Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkich tak cieplutko i radośnie,,:oklaski: kawę piłam i nadawałam ze światem przez telefon,,opiłam się :kawa:,,,od rana same fakturki mi przysyłają do zapłaty:rozpacz: masakra jakas,,a ostatnio 13 jest dla mnie taka szczęsliwa,,ale nie dzisiaj,,trzeba zrobić tak aby 13 była znowu kochana,,,zero stresu,,

@lucyna.beata jestes teraz ze zmienniczką ,,a jak Wam agencja płaci? za te dni razem? każda ma stawkę dzienną? nie wiem po jakiego czorta tyle dni razem siedzieć ,,ale to ktoś tak wymyślił,,,:święty:

@Blondi

no placa placa...ale nie moja broszkaxd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziemy do lozeczke nucac kolysanki...jutro wstaje nowy dzien i napewno bedzie pogodny i sloneczny...moja ulubiona liczba...

36 godzin!!!

xd:oklaski::trele::493_oncoming_bus:

 

jak nie zasne nad ranem to szybciutko termos kawy zrobie dla moich opiekuneczek i opiekuneczkow a jak zasne to zostawcie mi kubelek ...a moze wiaderko z kawusia oki??

 

dobranoc:cześć3:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...po nocy spokojnej w miare stoje w kuchni i czekam az woda sie zagotuje

o..prosze bardzo i :kawa: gotowa..

siorbie filizaneczke i czekam az sie ktos przylaczy.....zudownego plynu pod dostatkiem

 

moja liczba...29GODZIN!!!!

 

milego zycze dnia ...cudownego odliczania do konca steli lub cudownego sprzatania gotowania itd w domach.

u mnie stoi juz drzewko w domu...moi chlopcy ubrali ...w tym roku zloto garant i czerwien...

moglaby byc nawet bez niczego...i tak bylaby codowna...w domu u siebie na swoim i przez moje baki dla mamy przygotowana:święty:

@Mirelka1965 to ile zostalo???chyba niewielie jakos tak..zlecialo ...

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965 to ile zostalo???chyba niewielie jakos tak..zlecialo ...

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale ten kto to powiedział, kłamał w żywe oczy :haha: Szczęśliwi ludzie liczą....czas do odjazdu, do domu.... :oklaski:

A więc moja ulubiona liczba na dziś 5a320a97d9a60_Aa-pi.jpg.1c70f5f142dfcfefb5f3af802744f2eb.jpg I jest zajebiaszczo :oklaski::hura::oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No ja tak źle nie wyglądam, nawet jak pierwszy łyk ulubionego napoju subtelnie muśnie moją duszę :trele:

A kto Cię tam wie jak Ty wyglądasz :haha:.Dzień dobry kochani .Jedni są już na finiszu tak jak @Mirelka1965,@lucyna.beata i @Maria z Jolantą :oklaski:a ja nie długo zacznę się pakować :smutek:do wyjazdu .Wszystkim życzę miłego ,radosnego dnia :cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

A kto Cię tam wie jak Ty wyglądasz :haha:.Dzień dobry kochani .Jedni są już na finiszu tak jak @Mirelka1965,@lucyna.beata i @Maria z Jolantą :oklaski:a ja nie długo zacznę się pakować :smutek:do wyjazdu .Wszystkim życzę miłego ,radosnego dnia :cześć:

Ja wyglądam zaws ze bosko o poranku :trele: A ty życzysz 5a32156450c58_odsusioddzbanka.jpg.fa45eef00baa162cc32a611828070c92.jpg :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:1410_nail_care_tone1::1410_nail_care_tone1: maluje sobie ,,muszą byc ładne ,,żadnych obrzympańców,,,hahhaha  jak zwykle pindrzenie,,mam na to czas ,,dużo czasu,,wczoraj wieczorem zasypało znowu śniegiem ale dzisiaj rano śladu już po nim nie ma,,,

@violka jesteś niemożliwa ,,,no ugnij sie wreszcie ,,:przekleństwa: wywal z siebie co masz wywalić i od razu ulga i zadowolenie,,,a wiesz ? ze rozmowa wszystko rozwiązuje,,nawet języki,,więc do dzieła,,strzel takiego namietnego całusa i będzie po sprawie:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

To po co się w ogóle rozpakowałaś? :trele::haha:

@jolantapl. tylko dopakuje co nie co!!! np, te wszystkie koronki ,,ja pamietam nie raz ,,że nawet nie wypakowywalam wszystkiego ,,tylko przegląd co zostawie a co zabiorę spowrotem i co dopakuję,,no zycie na walizkach,,szafa w walizkach non stop,,ale do tego też sie można przyzwyczaić,,,aby jeszcze to wszystko wyglądało wyprasowane to juz w ogóle bym się do niczego nie czepiła,,bo w pakowaniu jestem dobra,,na siłę napcham i na silę zamknę walizę i patrzę tylko czy czasami nie zdenerwuje się i nie wystrzeli ,,bo w końcu Tira nie pomieści:sos::oklaski::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...