Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Aż muszę coś napisać i przy okazji pobawić się nowymi emotkami. :)

:love::witam::cześć2::sos::oklaski::szept::kawa2::51_scream::małpa:

Kurczę, strasznie dużo tego jest. :kopara:

E tam dużo,,ogarniesz,,,dużo nowego :kopara: kopara jest dobra,,,coś mi przypomina-hahahhaha :$:$ same czarne myśli mnie nachodzą,,:dobrze::serce: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@violka jesteś ciotką,babką ,,dla mamy małego ślicznego dzidziusia,,poczęło się piękne życie,,:serce: gratulacje:oklaski:

 Czuję się tak jakbym została i ciotką i babką :d To dziecko mojego braciszka , który jest tylko cztery lata starszy od mojego  syna . Ja traktowałam go zawsze jak moje pierwsze dziecko :11_blush::4_joy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

 Czuję się tak jakbym została i ciotką i babką :d To dziecko mojego braciszka , który jest tylko cztery lata starszy od mojego  syna . Ja traktowałam go zawsze jak moje pierwsze dziecko :11_blush::4_joy:

No to faktycznie ,,mała,bardzo mała różnica wieku,,,między bratem a synem,,:święty: jasne ,tylko ich nie pomyl,,bo sa lata gdzie różnicy wieku nawet nie widac,,:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ja z innej beczki :51_scream: tu świeci słonko :d Na jutro zapowiadają nawet 16 stopni :oklaski: Wiosna przyszła tej jesieni :dobrze:

Tam tak jest!!! Byłam w listopadzie na Bayerach i ludzie w krótkich rękawkach chodzili,,dlatego mnie nic  już nie dziwi,,,:4_joy: możesz szykować się na letniaka,,bo słońce będzie przygrzewac,,:11_blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Tam tak jest!!! Byłam w listopadzie na Bayerach i ludzie w krótkich rękawkach chodzili,,dlatego mnie nic  już nie dziwi,,,:4_joy: możesz szykować się na letniaka,,bo słońce będzie przygrzewac,,:11_blush:

Już daje jak głupie :oklaski: Jak ja lubię ciepełko :dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Ogłaszam , że dzisiaj na świat przyszła śliczna i zdrowa dziewczynka :oklaski::serce: Mama i dziecko czują się dobrze :oklaski: Dzisiaj nikt i nic nie jest w stanie popsuć mi humoru :d Zachowam resztki profesjonalizmu i wypijemy sobie za zdrowie malutkiej wieczorem :d:zdrówko: Zapraszam wszystkich pozytywnych ludków :serce:

Napisz jaka duża jest ta nowa perełka w rodzinie :róża:I może jakieś zdjąteczko uda się wkleić :d Moderator obiecał powiększyć przesyłane pliki. Może się wyrobi :dobrze:Czekamy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Ogłaszam , że dzisiaj na świat przyszła śliczna i zdrowa dziewczynka :oklaski::serce: Mama i dziecko czują się dobrze :oklaski: Dzisiaj nikt i nic nie jest w stanie popsuć mi humoru :d Zachowam resztki profesjonalizmu i wypijemy sobie za zdrowie malutkiej wieczorem :d:zdrówko: Zapraszam wszystkich pozytywnych ludków :serce:

Gratulacje dla rodziców i ciotki @violka no i :love: dla dziewczynki może zdradzisz jak będzie albo już ma na imię ta mała dama .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

:szept:kocham wolność:p i pale palę papieroski  kiedy mam ochotę i :nie_słyszę: ;)

erika  wychowaj swojego kogutka:51_scream: zaraz mi napiszesz ,że po 10 latach będzie ciężko a ja dopiszę ,że i za pózno,,,:39_angry: ja jadę do wolnosci,,popielniczki mi slodziak wszędzie przygotował na każdym tarasie,,i jeszcze taki zapas fajek czeka na mnie:4_joy: i co tam jeszcze? :11_blush: mało tego ,,co dzień inna decyzja moja ,,tak go kręcę,,ale spokojnie wytrzymuje moje kombinacje,,na wszystko ma dobre rozwiązanie,,mogę na niego w każdej sytuacji liczyć,,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

erika  wychowaj swojego kogutka:51_scream: zaraz mi napiszesz ,że po 10 latach będzie ciężko a ja dopiszę ,że i za pózno,,,:39_angry: ja jadę do wolnosci,,popielniczki mi slodziak wszędzie przygotował na każdym tarasie,,i jeszcze taki zapas fajek czeka na mnie:4_joy: i co tam jeszcze? :11_blush: mało tego ,,co dzień inna decyzja moja ,,tak go kręcę,,ale spokojnie wytrzymuje moje kombinacje,,na wszystko ma dobre rozwiązanie,,mogę na niego w każdej sytuacji liczyć,,,:oklaski:

nooo to trafił Ci się słodziak :love: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może byśmy kawy się napili? Ale ktoś emotkę nam zajumał :słabo: I co teraz? :35_thinking: Tak o suchym pysku popołudnie zaczynać?:51_scream: Niepodobna :40_rage: Moderator, halo, proszę emotkę oddać w trybie pilnym! :grzmotnąć:

:kawa: prosze bardzo,,,ja mam po znajomości,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...