Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, 1bozka napisał:

Kurcze a jaki teraz kurs u ksiedza:d za takie male rozgrzeszonko:cool:

Kurs na zachód kochana. Czyli ok. 4,20.za duże  grzechy  ksiądz przejmuje hipoteki. My z @Mirelka1965 jesteśmy bezpieczne, bo hipoteka obciążona kredytem.:d. I kto tu wygrywa mecz pod ambona ?:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet  mnie zabiję. Co wpiszę  yo mnie wywala.  włosy z glowy rwię. Telefon zmienia mi wyrazy. Obłęd  jakiś.  Nie poszaleje tym razem na forum. Błeeeee .... :(:rozpacz:ledwie mogę  czytać wasze wpisy. Kto mnie zrozumie? No kto ? No kto  ? Nigdy więcej nie pojadę w miejsce gdzie nie ma mizliwosCi kontaktu z planetą Opiekunowo. Never !!!!!

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Heidi napisał:

Kurs na zachód kochana. Czyli ok. 4,20.za duże  grzechy  ksiądz przejmuje hipoteki. My z @Mirelka1965 jesteśmy bezpieczne, bo hipoteka obciążona kredytem.:d. I kto tu wygrywa mecz pod ambona ?:oklaski:

A macie moze jakiegos znajomego ksiedza ...moze byc Niemiec to ja mu sie po angielsku wyspowiadam:zdrówko: to moze nie policzy tak drogo:cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko wszystkim

zajechałam calo i zdrowo nad morze do siebie czyli do domku..mam tylko kilka dni na odnalezienie sie w kraju a potem wracam pod berlin...i mimo tego ze tak na krotko wpadlam do domku ..bez zbednego stresu znow pojade....raz ze uscikam sie z bliskimi i tymi ktorzy sa dla mnie wazni ...po drugie...pod berlinem jest spokoj...spokoj psychiczny  i to jest dla mnie najwazniejsze

pozdrawiam wszystkich przedswiatecznie pomiedzy garnkami z bigosem sledzikiem opiekanym a.....ubieraniem choinki:choinka1::choinka2:

odezwe sie pewnie w miedzyczasie a gdyby sie nie udalo...

juz teraz...

zycze

zdrowia, relaku, luzu , wylaczonych komorek, ciszy...przytulnej atmosfery....ZERO MYSLI o pracy..

rozkoszujcie sie rodzinami, mnostwa :694_gift:

 

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Przepraszam rzuciłam się w wir pracy :$ ale już piję :kawa: z Wami wirtualnie a z podopieczną w realu .Nie marnuje tu czasu dzisiaj nawiązałam nowe znajomości :hura:

Jolanta no co Ty tylko tyle?  dostalas czerwonå róze od Lukasza :d powiedz cos wiecej...uchyl råbka tajemnicy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Internet  mnie zabiję. Co wpiszę  yo mnie wywala.  włosy z glowy rwię. Telefon zmienia mi wyrazy. Obłęd  jakiś.  Nie poszaleje tym razem na forum. Błeeeee .... :(:rozpacz:ledwie mogę  czytać wasze wpisy. Kto mnie zrozumie? No kto ? No kto  ? Nigdy więcej nie pojadę w miejsce gdzie nie ma mizliwosCi kontaktu z planetą Opiekunowo. Never !!!!!

:smutek: boleję nad losem twym...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, jolantapl. napisał:

Doczytałam i doszłam do wnioski,że @Łukasz  co najwyżej obiecuje mi,że mnie gdzieś zabierze i to o ile dobrze przeczytałam między wierszami a o żadnych oświadczynach nie było mowy :$

Zabierze cię właśnie tam.....:haha:Szwajcaria? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...