Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Smutne to, niestety.

Ja jestem zapominalska więc liczę że na starość będę miała demencję. :d

 

 

26 minut temu, Hexa napisał:

Ja będę oglądać seriale :d

 

20 minut temu, Łukasz napisał:

Hmm, a ja może będę obchodził srebrne gody .....z forumowiczów:oklaski:

A ja będę piękna, młoda i bogata :oklaski::haha::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hexa napisał:

Ja będę oglądać seriale :d

A ja bede piekna mloda i bogata i jeszcze bede oglodac seriale:):wino:i na pewno bede zatrudniac opiekunki z Niemiec,a co ... a moze tylko opiekunow ,   tak na pewno tylko opiekunow:oklaski: a jak bede miala demencje to bede sie awanturowac ze ja jeszcze dzis nic nie jadlam ani nie pilamxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, 1bozka napisał:

A ja bede piekna mloda i bogata i jeszcze bede oglodac seriale:):wino:i na pewno bede zatrudniac opiekunki z Niemiec,a co ... a moze tylko opiekunow ,   tak na pewno tylko opiekunow:oklaski: a jak bede miala demencje to bede sie awanturowac ze ja jeszcze dzis nic nie jadlam ani nie pilamxd

Opiekunki z Niemiec, ryzykowne, one mogą być w burkach. a opiekunowie z klubów SadoMaso z Berlina.:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też czekam na telefon ale dopiero zaczynam się pakować.

Rano się muszę zrobić na u-bóstwo :) bo muszę obczaić pewnego pana w busiku. :d:d:d

 

Uwazaj na Pana z Busika bo moze on tez byc z klubu Sado Maso z Berlina :cool: i gdzie my Cie tam znajdziemy nawet Karramba zkrainy deszczczowciw nie pomoze>:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani :cmok: Moja połówka już ma od dzisiaj wolne , więc będzie kim dyrygować . Kociołek już stoi w kuchni i czeka na wsad :haha: Zawsze robię ilość hurtową bigosu , więc silne łapki będą potrzebne do krajania mięska :oklaski: Życzę Wam miłej pracy , przyjemnych chwil podczas pakowania walizek :oklaski: i cudownego urlopu :oklaski: Dla każdego , coś innego :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Witajcie kochani :cmok: Moja połówka już ma od dzisiaj wolne , więc będzie kim dyrygować . Kociołek już stoi w kuchni i czeka na wsad :haha: Zawsze robię ilość hurtową bigosu , więc silne łapki będą potrzebne do krajania mięska :oklaski: Życzę Wam miłej pracy , przyjemnych chwil podczas pakowania walizek :oklaski: i cudownego urlopu :oklaski: Dla każdego , coś innego :cmok:

Gotuj piecz ciesz sie xd bo to najpiekniejsze chwile zwlaszcza dla nas Polakow.Dla nas zawsze liczy sie rodzina, i nawet ten ogrom obowiåzkow przedswiåtecznych nie jest straszny,a nawet przyjemnyxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...