Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jutro będzie mi ciężko bo nie jestem przy moim dziecku. :(

 

Wszystkim nam jest czasami ciężko bo nie możemy być ze swoimi dziećmi w ważnych mamentach ich życia i tym smutnych i tych radosnych ale najważniejsze,że oni czują nasze wsparcie i miłość nawet na odległość :serce: jesteśmy przy nich.

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jutro będzie mi ciężko bo nie jestem przy moim dziecku. :(

 

Rozumiem Cię . My bardziej przeżywamy wzloty i upadki naszych dzieci jak one same . Najważniejsze , ze ona wie że o niej myślisz i ma w Tobie wsparcie . Nasza fizyczna obecność czasami jest miej wskazana jak ta emocjonalna . Trzymaj się , każda z nas przechodziła podobne chwile . Myślami jesteśmy z Tobą i z Twoim dzieckiem . Prędzej , czy pózniej słońce i tak wraca :):serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta ja nie wiem czy mam pić czy patrzeć na te Twoje kawy :) .Dzień dobry miłego ,radosnego dnia Wszystkim życzę .Wysokich lotów i miękkiego lądowania tym co samolotem lecą tak jak @Mirelka1965 a tym co innym środkiem transportu jadą albo wracają  z De szerokiej drogi i szczęśliwej podróży :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry Opiekunkowo:1007_hearts: Nasza dyżurna kawiarka się postarała dzisiaj, że hej :d Pyyyyyszna :kawa: z pianką, wysmarowana jestem tą pianką jak dzieciak, ale siorbię, siorbię, jak zwykle ze smakiem :cmok:Jak wstałam to tak wyglądałam 5a33639678c23_dziedobrynanie.jpg.1f19e4a368c7bc305c3f12f0ad93190c.jpg, ale teraz już mi lepiej :haha:Witajcie kochani :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Maria Jolanta ja nie wiem czy mam pić czy patrzeć na te Twoje kawy :) .Dzień dobry miłego ,radosnego dnia Wszystkim życzę .Wysokich lotów i miękkiego lądowania tym co samolotem lecą tak jak @Mirelka1965 a tym co innym środkiem transportu jadą albo wracają  z De szerokiej drogi i szczęśliwej podróży :)

Czy ty coś wiesz, o czym ja nie wiem? :szok: Wg ostatnich, posiadanych przeze mnie informacji, mam jeszcze Aa-cztery.jpg.29271d29af5da6d6390a6d0c0f9973fe.jpg dni do miękkiego lądowania :haha: Ale może coś się od wczoraj zmieniło, a ja to przespałam? :haha: No, dawaj @jolantapl., powiedz :szept:skąd wiesz, co wiesz? No, nie bądź chytra! :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

:haha:ja chyba zakochana albo nie żle zakręcona jestem a te 4 dni chyba wzięły się stąd bo kiedyś napisałam,żeby skłodały Ci  się 2 dni w 1 a dzisiaj @lucyna.beata chyba wraca no i inni też a Ty życzenia zachowaj sobie na przyszłość czyli za 4 dni odczytaj ponownie :sorry::cmok:

O nie, nie ma tak lekko....:trele: Za cztery dni, to będziemy z 10 stron dalej i nigdzie nie będę się cofać :donos:....Taką mam zasadę, że nie patrzę wstecz...zawsze do przodu....:cześć3: Zatem poproszę we wtorek o powtórkę z rozrywki :oklaski: A dzisiaj faktycznie wyjeżdża @lucyna.beata....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

O nie, nie ma tak lekko....:trele: Za cztery dni, to będziemy z 10 stron dalej i nigdzie nie będę się cofać :donos:....Taką mam zasadę, że nie patrzę wstecz...zawsze do przodu....:cześć3: Zatem poproszę we wtorek o powtórkę z rozrywki :oklaski: A dzisiaj faktycznie wyjeżdża @lucyna.beata....:tak2:

O to dobrze,że chociaż to pamiętałam prawidłowo a tak a propo cofania to od czasu jak na forum pojawiła się nijaka @Mirelka1965 to liczba stron rozmów przy kawie się podwoiła w nie całe 4 miesiące a przedtem pisaliśmy prawie 2 lata hm i się zastanawiam czy to ona tak klepie czy Wszystkich tak do tego klepania zmobilizowała :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

