Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jolantapl. napisał:

No teraz to już przesadziłaś :grzmotnąć:

Najpierw wybacza i całuje w innym wątku, a teraz znowu odsyła mnie do piachu? :smutek:Kobieta zmienną jest :słabo: @Łukasz ja się do ciebie od dzisiaj nie odzywam :smutek:I nie dlatego że nie chcę, a dlatego że chcę jeszcze trochę pożyć :szydera::smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz trochę poklepie z Wami bo mam właśnie przerwę wróciłam już z proszonego obiadku o tym,że mam tam iść dowiedziałam się godzinę przed obiadem zresztą przypadkowo .Podobno byliśmy zaproszeni obydwoje z moim podopiecznym 2 czy 3 dni wcześniej przez jego brata i teraz uwaga zaproszono nas bo brat od nie dawna zatrudnia opiekunkę z Polski a że ona powiedziała,że dzisiaj robi gołąbki na obiad to brat chciał,żeby mój podopieczny posmakował gołąbków u konkurencji i ocenił,która z nas robi lepsze hm a mój podopieczny wcale tam nie poszedł krótko mówiąc olał zaproszenie brata .Ja czułam się tą sytuacją mocno zniesmaczona bo przecież mój podopieczny zostałby postawiony w nieco nie zręcznej sytuacji sama nie wiem co mam myśleć o zachowaniu tego brata no ale tak to jest jak rodzeństwo ze sobą rywalizuje nawet o gołąbki ugotowane przez opiekunkę można być zazdrosnym :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest dzien tłuczka?:grzmotnąć: nic nie wiem,, co się tutaj dzieje,,,,,  @Łukasz do tablicy jazda,,spowiadać się z wszystkiego,,narozrabiał i cicho siedzi,,tłuczki idą w ruch,jakieś dziwne skrzyneczki  @Mirelka1965 skąds wytargała,,a gdzie tutaj jest coś czerwonego:serce::serce::love::love::17_heart_eyes::18_kissing_heart:  no gdzie? nigdzie,,wszyscy po kryjomu używają ,, :oklaski::oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam cos opiszę jak będę miała normalny internet,,to się nadaje tylko na forum,,ja to właśnie przeszłam tutaj i nigdy więcej,,,opiszę,ale muszę ochłonąc,,bo mi nie przechodzi przez myśl ,że można być aż tak zachłannym i chytrym,,,ufff aby do jutra ,,,jutro już mój slodziak przyejżdza ,,niech przyjeżdza i zabiera od fałszu i sknerstwa ,,,nigdy więcej ,,córeczki,,robota córeczek a babcia grała potem główną rolę,,medal dla mnie za wytrwanie tutaj,,a tylko wytrwałam,,że olewałam większośc i powiem jedno,,bardzo ale to bardzo dobrze robiłam,,ale już,,, jeszcze parę godzin,,:oklaski:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

I trafił mnie szlag :przekleństwa::przekleństwa::przekleństwa: Te jełopy w tej firmie na T. mają czas do 29-go :przekleństwa: I wcześniej nic nie zrobią >:( A że to sobota to nawet nie ma się z kim kłócić >:( W mordę jeża >:(:przekleństwa::mur:

@Mirelka1965

czyli nie masz neta????? zgroza....

wspolczuje bo bez niego jak bez...reki

O.o

ale jeste z toba trzymam cie za raczke :love:

:cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

czyli nie masz neta????? zgroza....

wspolczuje bo bez niego jak bez...reki

O.o

ale jeste z toba trzymam cie za raczke :love:

:cześć3:

Całe szczęście że mam polski :mur: Córka tutmirlajduje a powinna do choinki wywiązać się z umowy :przekleństwa: Miał być internet a nie ma, to niech na głowie stanie >:( Router stoi, zasięg mam pełen,  hasło wbite i .....kupa :smutek: Po 29-tym będzie >:( Ja nie kumam o co kaman >:( Że niby okres rozliczeniowy się kończy,  ale co mnie do tego? Podpisała umowę przed końcem poprzedniego okresu rozliczeniowego i zagwarantowała, że net będzie >:( Jestem zła, jestem zła, jestem zła.....:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

ale ja cały czas miałem i mam na abonament w orange i w play, może na kartę jest inaczej:dobrze:

