Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry z rana . Poniedziałek też bywa dobrym dniem,  z takim nastawieniem zaczynam tydzień. Jeszcze tylko  16 dni i do domu . Lista zakupów już ustalona maż będzie próbował sprostać zadaniu . A ja po przyjeździe wpadam w młyn.

Dzisiaj zamawiam busa na powrót, będę miała juz z głowy. Ciekawe jaką pogodą będziemy obdarzone na te cudne święta .

Dzisiaj Barbary - jesli jest Basia na forum zyczę pomyslnych dni w zyciu .

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Poniedziałek. :)

Tradycji stało się zadość, kawkę zrobiłam a podopieczna znów wysyła mnie z powrotem do łóżka bo jest za wcześnie.xd

Nawet nie chce mi się liczyć dni do wyjazdu, mniej niż trzy tygodnie i sporo więcej niż dwa. Kilka dni i zostanie mi dwa tygodnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :1007_hearts: Dziewczynki się postarały, :kawa: smakuje wybornie :cmok:Siorbię już ze smakiem :oklaski:Byłam :papieros:zobaczyłam warstewkę śniegu, zrobiło mi się zimno na myśl, że łopata w ruch pójdzie. Potem stwierdziłam, że przetestuję teorię, że wędzone dłużej wytrzyma i przetestowałam ją na sobie  w postaci drugiego :659_smoking: Działa :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość leżenia w piernatach :) . Sniadanie juz stoi na stole. Podopieczny jeszcze  spi,  bez tabletki nasennej. Lekarz zapisał spiocha, ale po podaniu raz 1/2  odstąpilismy od tego. Sniegu nie ma -  robota na swieżym powietrzu odpadła . Co tu robić cały dzień ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Zaglądam na pocztę a tam ofert pracy od pewnej agencji no,no. Czyżby trendy sie zmieniały ? i bez nocnego wstawania :) . 

moze ta sama wyslala do mnie?? swieta sie zblizaja i prawdopodbnie brak ludzi do pracy...oni tak...sezonowo daja ofert bez liku ale fakt...mozna przebierac....tylko te stawki...pozostawiaja czasami wiele do zyczenia....no coz...naimych nie sieja ...sami rosna i zbieraja doswiadczenia.....

ja tez caly czas sie ucze...czytac ich ofert ze zrozumieniem i haczykami ktore sa bez watpienia ukryte miedzy wierszami:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To ja jeszcze żyję ?

Ćmiki palę, uwielbiam tłusto zjeść i białe pieczywko. Jeśli coś jeszcze szkodzi to ja to na pewno lubię. :haha:

Szkodzi cukier i ja go uwielbiam :tak2: A zdrowa jestem jak....no, brak mi fajnego przykładu, ale zdrowa jestem i dobrze zakonserwowana :haha:A przy tym wysportowana i wygimnastykowana jak niejedna 20-tka :haha:Co prawda szpagatu już nie zrobię, ale ścieżkę gimnastyki sportowej jeszcze szafnę :haha:I nawet nie potrzeba będzie :483_ambulance: wołać :cześć3: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, aga1 napisał:

Od jakiego czasu dostaje oferty od tej firmy . Stawki bardzo dobre. Przeciez agencje czytaja wpisy opiekunek na forach maja maile i nie wyśla ofert do balona :) jak potrzebuja konkretnej osoby z doświadczeniem w opiece/

Nie wiem skąd agencje wiedziałyby kto pod jakim nickiem pisze i do kogo wysłać maila. Jak się tego maila podało w kwestionariuszu to piszą. Ja niestety podałam w trzech, tych nie najlepiej płacących. I też piszą i dzwonią. A ja zabijam ich śmiechem. No cóż, za błąd początkującego się płaci :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aga1 napisał:

Dość leżenia w piernatach :) . Sniadanie juz stoi na stole. Podopieczny jeszcze  spi,  bez tabletki nasennej. Lekarz zapisał spiocha, ale po podaniu raz 1/2  odstąpilismy od tego. Sniegu nie ma -  robota na swieżym powietrzu odpadła . Co tu robić cały dzień ? .

Klepanko na forum, albo nauczyć się robótek ręcznych :haha: Pomachałam sobie dzisiaj łopatą śniegową,  ale +3 jest, to szanse na dłuższy sport odchudzający maleją tak szybko....jak ten śnieg topnieje :haha: Zatem pokręcić się muszę przy "wyszukanym" obiedzie, jakieś pranko i luuuuzik :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wiem skąd agencje wiedziałyby kto pod jakim nickiem pisze i do kogo wysłać maila. Jak się tego maila podało w kwestionariuszu to piszą. Ja niestety podałam w trzech, tych nie najlepiej płacących. I też piszą i dzwonią. A ja zabijam ich śmiechem. No cóż, za błąd początkującego się płaci :( 

Jesli pracuje się w opiece długo i nie z jadna agencja miało sie do czynienie to wiedzą, wiedzą . Po pierwsze jak pisze do agencji i dotyczy to oferty umieszczonej na forum to podaje nick pod jakim piszę nie mam czego sie wstydzić. Nie dręczę nikogo na forum a we wpisach prawde umieszczam. Jesli żartuje to wstawiam uśmieszek, o taki :) . 

A nie wiesz o tym , że agencje  wymieniaja sie danymi osobowymi ?  . Nie jestem z tych cicho-ciemnych, co to chcą a boja sie . I wszedzie podstęp widzą . Nikogo tez nie lekceważę, bo życie niesie niespodzianki .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...