Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kawkę piję ,bo cos mnie zmogło.Bardzo jestem zapracowana to prawda,,,ale wpadam do Was,,ale już niedługo będę odpoczywać ,ale wstałam raniutko dzisiaj ,już o 6 ,bardzo dużo spaceru ,spaceru ,że nogi mało nie odpadną,,,ja jestem przyzwyczajona w auto i szybko ,,,ale od czasu nie zaszkodzi trochę pospacerować po swoim mieście,,Ale jest cudownie,,mam dużo gości i jest wesoło.

@Łukaszku ja nie jestem z tych ,co szybko  wysiadają, o nie,,,zmęczona jestem 5 min, a potem taki żywczyk ,że trudno za mną nadążyc,,hahhaha buziak :całus:

Pozdrawiam cała resztę kochanych forumowiczów:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo !  Cos tak pusto tu jakos, wszyscy  czyms zajeci pewnie no i ja tez nie za bardzo mam dzis czas. Obiadek na miescie przy okazji mozna spotkac sie i pogadac   bo nastepny raz nie predko . Wkrotce  Reise..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nuda tu panuje ,jak nie ma głównej zadymiary -hahhahaha

a więc najpierw skarga -dlaczego @Łukaszek nie był na targu i gdzię są buziaki-normalnie nagana ,,,wszyscy sobie poluzowali widzę,ale buziaka Ci dam,,aaa:ciacho:były dzisiaj?:zielone_jabłko:dzisiaj jadłam -takie pyszne papierówki prosto z drzewka,,,byłam na wsi i takie warzywka prosto z ogródka uwielbiam,,,ale pogoda zimna,,aż dziwnie aby w wakacje bylo tak chłodno

:piwo::piwo::piwo:będzie wieczorkiem,,Was też poczęstuje ,,,:piwo::piwo::piwo:-buziaki dla Was,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jakaś nuda tu panuje ,jak nie ma głównej zadymiary -hahhahaha

a więc najpierw skarga -dlaczego @Łukaszek nie był na targu i gdzię są buziaki-normalnie nagana ,,,wszyscy sobie poluzowali widzę,ale buziaka Ci dam,,aaa:ciacho:były dzisiaj?:zielone_jabłko:dzisiaj jadłam -takie pyszne papierówki prosto z drzewka,,,byłam na wsi i takie warzywka prosto z ogródka uwielbiam,,,ale pogoda zimna,,aż dziwnie aby w wakacje bylo tak chłodno

:piwo::piwo::piwo:będzie wieczorkiem,,Was też poczęstuje ,,,:piwo::piwo::piwo:-buziaki dla Was,,,

Witaj @Blondi tak panuje nuda bez ciebie haha:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

Witaj @Blondi tak panuje nuda bez ciebie haha:serce:

Buziaczek @erika ,wiesz ,że mi tęskno też za Wami,ale już za parę dni dołącze do Was ,,mam dużo gości i kupę roboty,,,ale ja zawsze znajdę chwilke dla siebie i swoich przyjemności-hahahha:serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin napisał:

Tak jestem tez opiekunem :) i pochodzę z woj. warmińskiego  , a za 4 dni wracam do Polski:d

 

Super! Więc się nie opindalaj tylko organizuj dzisiaj jakąs imprezkę na wgryzienie się w nasze cudowne forum,,,coś wymyśl,,,podpowiem Ci coś,,lubimy tańce i jesteśmy bardzo rozmarzonym towarzystwem-:hahaha::święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Super! Więc się nie opindalaj tylko organizuj dzisiaj jakąs imprezkę na wgryzienie się w nasze cudowne forum,,,coś wymyśl,,,podpowiem Ci coś,,lubimy tańce i jesteśmy bardzo rozmarzonym towarzystwem-:hahaha::święty:

nie zapomnij o mnie ,bo ja napewno przyjdę na tą imprezke z @Łukaszkiem-hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...