Ja mam umowę z plusem na 24 doładowania . Jedno doładowanie za 30 zł w tym darmowe rozmowy do wszystkich sieci i 10 Gb internetu na miesiąc . Niestety w roamingu mam tylko 4 Gb na miesiąc i choćbym 5 razy w miesiącu doładowała kartę , to internetu i tak więcej nie dostanę . >:(:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Całe szczęście że mam polski :mur: Córka tutmirlajduje a powinna do choinki wywiązać się z umowy :przekleństwa: Miał być internet a nie ma, to niech na głowie stanie >:( Router stoi, zasięg mam pełen,  hasło wbite i .....kupa :smutek: Po 29-tym będzie >:( Ja nie kumam o co kaman >:( Że niby okres rozliczeniowy się kończy,  ale co mnie do tego? Podpisała umowę przed końcem poprzedniego okresu rozliczeniowego i zagwarantowała, że net będzie >:( Jestem zła, jestem zła, jestem zła.....:przekleństwa:

Chodz :całus: poprzytulamy się trochę :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Całe szczęście że mam polski :mur: Córka tutmirlajduje a powinna do choinki wywiązać się z umowy :przekleństwa: Miał być internet a nie ma, to niech na głowie stanie >:( Router stoi, zasięg mam pełen,  hasło wbite i .....kupa :smutek: Po 29-tym będzie >:( Ja nie kumam o co kaman >:( Że niby okres rozliczeniowy się kończy,  ale co mnie do tego? Podpisała umowę przed końcem poprzedniego okresu rozliczeniowego i zagwarantowała, że net będzie >:( Jestem zła, jestem zła, jestem zła.....:przekleństwa:

 

Nie złośc się :mur: to nic nie da. Trzeba w pierwszych dniach pakować kofer, to wtedy zareagują . Teraz wiedza, że wytrzymasz . Najlepiej ich zdaniem na swoim :( necie.  Widzisz jak to jest , bywa taki beton, że nic do niego nie dociera . A jeszcze głupa palą  :( . To tylko tak sie pisze na forum " jak to bym ........ " A wychodzi jak zwykle . Wystaw im rachunek za neta , zobaczysz jak szybko załatwią swój . A i dla zmienniczki zostanie już coś z twojego pobytu . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aga1 napisał:

Nie złośc się :mur: to nic nie da. Trzeba w pierwszych dniach pakować kofer, to wtedy zareagują . Teraz wiedza, że wytrzymasz . Najlepiej ich zdaniem na swoim :( necie.  Widzisz jak to jest , bywa taki beton, że nic do niego nie dociera . A jeszcze głupa palą  :( . To tylko tak sie pisze na forum " jak to bym ........ " A wychodzi jak zwykle . Wystaw im rachunek za neta , zobaczysz jak szybko załatwią swój . A i dla zmienniczki zostanie już coś z twojego pobytu . 

Czasami naprawdę się długo czeka na internet , wszystko zależy od tego z jaką firma mają umowę . U mnie rodzina dała ciała , bo dopiero po trzech tygodniach mojego molestowania zaczęli rozglądać się za internetem . Dzisiaj jak dawałam rachunki to dołączyłam do nich mój rachunek za niemiecki internet i bratanica mojej PoP nawet słówkiem nie pisnęła . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Całe szczęście że mam polski :mur: Córka tutmirlajduje a powinna do choinki wywiązać się z umowy :przekleństwa: Miał być internet a nie ma, to niech na głowie stanie >:( Router stoi, zasięg mam pełen,  hasło wbite i .....kupa :smutek: Po 29-tym będzie >:( Ja nie kumam o co kaman >:( Że niby okres rozliczeniowy się kończy,  ale co mnie do tego? Podpisała umowę przed końcem poprzedniego okresu rozliczeniowego i zagwarantowała, że net będzie >:( Jestem zła, jestem zła, jestem zła.....:przekleństwa:

@Mirelka1965

wspoczuje ..rodzina stoi i rozklada rece ...znam to..wkurza sie tylko czlowiek:przekleństwa: ale :mur:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aga1 napisał:

Nie złośc się :mur: to nic nie da. Trzeba w pierwszych dniach pakować kofer, to wtedy zareagują . Teraz wiedza, że wytrzymasz . Najlepiej ich zdaniem na swoim :( necie.  Widzisz jak to jest , bywa taki beton, że nic do niego nie dociera . A jeszcze głupa palą  :( . To tylko tak sie pisze na forum " jak to bym ........ " A wychodzi jak zwykle . Wystaw im rachunek za neta , zobaczysz jak szybko załatwią swój . A i dla zmienniczki zostanie już coś z twojego pobytu . 

