Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, erika napisał:

To ja tego problemu nie mam :)Jadę z córką na zakupy i co chcę to kupujemy .Po zatem , wiele fajnych spraw uzgodniłam z pdp i córką:) :oklaski:a w dzień przyjazdu na sztelę , zostało mi to przedstawione w czarnych kolorach,tylko uciekać z powrotem tym samym busem! oj była załamka u mnie.Ale jest  :dobrze:

:zwyciezca: Puchar dla Ciebie :d Fajnie , ze udało się kasę załatwić za dodatkową osobę . Masz dobry kontakt z córką , to znaczy , że mamusia musiała jej w życiu nerwy napsuć i ona wie jak ciężko jest z babką przebywać pod jednym dachem . Jak tam jeszcze posiedzisz , to tak sobie poustawiasz , że będziesz miała ochotę wrócić :haha: Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam na Mikołaja dużą bombonierę i marcepanowe figurki na szczęście .. kostkę do gry , ktora z każdej strony ma 6 kropeczek :dobrze: różowa świnkę , czterolistną koniczynkę i słonika :d A kopara mi opadła , że babci nic nie dali :( Na szczęście ode mnie dostała aniołka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

 Fajnie , ze udało się kasę załatwić za dodatkową osobę . Masz dobry kontakt z córką , to znaczy , że mamusia musiała jej w życiu nerwy napsuć i ona wie jak ciężko jest z babką przebywać pod jednym dachem . Jak tam jeszcze posiedzisz , to tak sobie poustawiasz , że będziesz miała ochotę wrócić :haha: Powodzenia 

A wiesz, tak rozmyślam  ,że tutaj tylko trzeba zaakceptować charakter  chorej ,/umysłowo jest w 100% zdrowa / jest to dobra sztela:)  A po drugie w tamtym roku miałam pdp z demencją ,oj działo się :220_monkey_face:... starzy forumowicze zapewne pamiętają jak  jak udzielali mi rad .... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jolantapl.:love:

ktoś kiedyś powiedział, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy po ...piwie, haha. Po przyjeździe ze szteli spotkałem się ze znajomymi na piwku. I rozmowa zeszła na temat dzisiejszego dnia...Postanowliśmy ,żeby zrobić dzieciom naszego Mikołaja, zrzuciliśmy się po stówce i dziś rano podjechaliśmy do dużego marketu...zakupiliśmy za 500 zł dla 12 dzieci z Domu Samotnej Matki trochę produktów. .Kolega wczoraj załatwił strój mikołajkowy i potem w trójkę pojechaliśmy obdarować dzieciaki  słodyczami,owocami i małymi maskotkami...W podzięce uśmiech...Serce się kraje na widok tych smutnych dzieci...Bez taty...Takich chwil mają mało:(:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

A wiesz, tak rozmyślam  ,że tutaj tylko trzeba zaakceptować charakter  chorej ,/umysłowo jest w 100% zdrowa / jest to dobra sztela:)  A po drugie w tamtym roku miałam pdp z demencją ,oj działo się :220_monkey_face:... starzy forumowicze zapewne pamiętają jak  jak udzielali mi rad .... 

Daj sobie czas . Dla jednego taka jędza byłaby nie do zniesienia a drugi się cieszy , że nie musi się wysilać przy takiej na jakiekolwiek słodzenie :d Najważniejsze , że masz wsparcie u córki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

dzięki jolantapl.:love:

ktoś kiedyś powiedział, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy po ...piwie, haha. Po przyjeździe ze szteli spotkałem się ze znajomymi na piwku. I rozmowa zeszła na temat dzisiejszego dnia...Postanowliśmy ,żeby zrobić dzieciom naszego Mikołaja, zrzuciliśmy się po stówce i dziś rano podjechaliśmy do dużego marketu...zakupiliśmy za 500 zł dla 12 dzieci z Domu Samotnej Matki trochę produktów. .Kolega wczoraj załatwił strój mikołajkowy i potem w trójkę pojechaliśmy obdarować dzieciaki  słodyczami,owocami i małymi maskotkami...W podzięce uśmiech...Serce się kraje na widok tych smutnych dzieci...Bez taty...Takich chwil mają mało:(:)

