Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wiem ,że jest glucha:szept: ale i ślepa :nie_widzę: -pomylka jakaś,,jeszcze pracuje w opiece? o matko i córko:mur: kogo oni już zatrudniają,,musze isc się przejrzeć w lustro,,czy ja się nadaje na opiekunkę:płacz:

Ja jestem głucha i ślepa i co? :ostrzegam: Fast perfect die GesellschaftDame :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za chwilę też będę bardzo senna,:spioch:,czemu człowiekowi się chce spać,,tyle godzin traci na nic:święty:

ja to szybko zmykam do łóżeczka,,bo czekam jutra,,tak jest dzien w dzien ,,też już mam nawyki starcze :rozpacz: nie chcę być stara:$ ale będę,,trudno,,:35_thinking: ale póki co? nie ma co się za wczas zamartwiac,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi idzie do :683_bed: o swoim słodziaku śnić,  @jolantapl. miała jeszcze czas jakiś klepać, ale się wymiksowała, @aga1 na chwile wpadła i zniknęła....I znowu sama jestem jak ta sierotka Marysia :smutek: Tylko krasnoludków ktoś mi zajumał :przekleństwa:

Najpierw na papierosa mnie wywołujesz a potem plotkujesz o mnie za moimi plecami :szept: chciałam nadrobić zaległości i poczytać ale 2 godziny to za długa przerwa nie bycia na tym forum ,żeby nadążyć za tym  co się tu wypisujeO.o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aga1 napisał:

Moj podopieczny tez spi, na 100 % grzecznie. Ręce na kołdrze trzyma :oklaski:

Sprawdż jeszcze czy nie  ma błogiego uśmiechu na ustach  jak nie to jednak grzeczny jest i nic nie kombinuje nawet w myślach :)

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jolantapl. napisał:

Najpierw na papierosa mnie wywołujesz a potem plotkujesz o mnie za moimi plecami :szept: chciałam nadrobić zaległości i poczytać ale 2 godziny to za długa przerwa nie bycia na tym forum ,żeby nadążyć za tym  co się tu wypisujeO.o

Nie obgadywałam O.o Zaprosiłam,  odzewu nie było, poszłam sama, potem się martwiłam, a teraz to mi się chce spać :nie_słyszę: A z tym nie nadążaniem to masz całkowitą rację :nie_mówię: Ja wpadam czasami w taką frustrację, że płakać mi się chce :szydera: I wiele mi ucieka, na tyle postów chciałbym odpowiedzieć i wpadam w stres i muszę zjeść coś słodkiego :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi idzie do :683_bed: o swoim słodziaku śnić,  @jolantapl. miała jeszcze czas jakiś klepać, ale się wymiksowała, @aga1 na chwile wpadła i zniknęła....I znowu sama jestem jak ta sierotka Marysia :smutek: Tylko krasnoludków ktoś mi zajumał :przekleństwa:

Nie wpadam, nie ten rocznik :) . Weszłam na Fakty i głosu nie było . A, że jestem masterkowicz to pogrzebałam i przywróciłam ten słuszny walor w laptopie :):) .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :512_airplane_small: szybkim transportem wysyłam na otarcie łez/paszczy ciasteczka w ten niezwykły dzień.Słodko, lecz nie przesadnie. 7 x wyciągniesz rękę i pysia syta. Teraz już z głodu cukrowego nikomu nic złego nie zrobisz 

ciastunia.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...