Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja wiem że jak zadzwonię to kasa będzie ale nie będę miała argumentów na niedzielę. :d

Podopieczna ma pieniądze ale zawsze je gubi, gdzieś upycha i potem szuka, czasem nie znajduje a potem się denerwuje bo ona musi mieć pieniądze. Ma demencję więc od niej NIGDY ani 1 EUR nie wezmę. Ostatnio "zwinęła" do torebki mój prywatny portfel z kasą i dokumentami. :trele: Czasem jest tak zagubiona że o wszystko mnie pyta bo nie pamięta...

 

O to już bardzo zaawansowana demencja bo moja podopieczna do ,której jadę co jak co ale gdzie ma pieniądze to dobrze pamięta :oklaski::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka65 , bo dzieli Ciebie i Katii pewna odległość....dlatego na molo jednym i drugim się umówię:oklaski:

W kwiaciarni oglądałem stroiki przeróżne , od 10 do 20 euro....upatrzyłem sobie mały stroik z małymi lampeczkami...za 12 ,  jutro pójdę sobie kupić....jeszcze mi z tej 50tki została kaska, więc fajnie:dobrze:

Czyli podrywać wolisz pojedynczo?;):trele:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam tu zaraz dam!!>:( Wypychacie mnie pod oltarz czy do jakiegoś urzędu stanu cywilnego???:święty: A więc oznajmiam,że jak będę sie obrączkowac po raz kolejny,,,to zrobię to w idealnym zaciszu,,to raz,,tylko ja i słodziak ,,potem Paryż  a potem balanga na 10000 fajerek:oklaski: kto tylko będzie chcial niech przyjeżdza do mnie i balujemy,,może to być podczas wjazdu czy zjazdu z De ,,czy wogole nawet piechtą może się wybrać ,,:oklaski: ale miło jest ,,jak czytam ,ze chcecie być druchnami itd, :hura::hura:wiem ,że na Was zawsze można liczyć :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz bo Blondi jak zamawia to sama nie wie skąd,,a teraz jak śledzę tą przesyłkę to z Hong Kongu poleciała do Amsterdamu,,,ta moja przesyłka lubi latać jak jej przyszła Pani,,no co ma na to poradzić:szok:,,niech polata sobie,,,po świecie aby tylko cała do mnie trafiła:tak2:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ja Wam tu zaraz dam!!>:( Wypychacie mnie pod oltarz czy do jakiegoś urzędu stanu cywilnego???:święty: A więc oznajmiam,że jak będę sie obrączkowac po raz kolejny,,,to zrobię to w idealnym zaciszu,,to raz,,tylko ja i słodziak ,,potem Paryż  a potem balanga na 10000 fajerek:oklaski: kto tylko będzie chcial niech przyjeżdza do mnie i balujemy,,może to być podczas wjazdu czy zjazdu z De ,,czy wogole nawet piechtą może się wybrać ,,:oklaski: ale miło jest ,,jak czytam ,ze chcecie być druchnami itd, :hura::hura:wiem ,że na Was zawsze można liczyć :serce:

Masz to jak w szwajcarskim banku, że się pojawimy!!!!! :oklaski::oklaski: Specjalnie dopasujemy zjazdy i przyjazdy pod tę wiekopomną okazję :oklaski::hura: Nie obiecuję, że na piechotę dotrę, ale myślę, że jakąś bryczkę przytulę na ten czas :haha: Tylko błagam na wszystkie świętości.....sukienki dla druhen poproszę bez marszczonej spódnicy....no chyba, że chcesz mieć jedną druhnę mniej :haha::ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Ale to ślubna sukienka miała być :oklaski:

Ktoś jak ją zobaczył to tez powiedział ,ze ślubna ,,chyba moj słodziak,,,ale to nie ślubna ,,mimo że biała,,,nawet ona jest tutaj gdzies na moich modach,,,bo wlazła w tą moja głowę jak mój slodziak i nie chciala wyjsc z niej,,,Ale ja już bym w białej sukience nie poszła ,,jakbym w razie czego i tamtego miala wybierać się do obrączkowania,,to może bym wybrała jasno ,,bardzo jasno błękitną lub ecri ,,no chyba ,że bym coś pięknego wynalazła w pudrowym różu,,to też by mi idealnie pasowało,,ale różj est ze mną od urodzenia i może już troche. aż za dużo,,:święty::love: cały referat odwaliłam na temat jednej szmatki:|:oklaski: i jeszcze musi być przed kolano,,,,broń panie boże dłuższa,,,,:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Masz to jak w szwajcarskim banku, że się pojawimy!!!!! :oklaski::oklaski: Specjalnie dopasujemy zjazdy i przyjazdy pod tę wiekopomną okazję :oklaski::hura: Nie obiecuję, że na piechotę dotrę, ale myślę, że jakąś bryczkę przytulę na ten czas :haha: Tylko błagam na wszystkie świętości.....sukienki dla druhen poproszę bez marszczonej spódnicy....no chyba, że chcesz mieć jedną druhnę mniej :haha::ostrzegam:

Też nie lubię za bardzo marszczonych ,,musi być dłuższy stan i potem coś poszerzanego to jest sehr gut:love:

no wlaśnie ,,jak tu się ubrać aby nie było tych torcików widać i ciasteczek:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Cały termos stoi :d I czeka, czeka, czeka.....na chętnych :d 

Wiem wiem ,ze termos czeka i już wypiłam właśnie do konca ,,i ni ma nic:rozpacz:  starczy na dzisiaj :kawa: ..auto nasze pęka w szwach ,,takie też już zapakowane ,,a jeszcze moje klamoty,,a jeszcze zaraz jadę farby kupić do wlosów, bo coś czuje ,że tam takich nie będzie ,,,a rudzielcem nie chcę być ,,więc zapasik sobie zrobię ,,Ale jak ja patrzę na tego mojego słodziaka jaki to facet zorganizowany ,,wszystko na tip top,pakuje ,wszystko sprząta i układa,a ja lala w domu siedzę sobie ,,bo na zwenątrz zimnica jakich mało,,o niczym nie myślę ,co trzeba miec bo to nie moja bajka tym razem,,chodz pomagam ,,pomagam:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Katii napisał:

Mirelka cieszę się z Tobą , bo ja również w piątek wyjeżdżam .Po światach będę w Twoich  stronach ,oczywiście pomacham Ci:oklaski:

Już kończy się Twoje zlecenie,,,jak to szybko u kogoś mija,,a jak się samemu siedzi w De to jakos sie tak wlecze i wlecze ,,no nieraz się wlecze,,jak jeszcze brak internetu to się slimaczy ,,,:love: wracaj do domku a potem spowrotem na roboty,,,trzeba byc w ruchu ,,dobrze robi na konto i portfel,,,:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...