O to dobrze,że chociaż to pamiętałam prawidłowo a tak a propo cofania to od czasu jak na forum pojawiła się nijaka @Mirelka1965 to liczba stron rozmów przy kawie się podwoiła w nie całe 4 miesiące a przedtem pisaliśmy prawie 2 lata hm i się zastanawiam czy to ona tak klepie czy Wszystkich tak do tego klepania zmobilizowała :haha:

Aaaaaa......czyli jak coś nie tak, to moja wina? :donos: :haha:A co mi tam.....mogę ten ciężar na moje wątłe barki przyjąć :tak2::haha: I jest mi z tym ciężarem zajebiaszczo :hura: I klepiemy dalej, i dalej, i dalej.....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

A ja myślałam że @lucyna.beata już w drodze albo w domciu.

Rano się nie pokazała....

HI, hi, hi.....ona była ze zmienniczką prawie tydzień sam na sam....:grzmotnąć::czytaj: I nie było czasu na :dyskusja: i :szept: bo chyba zapiernicz miała taki, że nie dało rady taczki załadować :haha: No, ale dzisiaj zjazd, więc odpocznie...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :) U mnie dzisiaj pogoda jesienna >:( Jakoś w takim deszczu , nastrój zbliżających się świąt ucieka . Chyba upiekę pierniczki , to szybciutko wróci :d @lucyna.beata szerokiej drogi i niech żaden brud nie zakłóci Twojej radości z powrotu do domku :cmok: @Maria Jolanta znalazłam dla Ciebie nowego awatarka :haha::haha:image.png.699ecdc8491b2bd709cef088f8fc62de.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :) U mnie dzisiaj pogoda jesienna >:( Jakoś w takim deszczu , nastrój zbliżających się świąt ucieka . Chyba upiekę pierniczki , to szybciutko wróci :d @lucyna.beata szerokiej drogi i niech żaden brud nie zakłóci Twojej radości z powrotu do domku :cmok: @Maria Jolanta znalazłam dla Ciebie nowego awatarka :haha::haha:image.png.699ecdc8491b2bd709cef088f8fc62de.png

Śliczny, ale wszędzie mam świnkę i już się do niej przyzwyczaiłam.

Ładna jest, prawda ? :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk puk stuk puk:grzmotnąć::grzmotnąć:  oj dawno tak dnia nie zaczynalam i chyba mnie to nie czeka,,,:oklaski: ale popukac można,,czemu nie,,,tak myslę,za co się wziąsc,,za obiad? czy za swoje klamoty ,które jeszcze musze zabrać ,,czy za siebie,,czy za pindrzenie,,czy za słodziaka :hura:  piszecie ,ze u was nie ma zimy,,a u mnie bialutko znowu,,gdzie ja jestem :święty: 10 km ode mnie jest zero zimy,, @Maria Jolanta w jakich Ty jesteś regionach De,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Puk puk stuk puk:grzmotnąć::grzmotnąć:  oj dawno tak dnia nie zaczynalam i chyba mnie to nie czeka,,,:oklaski: ale popukac można,,czemu nie,,,tak myslę,za co się wziąsc,,za obiad? czy za swoje klamoty ,które jeszcze musze zabrać ,,czy za siebie,,czy za pindrzenie,,czy za słodziaka :hura:  piszecie ,ze u was nie ma zimy,,a u mnie bialutko znowu,,gdzie ja jestem :święty: 10 km ode mnie jest zero zimy,, @Maria Jolanta w jakich Ty jesteś regionach De,,:święty:

U mnie nie pada, chociaż ponuro jest....ale w sercu wiosna i to jest najważniejsze :oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę się pochwalić, ale przez cztery dni nie gotuję :hura: Wyciąga córka zapasy z zamrażarki, bo ja mam tak mało czasu na gotowanie hi, hi, hi.....:hura: Ostatnie sprzątanko dzisiaj zrobiłam, jutro ostatni raz babkę wykąpię....i rozpocznę godzinowe odliczanie...:hura:

A my z Tobą :haha::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...