Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, violka napisał:

Domek już wystroiłaś ? czy synuś  o to zadbał ? :cool:

:szok: Nie miałam czasu na strojenie....akumulator mi padł, więc od rana walczyłam przy lapusiu, żeby coś sensownego kupić, bo do mojego autka to nie tak einfach jest....potem do Mamy na plotki, potem po ten akumulator, a komunikacja miejska w Gdyni nie ma jeszcze napędu rakietowego :oops: Jak już wróciłam, to tylko dałam radę walizki powynosić z salonu, umyć okno tarasowe 10 m2, zrobić obiad i teraz siedzę i klepię :tak2: Teraz czekam na Synka, pojedziemy nowe rolety kupić, wrócimy, zainstalujemy i znowu usiądę do klepania :haha: A jutro ciąg dalszy....opony jadę zimowe kupić, umówić termin na wymianę, trochę zakupów świątecznych, kuchenne okna wyczyścić, poukładać moje ciuchy w garderobie, jakiś obiad zrobić....no i jeszcze czas znaleźć na :dyskusja: z wami :haha: Doba za krótka :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho, ho..... witajcie kochani. Wreszcie moje sanie dowiozły  mnie  do strony 991. To mi przypomina numer alarmowy :d. To znaczy juz czas najwyższy klepac rzem z wami.. Często wpadalam tu czytać wasze gryzmoly.  Muszę napisać do moderatora, żeby przestał dodawać tu opium. Żaden szpital mnie nie chcial przyjąć na oddział, bo stwierdzili, że na https://opiekunkaradzi.pl prace nad antidotum  ciagle trwają.  Najlepsze jest to, ze nie znam stąd ludzi osobiście, a tęsknię za nimi jak dzieciak. Opium, opium, wszedzie opium..... w dzien i w nocy: opium, opium.... Cieszę sie, ze was mam. Całusy dla wszystkich opiekunow starych i  nowych pozytywnie zakręconych.  W kupie siła ;)

Ogarnęłam nowe dla mnie  miejsce. Jest ok. Na razie ! Nie chce chwalić dnia  porzed zachodem słońca.  O tym potem:szept:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Ho, ho, ho..... witajcie kochani. Wreszcie moje sanie dowiozły  mnie  do strony 991. To mi przypomina numer alarmowy :d. To znaczy juz czas najwyższy klepac rzem z wami.. Często wpadalam tu czytać wasze gryzmoly.  Muszę napisać do moderatora, żeby przestał dodawać tu opium. Żaden szpital mnie nie chcial przyjąć na oddział, bo stwierdzili, że na https://opiekunkaradzi.pl prace nad antidotum  ciagle trwają.  Najlepsze jest to, ze nie znam stąd ludzi osobiście, a tęsknię za nimi jak dzieciak. Opium, opium, wszedzie opium..... w dzien i w nocy: opium, opium.... Cieszę sie, ze was mam. Całusy dla wszystkich opiekunow starych i  nowych pozytywnie zakręconych.  W kupie siła ;)

Ogarnęłam nowe dla mnie  miejsce. Jest ok. Na razie ! Nie chce chwalić dnia  porzed zachodem słońca.  O tym potem:szept:

Aaaaaa....jesteś :oklaski: Znaczy się, że @violka ma jakiś szósty zmysł :haha: Cieszę się, że wróciłaś na nasze łono :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Blondi napisał:

Zaginęłam na parę dni ale już się odnalazłam ,,jestem od wczoraj w Hiszpani,,,:oklaski: jak znajdę trochę wolnego,,bo przeciez ledwo przyjechaliśmy i tańce zaliczyłam ,,,dobre piwko i dzisiaj dopiero ogarniam się,,,pozdrawiam Wszystkich ...:oklaski:

A ja jestem od godziny w de :cześć: Pozdrawiam Wszystkich :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...