Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, lucyna.beata napisał:

@mirelka

no co ty..slowomi samo w ..oko wpadlo..takie swojsko brzmiace...jakbym w pracy  byla xd

ja nie zlosliwa ja....no wlasnie sama nie wiem jakaO.o...ten dzien nie nstraja mnie do logicznego myslenia...ale moge wszystko wytlumaczyc jednym ...no moze dwoma slowami jedno na literke "t" a drgie na na "j"

Nic nie rozumiem z tego co napisałaś :| Może jaśniej? Ja moją czarodziejską kulę gdzieś zapodziałam...hmmmm....może ktoś mi ją zajumał? :ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aga1 napisał:

Wszelki zasady zostały złamane :) . Podopieczny jeszcze spi ............. a ja czekam :)  W życiu nie miałam takiej sytuacji. Ja czekam ? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, świat na psy schodzi .

Oj tam, oj tam....wczoraj wieczorem miał błogie sny to teraz odsypia :haha:A ty jak ta wierna rzeka....płyń, hałas rób, nie czekaj :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nic nie rozumiem z tego co napisałaś :| Może jaśniej? Ja moją czarodziejską kulę gdzieś zapodziałam...hmmmm....może ktoś mi ją zajumał? :ostrzegam:

@Mirelka1965

a gdzie ja masz??? ja nie wzielam...wroby zostawiam tobie...ty cos z czarownicy w sobie maszxd

to komentarz do slowa kupa ....w kupie razniej itd...:kawa2:jeszcze kawa do mozgu nie doszla u mnie...troche trwa a ze myslenie boli mj organizm sie broni przed bolem :święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

ech, a myślałem, że towarzycho jeszcze śpi i zrobię Wam kawę:4_joy: a tu niektórzy już na posterunkach...:cześć2:To pozdrawiam Was ...w kolejności...Maria Jolanta, lucyna.beata i Blondi :love: i dziękuję za :kawa2: Życzę Wam miłego dnia.a pozostałym dziewczynom również:10_wink:

@Łukasz

to kawka specjalnie dla Ciebie

pobrane (1).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

@Mirelka1965

a gdzie ja masz??? ja nie wzielam...wroby zostawiam tobie...ty cos z czarownicy w sobie maszxd

to komentarz do slowa kupa ....w kupie razniej itd...:kawa2:jeszcze kawa do mozgu nie doszla u mnie...troche trwa a ze myslenie boli mj organizm sie broni przed bolem :święty:

Aaaaaaa....teraz poniała :p Najlepiej zwal winę na laptopa :haha:Chociaż, podobno, do bólu można przywyknąć i z czasem zaczyna on nawet sprawiać sprzyjemność :haha:I nie znam tego z autopsji :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aga1 napisał:

Wszelki zasady zostały złamane :) . Podopieczny jeszcze spi ............. a ja czekam :)  W życiu nie miałam takiej sytuacji. Ja czekam ? ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, świat na psy schodzi .

A wczoraj się chwaliłaś,że tak grzecznie śpi :) dziadek Cię przechytrzył tylko udawał,że śpi a jak Ty poszłaś spać to nie wiadomo co robił w nocy ,że tak długo śpi O.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my juz po  kapieli. mysle, że nawet minister finansów by sie pochwalił :) ,że akcje poszly w górę. No cóż przy 96-letnik inwetowaniu cos tam zostaje, nawet jak się trochę roztrwoni . Pewnie podopiecznemu humor się poprawił, mysli ,że inwestowac  jeszcze by mógł. He, he, he.  Ale w którym banku ? ma zagwozdke . Ale i tak wolę  rodzaj męski mieć pod ręką . A tak sie broniłam, tylko do babć chciałam jeżdzić. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, jolantapl. napisał:

A wczoraj się chwaliłaś,że tak grzecznie śpi :) dziadek Cię przechytrzył tylko udawał,że śpi a jak Ty poszłaś spać to nie wiadomo co robił w nocy ,że tak długo śpi O.o

Kto wie, kto wie ;) Podsypia coraz dłużej . I bardzo dobrze w jego wieku, śpi bez "śpiochów'. A ja też leżakuje jak na zadnej z dotychczasowych  sztel :) . Nie nasłuchuję w nocy .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

Kto wie, kto wie ;) Podsypia coraz dłużej . I bardzo dobrze w jego wieku, śpi bez "śpiochów'. A ja też leżakuje jak na zadnej z dotychczasowych  sztel :) . Nie nasłuchuję w nocy .

Następna dama do towarzystwa się ujawniła :haha:Ciekawe kto jeszcze się ujawni? :tak2: Zaraz się okaże, same damy są, a opiekunek brak :oklaski::haha: I co te agencję zrobią? :trele::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Następna dama do towarzystwa się ujawniła :haha:Ciekawe kto jeszcze się ujawni? :tak2: Zaraz się okaże, same damy są, a opiekunek brak :oklaski::haha: I co te agencję zrobią? :trele::haha:

Wprowadzą małą korektę w  ogłoszeniach i będą pisać zatrudnimy osoby chętne do pracy jako damy do Towarzystwa :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...