Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, Wojciech Teter napisał:

Witam ..Nie znam języka niemieckiego czy wogole znajdę pracę?

Nie powiem, że będzie łatwo ale teraz jest czas, że potrzeba opiekunów na gwałt ;)

W tym roku zmieniała mnie osoba, która nie znała języka prawie w ogóle. Takie pojedyncze słówka typu dzień dobry i dowidzenia umiała. Posługiwała się tłumaczem. Z tego co wiem to dała radę przepracować cały zaplanowany turnus 5 tygodniowy, ale była to osoba z mojego polecenia do firmy i rodziny. Nie mieli wyjścia musieli ja zatrudnić, a ja niejako za nią poręczyłam. Był wtedy sezon urlopowy czyli okres kiedy też najłatwiej się załapać do pracy, nawet jak języka się nie zna. Ja bym radziła podzwonić po firmach i popytać czy akurat nie potrzebują kogoś bez znajomości języka. Możesz też wypełnić dostępny na forum multiformularz, który dotrze do wielu firm. Pozdrawiam :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.11.2020 at 20:26, Wojciech Teter napisał:

Witam ..Nie znam języka niemieckiego czy wogole znajdę pracę?

takich ogłoszeń jest jak na lekarstwo. Agencje zagonią cię na prowadzone przez nie kursy, ale uważaj co podpisujesz bo potem się może okazać że trzeba ten kurs odpracować liczbą przepracowanych miesięcy lub nawet stawką mocno pomniejszoną!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mój jęz. niemiecki jest na poziomie komunikatywnym , chciałabym  spróbowac  pomóc innym starszym osobą. pracowałam w Niemczech w szpitalu 5 lat jako krankengimnastin czyli w wiekszości mialam do czynienia z osobami starszymi, którzy mnie lubili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...