Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Każdy robi to co lubi :oklaski: Getry sobie kup to nie będą cisnąć :oklaski: A lepiej od wody to sex wyciąga tłuszcz :oklaski:

@Blondi już ma na pewno talię osy , tylko nie przyznaje się do tego , żebyśmy nie domyśliły się , że eksploatuje Słodziaka na całego :kąpiel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkch herosow mitologii : Ajaksa, Achillesa, Atene, Syzyfa....a jest Zeus i Hera??witam wszystkich ktorzy w kazdy dostepny i akceptowalny sposób walcza o dobro swoich pdp nie tracac poczucia swoje wartosci..

alez to gornolotne...ufff...dosyc farmazonow:haha:

sluchajcie wlasnie watwiam wode :kawa:..stawiam malenkie filizaneczki ..dzisiaj mamy niebieska zastawe...i CZEKAM NA WAS!!!!

zrobie sobie ciepla :kąpiel: bo mam osobna lazienke :oklaski:, wklepie krem na zmarchy chociaz i tak jestem piekna..jak kazda z nas :oklaski:...ale kto opiekunce zabroni...lub opiekunowi??

na liczniku mam... 10DNI!!!!! a na termometrze...plus 1..

na wadze...nie nie nie..nie patrze...czuje ze jestem tez ..."na plusie"...czyli coraz bardziej inteligentna :trele:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, aga1 napisał:

Dobranoc .

Odreaguję wpisy, ktore przeczytałam w innym temacie .Czy to w dalszym ciągu jest forum "Opiekunkaradzi.pl" ?

 

kobieta na hystawce.jpg

@aga1

wiesz...ja na tym forum od bardzo niedawna jestem i nie wiem jakie zasady tu rzadza...kto wiedzie prym, kto stoi w cieniu, kto od czasu do czasu wskoczy w jakas dygresja a kto bawi sie tylko w obserwatora..

czy to nadal "opekunkaradzi"?? nie wiem i nie wiem jakie byly zalozenia:|...ale chyba kazdy  z nas ma lub mial indywidualne oczekiwania....

a co ciebie tak..."na łopatki rozlozylo", ze az odreagowac musisz??

chodz siadaj napijemy sie kawusi i :dyskusja: wywal z siebie..:cześć:

dzien dobry

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - od paru dni pije kawkę , dziekuje za zaproszenie. Jutro ja zrobię taka ucieraną , jest pyszna ,pełna w smaku i zapachu niestety musi być z cukrem inaczej sie jej nie ukręci.

Przetrawiłam, nie ma co wywalać z siebie. Tu sami dorośli zdają sobie sprawę z tego co pisza . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aga1 napisał:

Dobranoc .

Odreaguję wpisy, ktore przeczytałam w innym temacie .Czy to w dalszym ciągu jest forum "Opiekunkaradzi.pl" ?

 

kobieta na hystawce.jpg

Nadal jest. I będzie. Nie pierwszy raz dyskusje się zaostrzają, ale sztuką jest stanąć na wysokości zadania i uszanować zdanie innych. I przejść do porządku dziennego. I dyskutować dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i serdecznie pozdrawiam , życząc miłego i spokojnego dnia :)

Mam czasami przeczucie, że nie do końca jest to forum "Opiekunka.radzi.pl" , skoro jedna z opiekunek radzi, a bardziej może sugeruje, jak się zachować w takiej sytuacji, ...Dziadek chce się napić o 2 w nocy ? czy on umrze jak poczeka do rana ? Nie można z nim porozmawiać o tym ? Nie jest człowiekiem i nie rozumie drugiego ? Cytat z innego miejsca na forum, jeszcze potem odszukam "inne" rady opiekunek. Póki co ... dobrego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj luuuuzik :) Babka jedzie dzisiaj do szpitala. Czekamy na transport. Obiad gotuje córka. Pojadę z dziadkiem odebrać zamówione pierniki ( co za moda jakaś i wydawanie kupy kasy na ciastka i ciasteczka O.o). Pościel zmieniłam żeby z nudów nie umrzeć. Pranko wstawię. O luuuuzik :oklaski: I dzień jest piękny, chociaż pada :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Łukasz napisał:

