Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy dzisiaj strajk okupacyjny :( podopieczny po porannej oblucji i zjedzeniu sniadania połozył sie do łóżka . Czyżby te pół tabletki nasennej miało takie działanie ?  Z jednej strony to dobrze, zajmę sie swoimi sprawami . A z drugiej ? może się źle czuje ? nie powie nic na temat zdrowia i samopoczucia . Trzeba wybadać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie glowy dzisiaj bylo...nie ...to raczej masowanie w czepku...wczoraj namsarowałam babci glowe olejem a dzisiaj mycie...pierwszy raz spotkałam z sie opcja ze dziewczyna nie wiedziala co to takiego czepek do mycia glowy z szamponem...:$

ale dala rade a potem reszta...posciel, poduszki....caaaaaale mnostwo i leci...5 pralka dzisiaj...a jeszcze z 5 bedzie potem....nogi mam...du..ie...jestem krotsza o 5cm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

mycie glowy dzisiaj bylo...nie ...to raczej masowanie w czepku...wczoraj namsarowałam babci glowe olejem a dzisiaj mycie...pierwszy raz spotkałam z sie opcja ze dziewczyna nie wiedziala co to takiego czepek do mycia glowy z szamponem...:$

ale dala rade a potem reszta...posciel, poduszki....caaaaaale mnostwo i leci...5 pralka dzisiaj...a jeszcze z 5 bedzie potem....nogi mam...du..ie...jestem krotsza o 5cm

 

Muszę się przyznać , że ja też pierwszy raz słyszę o myciu głowy w czepku :$ Możesz coś więcej napisać na ren temat ?:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć3:witam ponownie na  pogaduchach.... prosze wybaczcie ze sie nie odzywalam :smutek:ale    bylam baaaardzo zajeta  swoim panem   ale teraz potrzebuje  waszej  pomocy:love:. Wzielam  bardzo dobre nzlecenie...pilny wyjazd i jako pierwsza  ...jade na 54 550  Daun....prosze  0 smiechu jest taka miejscowosc.. abym ja nie dostala " dauna" prosze... ktora jest blisko i mi odpisze jaka jest tam pogoda bo w internecie to juz mam metlik  i nie wiem co pakowac....mozecie.. to pomozcie. zakochanej-ale normalnej  emerytce!!!!!!!!:całus::całus::smutek:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

mycie glowy dzisiaj bylo...nie ...to raczej masowanie w czepku...wczoraj namsarowałam babci glowe olejem a dzisiaj mycie...pierwszy raz spotkałam z sie opcja ze dziewczyna nie wiedziala co to takiego czepek do mycia glowy z szamponem...:$

ale dala rade a potem reszta...posciel, poduszki....caaaaaale mnostwo i leci...5 pralka dzisiaj...a jeszcze z 5 bedzie potem....nogi mam...du..ie...jestem krotsza o 5cm

 

No to mam powód do radości. Mnie @Łukasz tylko o dwa skrócił. Emotki nie działają i nue wyrażę emocji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Anna.R napisał:

:cześć3:witam ponownie na  pogaduchach.... prosze wybaczcie ze sie nie odzywalam :smutek:ale    bylam baaaardzo zajeta  swoim panem   ale teraz potrzebuje  waszej  pomocy:love:. Wzielam  bardzo dobre nzlecenie...pilny wyjazd i jako pierwsza  ...jade na 54 550  Daun....prosze  0 smiechu jest taka miejscowosc.. abym ja nie dostala " dauna" prosze... ktora jest blisko i mi odpisze jaka jest tam pogoda bo w internecie to juz mam metlik  i nie wiem co pakowac....mozecie.. to pomozcie. zakochanej-ale normalnej  emerytce!!!!!!!!:całus::całus::smutek:

 

 

 

Witaj Zakochana :d Nie patrz na to jaka jest tam pogoda teraz , tylko pakuj cieple ciuchy , bo idzie zima :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, violka napisał:

Muszę się przyznać , że ja też pierwszy raz słyszę o myciu głowy w czepku :$ Możesz coś więcej napisać na ren temat ?:cmok:

a pracie was bardzo...:d

czepek jak pod prysznic tylko nasaczony szamponem...do dokladnego umycia glowy daleko ale zaduch i odswiezenie murowane...takie lizanie loda przez szybe..:lody:

torebke na max 15sek do mikrowelli wsadzasz nieodpakowana!!!! 750WAT a potem jak nie jest za goraca nakladasz na glowe pdp i masujesz masujesz masujesz...wazne zeby wszystkie wlosy schowac wtedy ma to jako taki efekt...

