadgonic wszystkich wiadomosci. 

Ten temat był wielokrotnie wałkowany. Każdy wchodzi tam gdzie chce i robi co chce. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, malwina019 napisał:

Witam. Dziękuje za przyjęcie 

:witam: serdecznie nowa koleżanko. Powiedz nam o sobie parę słów...lubisz pić kawusię i plotkować? Lubisz gotować? Może masz jakieś ciekawe pasje? Znajdziesz tu dla siebie na pewno coś interesującego...zapraszamy do pogaduszek i żartów...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Teraz, KamilaJ napisał:

Aż tak źle? Chyba nie :) Lubię pozytywnych ludzi 

Hi, hi, hi.....nie bojaj się...:oklaski: Tu są wszyscy bardzo pozytywnie zakręceni...:szydera: Inni nie bywają tu na forum...a nawet jak się pojawią, to znikają jak Super Nova...błysk i weg...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...