Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Blondi napisał:

Co raz więcej internetu dla Tych bez internetu ,,,  @Mirelka1965 brawo,,doczekałaś się ,,:oklaski: ,,trochę muzyki ,,nie zaszkodzi nikomu:serce:

 

No, ty za chwilę będziesz tak na słonecznej, ciepłej plaży się wylegiwać :oklaski: A my....musimy poczekać jeszcze parę miesięcy.....na polskie lato :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie babka dzisiaj zaskoczyła :szok: Wykombinowała sobie, że na święta żadna opiekunka ma nie przyjeżdżać, za to ja mam wrócić 7-go stycznia z powrotem :szok::oops: Zamiast spać, to kombinuje :haha: Bo dziadek nikogo innego nie chce, tylko swoją damę do towarzystwa, bo my się tak świetnie rozumiemy :szok: Przy czym, ja jego nie rozumiem nadal ni w ząb :szok::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No, ty za chwilę będziesz tak na słonecznej, ciepłej plaży się wylegiwać :oklaski: A my....musimy poczekać jeszcze parę miesięcy.....na polskie lato :love:

Przygotowania trwają ,,co zabierzemy z sobą, a widzę ,że nakupił mój słodziak wszystkiego,,nawet dekoracje  i lampy przerózne nastrojowe aby święta zrobić świątecznie,a ile czekoladek przeróżnych a win ,piwa,a ja taki niedorobek sie zrobiłam co do picia,,odwyk dobrze mi zrobił w De,,nic mnie nie rusza ,,żaden alkohol-hahahhaha chyba jestem jakas nienormalna,:$ Ty będziesz wyjeżdzać a ja już będę na :555_island::320_sun_with_face: ,,, ale się ogromnie cieszę,ze znowu zime przezimuję gdzieś ,gdzies gdzieś tammm:320_sun_with_face:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie babka dzisiaj zaskoczyła :szok: Wykombinowała sobie, że na święta żadna opiekunka ma nie przyjeżdżać, za to ja mam wrócić 7-go stycznia z powrotem :szok::oops: Zamiast spać, to kombinuje :haha: Bo dziadek nikogo innego nie chce, tylko swoją damę do towarzystwa, bo my się tak świetnie rozumiemy :szok: Przy czym, ja jego nie rozumiem nadal ni w ząb :szok::haha:

Co???? A oni nie wiedzą ,,ze Dama do towarzystwa nie wraca na stare miejsca??:płacz: babki kochają wymyślać,,i co Ty na to? :święty: dali internet to już masz wszystko,,jeszcze trochę czasu zostało Ci tam,,zobaczysz,,:mur: czy walic do nich spowrotem,,czy jechac za lepszą kasę w nowe miejsce,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Co???? A oni nie wiedzą ,,ze Dama do towarzystwa nie wraca na stare miejsca??:płacz: babki kochają wymyślać,,i co Ty na to? :święty: dali internet to już masz wszystko,,jeszcze trochę czasu zostało Ci tam,,zobaczysz,,:mur: czy walic do nich spowrotem,,czy jechac za lepszą kasę w nowe miejsce,,,

Oszalałaś?!!! Ja się tu nie rozwijam >:( Mój niemiecki spadł na ryj.....jak przed trzema laty....:( Nowe miejsce, nowi ludzie, lepsza kasa....:d No i męża wciągam na listę opiekunów od stycznia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aga1 napisał:

A gdzie sie wybieracie :)  . Dobry wieczór - wieczorem  :) 

Sama zobacz ,,jedni jada do pracy,,inni zjeżdzają,,a jeszcze inni w d,,,ie mają pracę jak ja,,jadę do cieplych krajów,,każdy gdzieś śpieszy,,każdy ma jakis cel,,każdemu co innego się chce,,itd itd:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień był u nas . Rano był przymrozek taki okolo 1,5 st.C . Parę promieni słoneczka wystarczy, żeby humor poprawic. Dzisiaj zaliczyłam jazdę rowerem, mysle ze "dychę" zrobiłam . Inne samopoczucie i chęc do życia wraca. Na szteli juz tez się normuje. Podopieczny zjadł obiad z apetytem i nawet o deser się upomniał. Oby , już tak zostało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj krótko z Wami byłam, ale myślałam i tęskniłam. Cóż, pora robi się późna, idę zapalić, a potem do łóżka. Na wieczór mam film przygotowany, nie powiem jaki, bo tajemnice wszyscy przed sobą mamy :haha:Dodam tylko, że nie jest to horror, ni romans, ni komedia...a co obejrzę, to wiem tylko ja jedna ;) Zatem jak co dzień żegnam się za Wami: dobranoc Opiekunkowo :1007_hearts: Już tęsknię za Wami  :cmok:

image.png.80ec97c0b4bebfb42c5a3cfcb0223559.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle mam jeszcze przed sobą fakty , fakty po faktach a potem jeszcze cos dla równowagi na innej stacji i nie mogę z nerwów usnąć. Ale nie usne tez jak nie wiem co sie w kraju dzieje . Bo to co sie dzieje, to dzieje :) .

 

Dobranoc . Jeszcze tylko zobaczę, czy przepis na jabłecznik juz jest w wypiekach :) bo jak nie......... to upiekę sernik .

ale.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...