Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos trzeba na kolacje wymodzić. Juz nie wiem co mam robić. Moj podopieczny chyba mnie terroryzuje . Orcze jak ma mnie w zasięgu wzroku to chory jak nic .Obserwuję go bacznie, jak mnie nie  widzi to zdrowieje momentalnie.Dzisiaj go wyczaiłam :) . Nie przepada za jedną z córek a własnie ta zpowiedziala się z wizyta okolo 17/tej. Powiedział mi .. "to ja ide do łóżka" i poszedł, he, he,  musze to wykorzystać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Chyba zmienię zawód :d Taką dzisiaj babci fryzurkę stworzyłam , że teraz biega od lustra do lustra :haha: Któraś chętna ? to wpadajcie do mnie , póki mnie wena twórcza nie opuściła :szydera:

A do swiat fryzura sie utrzyma xdxd .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Bo masz Mirelko zablokowany fon, haha Teraz uciekam na losowanie w Rosji:$ do jutra kochani...fusbal to fusbal

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mam zablokowanego tylko ty do mnie nie dzwonisz :smutek:A telefony, telefony..to ja w głowie mam...jak oni.....:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirelka....Możesz tylko Heidi powiedzieć...ostatnio mi powiedziała ... zadzwoń...po 19...sorry, nie będę wisiał na telefonie prawie godzinę, słysząc komunikat....że ktoś rozmawia w tym czasie :) dla mnie już takie osoby nie istnieją :) sorry ...jeżeli umawiasz się na jakąś godzinę, to zrób  tak....itd...czy dalej niektórym mam mówić, co i jak ? bez komentarza kochani

 

 

 

...?  itd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Łukasz napisał:

Mirelka....Możesz tylko Heidi powiedzieć...ostatnio mi powiedziała ... zadzwoń...po 19...sorry, nie będę wisiał na telefonie prawie godzinę, słysząc komunikat....że ktoś rozmawia w tym czasie :) dla mnie już takie osoby nie istnieją :) sorry ...jeżeli umawiasz się na jakąś godzinę, to zrób  tak....itd...czy dalej niektórym mam mówić, co i jak ? bez komentarza kochani

 

 

 

...?  itd

No, nie wiem o co z @Heidi biega, ale co to ma do mnie?O.o No, do mnie zawsze możesz w parapet i w rynny postukać, odstukam na 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...