Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także moją pięść rozwijam na przywitanie chłopaków niczym poranna róża:róża:. Jeśli nie ma Was @Przemo i @waldiroom jeszcze na "Rozmowach przy kawie", to chociaż może pogramy razem w kosza, albo w kapsle ? Co Wy na to ?

@waldiroom dobrze, żeś nas podczytywał i nie przywitał się do tej pory, przynajmniej w ramach przeprosin jest teraz komu mleko na stół postawić :hura:

@Przemo fajnie ,żeś nas w "chmurze" znalazł , będzie weselej:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.08.2020 at 17:59, Frania napisał:

Dzien dobry wszystkim....lacze sie w bolu z przebyawajacymi na zleceniach.taka tam opiekunka

 

O 10.08.2020 at 22:16, Przemo napisał:

Mam na imię Przemek,dołączyłem do Was dwa dni temu.Obecnie na zleceniu w Niemczech.

Witam Wszystkich!

 

O 10.08.2020 at 21:31, waldiroom napisał:

Witam serdecznie jestem Waldek.-  w Niemczech od ponad roku - opieka, Na forum już zaglądałem od jakiegoś czasu i przyznam...  upssss.....nie przywitałem się. Sorki  i naprawiam szybko nietakt. 

Pozdrawiam serdecznie Waldek

 

Witam na forum:witam:i na kawusię :kawa::cmok:proszę 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.08.2020 at 23:28, Funny napisał:

Kurde nie ma Was chłopaki kto przywitać to się z fotela zerwałam i lecę z tą solą i chlebem ziarnistym :szydera:po zapachu kawy na odpowiedni topik wpadniecie może:cześć:   

Dzięki - zapieprz tutaj, że dopiero teraz odpisuje....  No może troszkę przesadziłem, ale rozumiesz, PDP, pause, rower zakupy, i wieczorem dopiero wirtualne portale :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:dprzeżylam tę imprezę 21.30 kierunek dom .Seniorka(101 lat) dotrwała do samego końca, balony w kształcie cyferek też dojechały w całości a jedzenia mamy jeszcze na następne 2 dni ,więc może dziś opalanko nad Renem? Zregenerować się trzeba po balandze;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danuta makowska   Witaj Blondi, jeszcze raz.

W sumie dla mnie nie chodzi jakoś tak szczególnie o Szwajcarię.

Ważny jest  język, mocna jestem, w posługiwaniu się jęz francuskim.

Wszędzie są tylko ogłoszenia do Niemiec.

Widziałam też coś tam na Szwajcarię, ale też z niemieckim.

Z niemieckim nie poradzę sobie, znam tylko kilka słów.

Skutecznie zniechęcają mnie do tego języka ich kilometrowej długości słowa pisane.

Napisałam o Szwajcarii, ponieważ tam jest on jednym z języków, którym sporo osób posługuje się, a i chętnie, przyznaję, zobaczyłabym ten kraj.

Ale nie potrafię znaleźć żadnego ogłoszenia z zaznaczonym jęz francuskim. Czy mogę prosić o namiary, lub jakiś odsyłacz do interesujących mnie stron? Łączę serdeczne pozdrowienia i od razu dziękuję, choćby za samo przeczytanie. Danuta.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lenakowska napisał:

oo bardzo mi miło ;) jestem dopiero raczkująca w temacie, ale bardzo chciałabym wyjechać pierwszy raz jeszcze w tym roku. Muszę prześledzić dokładnie Wasze posty, ale mam wrażenie to kopalnia wiedzy :) 

 

Witaj w naszych progach:witam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lenakowska napisał:

oo bardzo mi miło ;) jestem dopiero raczkująca w temacie, ale bardzo chciałabym wyjechać pierwszy raz jeszcze w tym roku. Muszę prześledzić dokładnie Wasze posty, ale mam wrażenie to kopalnia wiedzy :) 

 

Rozejrzyj się po forum a jakbys jakiegoś wsparcia potrzebowała to możesz na nas liczyć :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mogą zapytać tutaj, czy powinnam znaleźć odpowiedni wątek, ale czy mogłabym prosić o wskazówkę, gdzie powinnam zacząć szukać? czy lepiej rozglądać się za prywatnymi ofertami czy pewniejsze są agencje? Każada najmniejsza podpowiedź będzie dla mnie cenna, z góry bardzo dziękuję ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lenakowska napisał:

nie wiem czy mogą zapytać tutaj, czy powinnam znaleźć odpowiedni wątek, ale czy mogłabym prosić o wskazówkę, gdzie powinnam zacząć szukać? czy lepiej rozglądać się za prywatnymi ofertami czy pewniejsze są agencje? Każada najmniejsza podpowiedź będzie dla mnie cenna, z góry bardzo dziękuję ;)

W tej kwestii sama musisz podjąć decyzję, która formę zatrudnienia chcesz wybrać. Poszukaj tematu, Prywatnie czy prze agencje  i pokrewne "tam znajdziesz podpowiedz co przemawia za a co przeciw każdej z tych form zatrudnienia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...