:1007_hearts: :cmok: :1007_hearts: :cmok: :1007_hearts: :cmok: :1007_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

dzięki jolantapl.:love:

ktoś kiedyś powiedział, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy po ...piwie, haha. Po przyjeździe ze szteli spotkałem się ze znajomymi na piwku. I rozmowa zeszła na temat dzisiejszego dnia...Postanowliśmy ,żeby zrobić dzieciom naszego Mikołaja, zrzuciliśmy się po stówce i dziś rano podjechaliśmy do dużego marketu...zakupiliśmy za 500 zł dla 12 dzieci z Domu Samotnej Matki trochę produktów. .Kolega wczoraj załatwił strój mikołajkowy i potem w trójkę pojechaliśmy obdarować dzieciaki  słodyczami,owocami i małymi maskotkami...W podzięce uśmiech...Serce się kraje na widok tych smutnych dzieci...Bez taty...Takich chwil mają mało:(:)

:zwyciezca: Dla Was też puchar się należy :dobrze: Jak ja lubię słuchać o takich akcjach :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A z jakiego powodu? Ktoś ci ją obił, że :kopara: ?

najpierw znalazlam na stole dwa pakuneczki potem jak wrociłam z masazy stol zastawiony jak w restauracji a moj dziadzio w białej koszuli pod krawatem a potem jak poszłam sobie kawe zrobic to w kubeczku jeszcze jednego mikolaja....szczena mi jeszcze wisi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, violka napisał:

Dostałam na Mikołaja dużą bombonierę i marcepanowe figurki na szczęście .. kostkę do gry , ktora z każdej strony ma 6 kropeczek :dobrze: różowa świnkę , czterolistną koniczynkę i słonika :d A kopara mi opadła , że babci nic nie dali :( Na szczęście ode mnie dostała aniołka  :)

@violkao to wykazałas sie wyczuciem...no ale coz...

jak pisałam juz ja tez zaskok 200% ale mowia ze dostaje zwsze to co dajemy ...nie do konca to sie pokrywa bo naszego zaangazowania nie da wycenic zadnym prezentami ani kasa...to cos nie do wyrowniania..czasami jednak rodziny probuja nam zadoscuczynic i dowarotsciowuja opiekuna w ten czy w inny sposob..mirelka wie ze ja mam szczescie do naprawde ciezkich przypadkow ale jak do tej pory rodziny potrafily to docenic...no moze poza jednym miejscem gdzie masakra psychiczna nie byla do wyrownania ale...o tym chce jak naszybciej zapomniec...ciezko mi to wychodzi 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

najpierw znalazlam na stole dwa pakuneczki potem jak wrociłam z masazy stol zastawiony jak w restauracji a moj dziadzio w białej koszuli pod krawatem a potem jak poszłam sobie kawe zrobic to w kubeczku jeszcze jednego mikolaja....szczena mi jeszcze wisi

Fajny dziadzio :d Takie niespodzianki cieszą bardziej niż kasa w kopercie :oklaski::oklaski: a dla dziadka :cmok:   Mam tylko nadzieję że w pakuneczku nie znalazłaś pierścionka zaręczynowego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Fajny dziadzio :d Takie niespodzianki cieszą bardziej niż kasa w kopercie :oklaski::oklaski: a dla dziadka :cmok:   Mam tylko nadzieję że w pakuneczku nie znalazłaś pierścionka zaręczynowego :haha:

@violka

nie w jednym byl komplet bizuterii srebren z topazem a w drugim gadzety od george jensena...a w trzecim ..bransoleta z kamieni naturlanych...no i male co nie co...plus obiad...czyli ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

dzięki jolantapl.:love:

ktoś kiedyś powiedział, że najlepsze pomysły przychodzą do głowy po ...piwie, haha. Po przyjeździe ze szteli spotkałem się ze znajomymi na piwku. I rozmowa zeszła na temat dzisiejszego dnia...Postanowliśmy ,żeby zrobić dzieciom naszego Mikołaja, zrzuciliśmy się po stówce i dziś rano podjechaliśmy do dużego marketu...zakupiliśmy za 500 zł dla 12 dzieci z Domu Samotnej Matki trochę produktów. .Kolega wczoraj załatwił strój mikołajkowy i potem w trójkę pojechaliśmy obdarować dzieciaki  słodyczami,owocami i małymi maskotkami...W podzięce uśmiech...Serce się kraje na widok tych smutnych dzieci...Bez taty...Takich chwil mają mało:(:)

A poznasz mnie z tymi kolegami? :):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...