Witam i serdecznie pozdrawiam , życząc miłego i spokojnego dnia :)

Mam czasami przeczucie, że nie do końca jest to forum "Opiekunka.radzi.pl" , skoro jedna z opiekunek radzi, a bardziej może sugeruje, jak się zachować w takiej sytuacji, ...Dziadek chce się napić o 2 w nocy ? czy on umrze jak poczeka do rana ? Nie można z nim porozmawiać o tym ? Nie jest człowiekiem i nie rozumie drugiego ? Cytat z innego miejsca na forum, jeszcze potem odszukam "inne" rady opiekunek. Póki co ... dobrego dnia:)

Witaj @Łukaszu. Życzę tobie również miłego dnia :) Spakowany? Gotowy do kiego wyzwania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965 ...tak, spakowany ...jeszcze zaraz do ZUS, do banku i tak jeszcze ten czas minie, a wyjazd za dwa dni:)

Przed wyjazdem zawsze czas za szybko leci :( Niestety. A lepiej by było, gdyby w domu leciał wolno, a na zleceniu zapierniczał z prędkością światła :haha:Tylko czemu jest odwrotnie? :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rana  o nieznajome i piękne panie/panowie, dla każdej po 1 ciasteczku na ząbek (jak ktoś jeszcze je  ma :) ) . Miło czytać , że tęsknicie za swoimi rodzinami i domami. Fajnie , że wpadniecie do nich ze sztabkami złota w kieszeni i rozpieścicie swoich bliskich złotymi okruszkami. Ja natomiast wiszę na telefonie i szukam domu w DE, który mnie przygarnie na święta. Może trafię na dom św.Mikołaja ? Lubię pomagać, więc jak trafią w moje ręce super przedmioty , to przygotuję dla was po znajomości wirtualne prezenty. Ja nie potrzebuję wiele, oczekuję tylko ciepłej  atmosfery i przespanych nocy. Mam nadzieję, że od 18.12.2017 r. nie zostawicie mnie samej w obcym kraju bez choinki ! Jedna już pojwiła ię w trakcie strojenia, a gdzie reszta lasu ?  

ciasteczka.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No to babka pojechała. Rozpoczynam trzydniowy "urlop" ;) I nie zielonego pojęcia jak się z dziadkiem dogadamy :( Jestem tu miesiąc i nie rozumiem nadal jego języka :| Kto zgadnie ci znaczy słowo "jur"? Albo "murtel"? Esperanto jest łatwiejsze :o

Teraz rozpcznie się komunikacja na wesoło.Spróbuj zapomnieć o języku . Wykorzstajcie tylko mimikę twarzy i wszystkie kończyny. To będą zapewne niezapomniane chwile dla dziadka. Ty masz poczucie humoru, więc dla ciebie to zabawa a nie stres, ale co dziadek przeżyje to kto wie ile lat będzie te 3 dni wspominał :d .  

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kto zgadnie ci znaczy słowo "jur"? Albo "murtel"?

"jur" to pewno początek słowa  jeszcze z "Krzyżaków" od Juranda ze Spychowa. On tak półsłówkami strzela, żeby ciebie nie wystraszyć :) . A "murtel" to pewnie coś z muralami  związane jest. Babka wyjechała  z domu, to dziadek teraz w nocy sprayami będzie malował . Ja na twoim miejscu w nocy oka ne zmrużyłabym, bo kto wie ? Może rano obudzisz się zielona , albo w paski lub fioletowa będziesz jak Milka ? Uważaj na siebie . Miej  oczy i uszy otwarte !!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Nadal jest. I będzie. Nie pierwszy raz dyskusje się zaostrzają, ale sztuką jest stanąć na wysokości zadania i uszanować zdanie innych. I przejść do porządku dziennego. I dyskutować dalej. 

Do kogo to piszesz? do mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie na zleceniu tylko na początku czas się wlecze, potem przyspiesza, najszybciej leci mniej więcej w połowie zlecenia i zwalnia dopiero w ostatnich dniach dosłownie.

Ogłaszam że mam lenia, spać mi się chce....

 

Z tym czasem, to chyba każdy tak ma :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...