Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Namawiałam na wizytę w Euskirschen...nie chciałaś....to skąd będziesz wiedziała, który to przystojniak? :trele:

Przecież to mężczyzna jeżdzi do kobiety więc nie zdziw się jak mąż do domu wróci i będzie się zachwycał przedmieściami Bonn :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Już się częstuje a ,że jestem ostatnio mocno podbudowana więc zajrzę do tego artykułu póżniej :haha:Właśnie szperam po szafach i stroju odpowiedniego na święta i sylwestra szukam :)

Odpruj te falbany z hiszpańskiej sukni i będzie jak znalazł :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jolantapl. napisał:

Bo jest podobno podobny do RR chociaż jest tylko PP :haha:

A tak, żebyś wiedziała :trele: Oczka niebieskie, resztka włosów blond i równie zgrabny, a co najważniejsze nie ma plam starczych i nie farbuje włosów :haha::trele: @Maria Jolanta rozpozna bez trudu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Odpruj te falbany z hiszpańskiej sukni i będzie jak znalazł :oklaski:

Ja dopiero taką suknię mam zamiar kupić a teraz przeglądam szafy i już wybrałam sukienkę na Święta a na sylwestra albo czerwona sukienka albo spódnica czarna ale taka szeroka,że i can cana można w niej tańczyć tylko jeszcze jakąś fajną dopasowaną bluzeczkę wybiorę i już jestem ubrana na wszelkie czekające mnie w najbliższym czasie imprezy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Z drugiej strony jeszcze ładniejszy ale zdjęcia nie mogę wrzucić , bo za duże  :smutek:

Trzeba było z nami walczyć o powiększenie plików >:( Teraz wiesz, co ja czuję, jak nie mogę swoich fotek wrzucać >:( Następnym razem proszę solidarnie włączyć się w akcję molestingu @Moderator:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Ja dopiero taką suknię mam zamiar kupić a teraz przeglądam szafy i już wybrałam sukienkę na Święta a na sylwestra albo czerwona sukienka albo spódnica czarna ale taka szeroka,że i can cana można w niej tańczyć tylko jeszcze jakąś fajną dopasowaną bluzeczkę wybiorę i już jestem ubrana na wszelkie czekające mnie w najbliższym czasie imprezy :oklaski:

Oj, joj, joj.....dobrze, że to babka a nie dziadek będą świadkami twojego image'u ;) Dziadek mógłby na zawał kojfnąć, a babka demencyjna, to jej nic nie będzie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

Masz szczęście , że mam miotłę w renowacji , bo miałabyś dzisiaj odwiedziny :trele:

I całe szczęście :trele: I nie dlatego, że nie chciałabym cię zobaczyć, ale troszczę się o twoje przygotowania świąteczne....przez wizytę u mnie mogłabyś nie zdążyć....:haha::donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oj, joj, joj.....dobrze, że to babka a nie dziadek będą świadkami twojego image'u ;) Dziadek mógłby na zawał kojfnąć, a babka demencyjna, to jej nic nie będzie :d

Gorzej jak mnie babcia w nocy zawoła i się wystraszy takiego cudaka :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...