okolo minuty i sciagasz...uczesac i tyle ...skora jest odrobina wilgotna wiec bez przeciagow bo wam sie dziadki rozchoruja:$

tylko ze tak naprawde zebyglowe lezacemu umyc trzoeba jednak ogarnac t ichnia miske do mycia w lozku nadmuchiwana 

no ale to pobozne zyczenie tu jest..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

a pracie was bardzo...:d

czepek jak pod prysznic tylko nasaczony szamponem...do dokladnego umycia glowy daleko ale zaduch i odswiezenie murowane...takie lizanie loda przez szybe..:lody:

torebke na max 15sek do mikrowelli wsadzasz nieodpakowana!!!! 750WAT a potem jak nie jest za goraca nakladasz na glowe pdp i masujesz masujesz masujesz...wazne zeby wszystkie wlosy schowac wtedy ma to jako taki efekt...

okolo minuty i sciagasz...uczesac i tyle ...skora jest odrobina wilgotna wiec bez przeciagow bo wam sie dziadki rozchoruja:$

tylko ze tak naprawde zebyglowe lezacemu umyc trzoeba jednak ogarnac t ichnia miske do mycia w lozku nadmuchiwana 

no ale to pobozne zyczenie tu jest..

 I tak bez spłukiwania tego szamponu ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,,i musicie wiedzieć ,że jak piję :kawa: rano kawę to myślami jestem z Wami,,rabo tzn, o 8 godz, ,,tak się rozleniwiam pomalutku:oklaski: potem oczywiscie :papieros: też razem z Wami,,wszystkimi palaczkami na tym forum:dyskusja: :papieros:,,,potem ląduję spowrotem w łóżku z kawą,,a potem jeszcze przytulanka do 10 godz, a potem dopiero śniadanie:święty: a w między czasie  pindrzenie ,,private rozmowy,,pryśnice ,,bo też mogę się prysnicować pół dnia:oklaski:  nic mnie nie goni ani nie pogania,,rozpuszczę jak ja dopiero jak dziadowski bicz,,,a mój słodziak mówi,że dopiero urlop się dla nas zacznie:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anna.R napisał:

:cześć3:witam ponownie na  pogaduchach.... prosze wybaczcie ze sie nie odzywalam :smutek:ale    bylam baaaardzo zajeta  swoim panem   ale teraz potrzebuje  waszej  pomocy:love:. Wzielam  bardzo dobre nzlecenie...pilny wyjazd i jako pierwsza  ...jade na 54 550  Daun....prosze  0 smiechu jest taka miejscowosc.. abym ja nie dostala " dauna" prosze... ktora jest blisko i mi odpisze jaka jest tam pogoda bo w internecie to juz mam metlik  i nie wiem co pakowac....mozecie.. to pomozcie. zakochanej-ale normalnej  emerytce!!!!!!!!:całus::całus::smutek:

 

 

 

Witaj!! Ten Twój Daun to jest blisko Belgi,i Luxemburga ,,kawałek drogi za Frankfurtem,,jedz ,,to żadna Rosja ,,ale zimno jest jak wszędzie ,,ciepłe ciuchy bo nie wiesz jak będzie w domu,,czy robią oszczędności czy nie,,:hura: piszesz zakochanej???:serce: to super ,,tylko :serce: zabieraj z sobą ,,razem ,,nigdzie go nie zostawiaj:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marlena.N. napisał:

Zapraszam wszystkie opiekunki/opiekunów na grupę z ciekawymi ofertami pracy w branży. Pozdrawiam, Marlena.

