Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

No to już lepiej brzmi :d:cmok:

A może łasuch na komplementy i czekoladę kwadratową, czyli @jolantapl. pochwali się kiedy awatar sobie zafunduje? :ostrzegam: I koleżanka od wychylania @violka też w końcu nam się ujawni ze swoim awatarem? Ja rozumiem, że cichociemni byli, że incognito gdzieś się przebywa, ale to, to już przesada z tą animowością :pejcz: I już przestańcie z tymi słodkościami...ja tyję od samego patrzenia na was :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A może łasuch na komplementy i czekoladę kwadratową, czyli @jolantapl. pochwali się kiedy awatar sobie zafunduje? :ostrzegam: I koleżanka od wychylania @violka też w końcu nam się ujawni ze swoim awatarem? Ja rozumiem, że cichociemni byli, że incognito gdzieś się przebywa, ale to, to już przesada z tą animowością :pejcz: I już przestańcie z tymi słodkościami...ja tyję od samego patrzenia na was :haha:

Jak wymyślę awatar godny mojej osóbki :haha: to poproszę ciebie , żebyś mi go wstawiła :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja prze przypadek kupiłam czekoladę nazwy nie podaję ale taka kwadratowa jest no i ugryzłam kawałek a tam nadzienie kawowe jest O.o mam nadzieję,że @Mirelka1965 tego nie przeczyta :szept:

Przeczytała, przeczytała i zaraz paznokcie z zazdrości obgryzę. Ta kwadratowa to mi się nigdy nie trafiła kawowa......:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Jak wymyślę awatar godny mojej osóbki :haha: to poproszę ciebie , żebyś mi go wstawiła :$

@violka nie rób z siebie.....no właśnie.....:ostrzegam: Za 8 dni synek wstawi to co wybierzesz :d Tylko nie większe, niż 1 MB :smutek: Nie uczestniczyliście w strajku okupacyjnym i tylko taki maleńki przesył z @aga1 wyżebrałyśmy...wyskomlałyśmy..:smutek:Przy następnym podejściu proszę uczestniczyć...dobrowolnie :ostrzegam::tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

Czytam , czytam . Tak mysle, że wolę byc zmęczona liczeniem dobrej kasy , niż byc zmęczona z mała kasą. 

Szkoda, że właśnie wyskośc pensji nie jest uzalezniona od stanu zdrowia podopiecznych . 

 Najmniejszą stawkę miałam na szteli , gdzie nie miałam czasu odebrać telefonu od rodziny i o północy padałam na pysk bez prysznica . Najwięcej zarobiłam tam gdzie miałam bardzo długie wychodne , a resztę czasu siedziałam u siębie w pokoju i czekałam , aż PoP po mnie zadzwoni , a zdarzało się to bardzo rzadko , bo była samodzielna . Teraz szukam tylko lekkiej pracy , bo wiem , że za harówkę nie płacą . Nigdy nie miałam szteli z nockami , a na minie byłam tylko 1 miesiąc , cała reszta to prawie bajka . Zanim zaakceptuję jakąś ofertę , najpierw 10 odrzucę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@violka nie rób z siebie.....no właśnie.....:ostrzegam: Za 8 dni synek wstawi to co wybierzesz :d Tylko nie większe, niż 1 MB :smutek: Nie uczestniczyliście w strajku okupacyjnym i tylko taki maleńki przesył z @aga1 wyżebrałyśmy...wyskomlałyśmy..:smutek:Przy następnym podejściu proszę uczestniczyć...dobrowolnie :ostrzegam::tak2:

Jak synek zobaczy co mamusia wybrała , to znowu mnie śmiechem rozłoży :haha:Poczytam , pomęczę się , i dam radę ( chyba , że przez pomyłkę wkleje jakąś seks taśmę )O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

 Najmniejszą stawkę miałam na szteli , gdzie nie miałam czasu odebrać telefonu od rodziny i o północy padałam na pysk bez prysznica . Najwięcej zarobiłam tam gdzie miałam bardzo długie wychodne , a resztę czasu siedziałam u siębie w pokoju i czekałam , aż PoP po mnie zadzwoni , a zdarzało się to bardzo rzadko , bo była samodzielna . Teraz szukam tylko lekkiej pracy , bo wiem , że za harówkę nie płacą . Nigdy nie miałam szteli z nockami , a na minie byłam tylko 1 miesiąc , cała reszta to prawie bajka . Zanim zaakceptuję jakąś ofertę , najpierw 10 odrzucę .

Prawdziwa dama i do tego prawdę powiedziała  :tak2: No to proszę ode mnie 5a22fc3a803b2_pieszkwiatami.gif.9098cd095fae07e4e30f230e01acbb51.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Jak synek zobaczy co mamusia wybrała , to znowu mnie śmiechem rozłoży :haha:Poczytam , pomęczę się , i dam radę ( chyba , że przez pomyłkę wkleje jakąś seks taśmę )O.o

Wklejaj tę seks taśmę, czemu nie....a jak coś, to telefon do przyjaciela :telefon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przeczytała, przeczytała i zaraz paznokcie z zazdrości obgryzę. Ta kwadratowa to mi się nigdy nie trafiła kawowa......:smutek:

Bo to jakaś nowość chyba jest ja myślałam,że jest gorzka a tu w środku niespodzianka O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zakończyć ważny dla mnie temat mojej opony ratunkowej :donos: Już nic mi nie przeszkadza, ze wszystkiego jestem zadowolona, mogę zacząć tańczyć z radości, gdyż dowiedziałam się że nie mam powodu do rozpaczy gdyż....5a22fd54746f4_owadze.jpg.4e78f9b900994cb5658c06b00e09804b.jpg       I już mi jest zajebiaszczo :oklaski::oklaski::oklaski:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

Bo to jakaś nowość chyba jest ja myślałam,że jest gorzka a tu w środku niespodzianka O.o

Mam nadzieję, że jest tylko jedna czekolada kwadratowa w DE? Rit....sport ( jak tak, to jaki kolor opakowania)? Bo taką zbliżoną do kwadratu Merci to jadłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałabym zakończyć ważny dla mnie temat mojej opony ratunkowej :donos: Już nic mi nie przeszkadza, ze wszystkiego jestem zadowolona, mogę zacząć tańczyć z radości, gdyż dowiedziałam się że nie mam powodu do rozpaczy gdyż....5a22fd54746f4_owadze.jpg.4e78f9b900994cb5658c06b00e09804b.jpg       I już mi jest zajebiaszczo :oklaski::oklaski::oklaski:

 

Czyli ja to co ? Całkiem pusta :( Aaaaa już wiem . Wszystkie zalety wcisnęły się w oponkę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam nadzieję, że jest tylko jedna czekolada kwadratowa w DE? Rit....sport ( jak tak, to jaki kolor opakowania)? Bo taką zbliżoną do kwadratu Merci to jadłam....

To ta na R brązowe opakowanie i pisze expresso na opakowaniu jest filizanka kawy i ziarenka ja wzięłam z półki pierwszą lepszą to znaczy 2 i muszę sobie kupić taką do domu bo jest pyszna :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...