Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Hallo :$ Jak długo można jeść kolację :szok: A może już się pakujecie O.o tylko że to i tak terminu nie przyspieszy :smutek:

Kolacja za mną, czekolada grejfrutowa za mną, fajeczka za mną, a przede mną ploty telefoniczne :oklaski: Nikt dzisiaj nie chce tu ze mną rozmawiać, to Ersatz sobie załatwiłam :haha::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kolacja za mną, czekolada grejfrutowa za mną, fajeczka za mną, a przede mną ploty telefoniczne :oklaski: Nikt dzisiaj nie chce tu ze mną rozmawiać, to Ersatz sobie załatwiłam :haha::trele:

No przecież jestem >:( Byłam dłużej w kuchni , bo obiadek na jutro sobie podgotowałam . Chce urwać się do miasta i chciałam sobie przedłużyć czas na wolności :smutek:ale jestem :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

No przecież jestem >:( Byłam dłużej w kuchni , bo obiadek na jutro sobie podgotowałam . Chce urwać się do miasta i chciałam sobie przedłużyć czas na wolności :smutek:ale jestem :$

A co ciekawego w mieście? Ploty, czy zakupy? Ja to nawet nie mam gdzie wyskoczyć.....Dzisiaj znowu jarmark ale to samo co tydzień temu...To i na stresa czekoladka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A co ciekawego w mieście? Ploty, czy zakupy? Ja to nawet nie mam gdzie wyskoczyć.....Dzisiaj znowu jarmark ale to samo co tydzień temu...To i na stresa czekoladka :haha:

Chce wyskoczyć znowu na cmentarz . Byłam już u byłej PoP w jej urodziny , a jutro jest rocznica śmierci , to przekopnę się jeszcze raz . Przy okazji umówiłam się na krótkie ploty na cmentarzu O.o:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Chce wyskoczyć znowu na cmentarz . Byłam już u byłej PoP w jej urodziny , a jutro jest rocznica śmierci , to przekopnę się jeszcze raz . Przy okazji umówiłam się na krótkie ploty na cmentarzu O.o:$

Żeby to głupio nie wyglądało , to dodam tylko , że ploty będą z żywą osobą :haha::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 30.11.2017 at 15:32, lucyna.beata napisał:

ale jedno mnie tu zastanawia...dziewczyny dlaczego jak do tej pory nie spotkałam sie z pelna nazwa miejscowosci w ktorych jestesmy....to dziwne troche...tajemnice tajemnice czy...brak zaufania do nas nawzajem ....bo polacy ciesza sie niestety zazdzroscia zawiscia i zlorzeczeniem dla rodakow..zwlaszcza za granica...teamt rzeka....

to jak?? nadal bawimy sie  opisujac swoja anonimowosc np"piekna miejscowosc, dal  eko od centrum"..itd czy mimo wszystko tworzac jakas grupe wsparcia pojdziemy krok dalej i byc moze niektorzy z nas beda mieli okazje sie spotkac w realu????

moge jjako pierwsza...jestem pod berlinem przedmiescia spandau...byc moze ktos nie tylko wirtualnie chcialby poporstu napic sie kawy? moze w centrum hanldowym arkadia??

 

Chyba brak zaufania. Zmienniczki itd, tu jedna drugą podkopuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Tak czekałam na grudzień , a on przywitał mnie okropnym bólem głowy >:( a jeszcze kilka dni temu , opowiadałam komuś , że mnie nigdy nie boli głowa jak jestem w De O.o

Nigdy nie mów nigdy a głowa widocznie też ma dość bycia w de i chce do domu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kolacja za mną, czekolada grejfrutowa za mną, fajeczka za mną, a przede mną ploty telefoniczne :oklaski: Nikt dzisiaj nie chce tu ze mną rozmawiać, to Ersatz sobie załatwiłam :haha::trele:

Za mną też już wszystko i też nikt ze mną nie chce rozmawiać :( do kogo bym nie zadzwoniła to czasu nie ma co się z tymi ludżmi porobiło >:(:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...