A ja dziękuję,,mi nawet najlepsza grupa nie wyszuka takiej oferty jak ja sama tego nie zrobię,,,:hura: każda agencja ma przecież same super atrakcyjne oferty ze schowanymi minami w środku:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłam głowę leżącej osobie i też bez żadnego sprzętu. Trzeba tylko mieć dojście od strony głowy, stołeczek, wiaderko z ciepłą wodą, kubek i miskę. Na łóżko kładłam ręcznik, potem takie wielkie worki na śmieci, na to dużą porządną reklamówkę z której robiłam lejek. Na stołeczku miska i mycie głowy kubeczkiem. Woda ścieka po foliach do miski. Trochę jest przy tym zachodu ale nie miałam innej możliwości.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś prasowanie ??? pomogę . Mój podopieczny w łóżu leży, ale obiad zjadł ze smakiem. Będzie dobrze . Siedzę i bujam sie po innych portalach opiekunkowych . To co czytam, to są takie brednie, ze włos sie jeży na głowie. A juz jeden portal po przebił nawet plotek.pl czy jakiegoś kundelka.pl  . Smutne to bardzo , że mozna bezkarnie pisac takie bzdety . Bezkarnie pomawiac, opisywać bez hamulców. Wcale sie nie dziwię, że wszyscy no prawie wszyscy, uważają opiekunki za grupe zawodową bez ambicji , kultury . I nie dziwie sie, że Niemcy pokazuja jak włączyc żelazko czy pralkę . Może oni na szczęście nie czytają portali, na ktorych pisza opiekunki, ale czują pod skórą :)  z kim maja do czynnia. Im bardziej wpis arogancki , chamski , prostacki ,tym wiekszym aplauzem sie cieszy  . Pilnujmy tego forum - niech tak bedzie dalej jak jest obecnie .

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Myłam głowę leżącej osobie i też bez żadnego sprzętu. Trzeba tylko mieć dojście od strony głowy, stołeczek, wiaderko z ciepłą wodą, kubek i miskę. Na łóżko kładłam ręcznik, potem takie wielkie worki na śmieci, na to dużą porządną reklamówkę z której robiłam lejek. Na stołeczku miska i mycie głowy kubeczkiem. Woda ścieka po foliach do miski. Trochę jest przy tym zachodu ale nie miałam innej możliwości.

 

Tez myłam leżące osoby . Opiekunka to pomysłowy człowiek, zawsze cos wynajdzie, żeby pracę usprawnic a i podopiecznemu chociaz minimalny luksus zapewnic.  Taki na jaki możemy sobie pozwolić przy ograniczeniach takiego typu jak miska do mycia głowy osobie leżącej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aga1 napisał:

Tez myłam leżące osoby . Opiekunka to pomysłowy człowiek, zawsze cos wynajdzie, żeby pracę usprawnic a i podopiecznemu chociaz minimalny luksus zapewnic.  Taki na jaki możemy sobie pozwolić przy ograniczeniach takiego typu jak miska do mycia głowy osobie leżącej. 

moje drogie dziewczyny ja tez tak robie kiedy nie ma warunkow ale tu...mam to szczescie ze nie oszczedza na niczym doslownie... wiec czemu nie skorzystac??? przerabialam swoja pomyslowsc i dawalam rade chociaz nie zawsze bylo mi do smiechu tu mam proporstu luksus..mirelka1965 zna moje przypadki i wie z jakimi mialam do czynienia...korzystam z okazji..tylko tyle i tego zycze kazdej z nas...lekkiej pracy w tej ciezkiej robocie bo ktos kto nie zna drugiej strony medalu nie ma pojecia z czym na codzien sie stykamy.

a teraz krotka pora na sen..wstaje stosunkwo wczesnie wiec teraz to mojego snu i odpoczynku czas...

do spisania potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

moje drogie dziewczyny ja tez tak robie kiedy nie ma warunkow ale tu...mam to szczescie ze nie oszczedza na niczym doslownie... wiec czemu nie skorzystac??? przerabialam swoja pomyslowsc i dawalam rade chociaz nie zawsze bylo mi do smiechu tu mam proporstu luksus..mirelka1965 zna moje przypadki i wie z jakimi mialam do czynienia...korzystam z okazji..tylko tyle i tego zycze kazdej z nas...lekkiej pracy w tej ciezkiej robocie bo ktos kto nie zna drugiej strony medalu nie ma pojecia z czym na codzien sie stykamy.

a teraz krotka pora na sen..wstaje stosunkwo wczesnie wiec teraz to mojego snu i odpoczynku czas...

do spisania potem.

Tak, tak . To nie było negowanie z mojej strony . Ja nawet nie wiedzialam, że takie czepki są. Ale i tak wolę włosy umyte i spłukane dokładnie . Jakos nie mam przekonania do tych wynalazków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...