Ja się wściekam, bo nie rozumiem tej sytuacji :szok: Sama odsłuchałam ze dwa tygodnie temu komunikat,  że usługa została włączona :szok: Router przyszedł przedwczoraj. To co do pioruna się dzieje? Normalnie wchodzi się na stronę T....kom, loguje i działa. A oni tu dzwonią i dzwonią i nic z tego nie wynika :szok: Gadałam dzisiaj z moim szefem. Zobaczymy co nowy tydzień za nowiny przyniesie. @aga1 kufry to ja mogę pakować z innych powodów, a nie z powodu czasowego braku neta. @Łukasz też czas jakiś był bez i przeżył. Przeżyję i ja. Ale oddadzą mi kasę. Bez dwóch zdań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Czasami naprawdę się długo czeka na internet , wszystko zależy od tego z jaką firma mają umowę . U mnie rodzina dała ciała , bo dopiero po trzech tygodniach mojego molestowania zaczęli rozglądać się za internetem . Dzisiaj jak dawałam rachunki to dołączyłam do nich mój rachunek za niemiecki internet i bratanica mojej PoP nawet słówkiem nie pisnęła . 

Brav :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Czasami naprawdę się długo czeka na internet , wszystko zależy od tego z jaką firma mają umowę . U mnie rodzina dała ciała , bo dopiero po trzech tygodniach mojego molestowania zaczęli rozglądać się za internetem . Dzisiaj jak dawałam rachunki to dołączyłam do nich mój rachunek za niemiecki internet i bratanica mojej PoP nawet słówkiem nie pisnęła . 

I tak powinno być, nie ma sensu ciagle powtarzać co jest w umowie  . Maja umowę spisaną przed przyjazdem opiekunki muszą tez się z niej  wywiązać . Trza twardym być, jak violka . Czytasz @Mirelka1965.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aga1 napisał:

I tak powinno być, nie ma sensu ciagle powtarzać co jest w umowie  . Maja umowę spisaną przed przyjazdem opiekunki muszą tez się z niej  wywiązać . Trza twardym być, jak violka . Czytasz @Mirelka1965.

Czytam, czytam...I nawet nie nawiązuję do tego, co jest w umowie. Inteligentny człowiek sam powinien się zorientować w temacie i zrównoważyć poniesiony przez opiekunkę koszt. Ja daję jeszcze córce szansę. Jak w przyszłym tygodniu nie da mi kasy to będzie z nią rozmawiał mój szef. @violka podetknęła teraz, a ile walczyła? Załatwię to i ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aga1 napisał:

Tygodniami nie czeka się na neta . Minęły te czasy . Ja opisze jak przyjechałam na tą sztele. Byłam zaskoczona pozytywnie . Teraz musze kolacje zrobic i świece zapalić :) nastrój musi być. A potem opiszę.  

Czeka się. I to w wielu różnych landach. Znam przypadek spod Bonn. Czekają już trzeci tydzień. Paradoks polega na tym, że ci którzy zamawiają usługę z montażem, mają w ciągu paru dni instalację. Ci którzy chcą zaoszczędzić 150 ojro czekają. Zapytam @Łukasza jak to było u niego. Czekał 2 tygodnie. Ciekawe czy miał z montażem czy bez. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A tak w ogóle, to co to za kawusiowy wątek, jak :kawa: popołudniowej nie było? :smutek:No siebie i @Blondi to rozumiem, permanentny stres mamy :smutek: Ale žeby nikt inny nie pomyślał? :oops:Katastrofa :smutek:

Ja właśnie teraz piję :kawa: więc kto ma ochotę jeszcze się napić ze mną to zapraszam:haha:

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...