Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

a mnie moj dunczyk do pokoju wygonil juz myslalam ze troszczy sie o moje sampoczucie ale potem uzmyslowiłam sobie ze nie tak do konca...on w ten weekend ma spotkanie w berlinie ze znajomymi wiec nie bedzie dwa dni pod rzad praktycznie wcale czyli moje przerwy pojda sie....wiec zebym za duzo nie pracowala to tak sobie wymyslil...cwaniaczek...wiecie kazda godzina to  8,84EURO...wyliczoa bardzo ...ale czemu oni wszyscy licza sobie na plus a nie plus dla nas????:$

Przypomnij mu , że nadgodziny są płatne 50 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@jolantapl.

oj to dluuuuga historia...ale przyjezdza babka tydzien szybciej zeby to ogarnac, czyli suma sumarum trzy tygodnie...on placi za nas obie a tym czasie tez robi sobie maly urlop...pod tym wzgledem jest ok...placi bez mrugnienicia okiem..taka sama sytuacja bedzie w marcu ...a co bys chciala moja droga? wpasc do mnei w odwiedziny w marcu??zapraszam:oklaski:

A ty wredna istoto :haha:Nie każdy lubi tak się umartwiać jak ty, pani Nightingale :trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ty wredna istoto :haha:Nie każdy lubi tak się umartwiać jak ty, pani Nightingale :trele: 

 

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ty wredna istoto :haha:Nie każdy lubi tak się umartwiać jak ty, pani Nightingale :trele: 

@Mirelka1965

moja kochana to tylko plany ...wroc...to tylko przymiarka jak wiesz...bo narazie na etapie euforii moja skromna osoba wracam w grudniu tutaj ale co bedzie??? nie wiadomo...moze i dunczyk sie mna znudzi...to dziala w obie strony ale ciebie tez zapraszam ...dawjacie dziewczyny kawa kawa naleweczka naszej mirelki moze jakas trawa ode mnie na zakaske..i bedziemy :szept::dyskusja:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965a za to moja droga to tobie musze podziekowac...wiesz...twoje morze cierpliwosci dla mojej tepoty to nagroda nobla dla ciebie:d

Przestań mi kadzić :trele: Rozbuchasz moje ego do granic wytrzymałości, a jak popadnę w samouwielbienie i skupię się tylko na sobie, to kto będzie świadczył darmowe psychoterapie?!!! :donos: No, kto?!!! :szok::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Przypomnij mu , że nadgodziny są płatne 50 %

ha ha ha ...a ja zaczac te dyskusje skoro on odlicza sam?? tu jest roche inny rozklad....i ze wzgledu na chorobe jego zony nie da sie calkowicie zamknac drzwi...przynajmniej ja tak nie potrafie...to swego rodzaju odpowiedzialnosc a ja..nie lubie przypominac lub sie prosic bo z zalozenia wychodze ze intelgentny czlwoiek sam do tego dojdzie a on bez watpienia glupi nie jest...ogarnal i cukier wanilowy i moje wkladki higieniczne:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Przestań mi kadzić :trele: Rozbuchasz moje ego do granic wytrzymałości, a jak popadnę w samouwielbienie i skupię się tylko na sobie, to kto będzie świadczył darmowe psychoterapie?!!! :donos: No, kto?!!! :szok::haha:

@Mirelka1965

pozytywna samoocena poparta referencjami jest w cenie jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jolantapl. napisał:

Ja też kiedyś napisałam ,że nigdy bym nie pojechała jakby rodzice żyli i pewnie tak by było :)

Tez tak myślałam, że swięta tylko w domu z rodziną. Ale ...... podpisałam umowe i nie było dyskusji . A jechać musiałam :( . Teraz jestem w takim miejscu, że nie ma mowy o żadnych świetach na wyjeździe . Normalni ludzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Dawaj mi te referencje :haha:

ok @Mirelka1965i

ja nizej podpisana zaswiadczam ze pomimo ewidentnego ADHD:p mirelki1965 jest ona w stanie zmotywowac czlowieka do podniesienia glowy do gory i szukania pozytywow w kazdej sytuacji. Nadmieniam ze tym ciaglym wszedobylstwem swietnie powoduje wzrost rozdaznienia a tym samym adrenaliny a to motywuje do pracy nad soba i stymuluje rozwoj umyslowy nawet najbardziej tepego czlowieka jakim ja BYLAM:d . jestem tego zywym dowodem

 

 

forum opiekunek 30  listopada 2017

 ja

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ok @Mirelka1965i

ja nizej podpisana zaswiadczam ze pomimo ewidentnego ADHD:p mirelki1965 jest ona w stanie zmotywowac czlowieka do podniesienia glowy do gory i szukania pozytywow w kazdej sytuacji. Nadmieniam ze tym ciaglym wszedobylstwem swietnie powoduje wzrost rozdaznienia a tym samym adrenaliny a to motywuje do pracy nad soba i stymuluje rozwoj umyslowy nawet najbardziej tepego czlowieka jakim ja BYLAM:d . jestem tego zywym dowodem

 

 

forum opiekunek 30  listopada 2017

 ja

No, jak cię huknę w ucho :grzmotnąć: To miało być na papierze, żebym mogła okazać w agencji, a nie na forum :mur: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965tez cie lubie :d

idziemy?:papieros:

kto jeszcze idzie z nami?????

Jesteśmy tu same :haha: Jeszcze parę dni temu tylko ja i @Blondi tak sobie we dwie pisałyśmy...:haha:Rozmawiają z rodzinami, kładą pdp do łóżeczek, jedzą kolacje, gadają z przyjaciółmi przez telefon.....Przyjdą, przyjdą, jak załatwią co mają do załatwienia :d To idziemy :papieros:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. dzieci coraz starsze, przyjdzie taki czas gdy święta będą spędzały raz na jakiś czas z rodziną współmałżonków więc to taki mały przedsmak. Nie wiem co napisać ale jeśli podjęłaś taką decyzję to "kobyłka u płota".

Mnie też usiłowano tutaj namówić do zostania na święta ale ja mam inną sytuację. Młodsza córka mieszka daleko, na dodatek 15 grudnia ma sprawę rozwodową i zaraz potem zjeżdża na święta do domu z dziećmi. To znaczy do mojego domu. :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Właśnie ta świadomość jest ważna....mam luz.....nie muszę, nic nie muszę... choć na parę dni :)

9 :oklaski: jak wrócę do domu to będę spała do 12 w południe bo to wstawanie na określoną godzinę mnie męczy  czuję się tak jakbym do pracy człowiek bym chodziła O.o:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...