Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się :( Otworzyłam ostatnią paczkę polskich fajeczek :( Kiedy widzę przed sobą duży zapasik , smutno mi , że tyle dni przede mną a kiedy się kończą mam mieszane uczucia O.o Z jednej strony wściekam się , że teraz będę kupować niemieckie i drogie >:( a z drugiej przepełnia mnie radość , że niedługo będę się pakować :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

I stało się :( Otworzyłam ostatnią paczkę polskich fajeczek :( Kiedy widzę przed sobą duży zapasik , smutno mi , że tyle dni przede mną a kiedy się kończą mam mieszane uczucia O.o Z jednej strony wściekam się , że teraz będę kupować niemieckie i drogie >:( a z drugiej przepełnia mnie radość , że niedługo będę się pakować :oklaski:

Ja mam chyba z 12 sztang :659_smoking::659_smoking:,,,dam Ci,,bo nie dośc ,że nie masz okna na świat to jeszcze rarytasa  Ci zabraknie:rozpacz: biednemu zawsze wiatr w oczy ,,,:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Super :d To teraz opowiadaj , czy wypłacili Ci za podróż .

Długa historia ,,opiszę wszystko w swoim czasie,,ale jestem już w swojej bajce,a w domku jakie piękne świąteczne dekoracje już mam,,tak nastrojowo i ciepło,,facet sam a tak potrafi udekorować,,okna ślicznie zrobił,,mam świecidelek pięknych i lampeczek i taki nastrój,,:oklaski: nie będzie nas na święta to chodz do świąt będzie nam świecić wieczorami,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Długa historia ,,opiszę wszystko w swoim czasie,,ale jestem już w swojej bajce,a w domku jakie piękne świąteczne dekoracje już mam,,tak nastrojowo i ciepło,,facet sam a tak potrafi udekorować,,okna ślicznie zrobił,,mam świecidelek pięknych i lampeczek i taki nastrój,,:oklaski: nie będzie nas na święta to chodz do świąt będzie nam świecić wieczorami,,:serce:

Baw się dobrze ze swoim Słodziakiem :d Tylko uważaj żebyś go nie wykończyła na takim głodzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorkiem :) . Widzę, że @Blondi już wypoczywa a jutro zapomni o niecnych podstępach na szteli :) . Tak jak piszesz, trzeba zyć i nie wracać do tego co juz za nami . Powodzenia, wypoczywaj , ciesz się tym co masz.

A ja jutro jadę do teatru na  godz. 19.30 . Sama wybrałam to co bede oglądała i słuchała.  Mam nadzieje, ze będzie fajnie . Dzisiaj jeszcze się wyprasuję ( zmarszczki ) i przygotuję  sie duchowo :):)  :):) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia przemiła , mało mi w tyłek nie weszła ,,kolacja super przygotowana,,rano ja  śniadanie przygotowałam i wypad,,pogodę mieliśmy od słonca w piękną jesień do zimy,,ze śniegiem:o ale już w cieplutkim domku,,jestem zorganizowana i u mnie pakowanko czy rozpakowywanko to migiem idzie,,:love: ale wiecie ile nasłuchałam się przez 7 godzin podrózy ,,co on dla skarba nie zrobi i czego on jeszcze bardzo chce dla mnie zrobić itd, :serce:musiałam go zatykać ,,bo za dużo jak na jeden raz,,moja:święty: nie pomiescic od razu aż tyle dobrego,,człowiek nie przyzwyczajony dostawac od razu dużo,,albo w ogóle dostawac,,bo całe życie ja dawałam ,,a teraz sie role odmieniły,,ja dostaję,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, violka napisał:

I stało się :( Otworzyłam ostatnią paczkę polskich fajeczek :( Kiedy widzę przed sobą duży zapasik , smutno mi , że tyle dni przede mną a kiedy się kończą mam mieszane uczucia O.o Z jednej strony wściekam się , że teraz będę kupować niemieckie i drogie >:( a z drugiej przepełnia mnie radość , że niedługo będę się pakować :oklaski:

Ile drogich paczek niemieckich fajek musisz kupić do odjazdu?  :szok: Namów @Blondi na wycieczkę do D. :haha:Tam jej jeszcze nie było :haha:Po co dziewczyna ma się po obcych lądach szlajać, niech okolice dalsze i bliższe pozwiedza :haha:A przy okazji :dyskusja:, i słodziaka wyściskasz.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jesteś :oklaski:

A mówiłam ,że będę,,,:love: słodziak pojechal na spotkanie ,,włascicieli lasów,,a on ma tych lasów od trochę,,,:oklaski: więc ja mam czas na forum,,na telefony ,jakby był to też bym miała czas ,,bo my jesteśmy tacy wyrozumiali :święty: :serce: no jest kochany,,dobry z niego człowiek,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ile drogich paczek niemieckich fajek musisz kupić do odjazdu?  :szok: Namów @Blondi na wycieczkę do D. :haha:Tam jej jeszcze nie było :haha:Po co dziewczyna ma się po obcych lądach szlajać, niech okolice dalsze i bliższe pozwiedza :haha:A przy okazji :dyskusja:, i słodziaka wyściskasz.....:haha:

@violka gdzie jestes ,,może Ci sztange wyslę,, ,,daleko ode mnie? ja jestem w środku De,,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, violka napisał:

I stało się :( Otworzyłam ostatnią paczkę polskich fajeczek :( Kiedy widzę przed sobą duży zapasik , smutno mi , że tyle dni przede mną a kiedy się kończą mam mieszane uczucia O.o Z jednej strony wściekam się , że teraz będę kupować niemieckie i drogie >:( a z drugiej przepełnia mnie radość , że niedługo będę się pakować :oklaski:

To nawet papierosy polskie kończą nam się w tym samym czasie :$O.o:całus:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondi napisał:

Długa historia ,,opiszę wszystko w swoim czasie,,ale jestem już w swojej bajce,a w domku jakie piękne świąteczne dekoracje już mam,,tak nastrojowo i ciepło,,facet sam a tak potrafi udekorować,,okna ślicznie zrobił,,mam świecidelek pięknych i lampeczek i taki nastrój,,:oklaski: nie będzie nas na święta to chodz do świąt będzie nam świecić wieczorami,,:serce:

Jednym słowe masz teraz @Blondi  DISNEYLAND  a miałaś DOJCZLAND .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka gdzie jestes ,,może Ci sztange wyslę,, ,,daleko ode mnie? ja jestem w środku De,,,:)

Kochana jesteś :cmok: Ja już niedługo jadę do domku , więc mogą nie dotrzeć na czas . Dam radę na na niemieckich smrodkach . Na szczęście sklepy mam pod nosem :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Babcia przemiła , mało mi w tyłek nie weszła ,,kolacja super przygotowana,,rano ja  śniadanie przygotowałam i wypad,,pogodę mieliśmy od słonca w piękną jesień do zimy,,ze śniegiem:o ale już w cieplutkim domku,,jestem zorganizowana i u mnie pakowanko czy rozpakowywanko to migiem idzie,,:love: ale wiecie ile nasłuchałam się przez 7 godzin podrózy ,,co on dla skarba nie zrobi i czego on jeszcze bardzo chce dla mnie zrobić itd, :serce:musiałam go zatykać ,,bo za dużo jak na jeden raz,,moja:święty: nie pomiescic od razu aż tyle dobrego,,człowiek nie przyzwyczajony dostawac od razu dużo,,albo w ogóle dostawac,,bo całe życie ja dawałam ,,a teraz sie role odmieniły,,ja dostaję,,:oklaski:

W czasie podróży to takie zatykanie mu ust może być niebezpieczne O.o:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...