Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

No i się wczoraj podziębiłam troszkę. Katar mi nie dawał spać w nocy więc wstałam przed trzecią ale co było robić skoro wszyscy śpią. Napiłam się :kawa: , posiedziałam i poszłam spać. Na krótko, bo mnie obudził komornik, a raczej komorniczka. No śniła mi się komornik jak w hotelu gdzie mieszkałam chodziła i spisywała wszystko a ja usiłowałam bronić mienia. Pamiętam że kołdry wyceniła na 2 złote. :hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam.

No i się wczoraj podziębiłam troszkę. Katar mi nie dawał spać w nocy więc wstałam przed trzecią ale co było robić skoro wszyscy śpią. Napiłam się :kawa: , posiedziałam i poszłam spać. Na krótko, bo mnie obudził komornik, a raczej komorniczka. No śniła mi się komornik jak w hotelu gdzie mieszkałam chodziła i spisywała wszystko a ja usiłowałam bronić mienia. Pamiętam że kołdry wyceniła na 2 złote. :hahaha:

super sen mialas...a ja kupowalam koldry po...2euro...szkoda ze wczesniej sie zglosiłam :hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja poproszę tę z serduszkiem :love:

Mam dzisiaj dzień do przemysleń :( nie wiem czy tu w tym temacie nalezy o tym pisać. Dostałam informację, że moja bardzo dobra znajoma, opiekunka, po powrocie z pracy zmarła w szpitalu . Jestem rozbita na całego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61802cf3bffa8ff88fb5127446e318ad.gif.4c9beeef2911a0ca3c85c8dcb4f40500.gifWitajcie kochani. Z samego rana częstuję dobrymi informacjami. Łukasz biegał wczoraj  po mieście i szukał dla was koronek. Kłopoty trochę ma z rozmiarówką, bo rozrzut jest spory 36-52. Pozytywnie zakręcony nie narzeka na przeszkody. Co za chłopak ! Całe DE już prawie, prawie obiegł, został mu jeszcze jeden rozmiar do kupinia, i.... chyba już przekroczył granicę państwa i do Chin zmierza. Ciekawe jakiego rozmiaru brakuje ? A teraz  jak informuje: popuka troszkę  :) :d:d:hahaha:, ale , że zaraz z rana ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, aga1 napisał:

Mam dzisiaj dzień do przemysleń :( nie wiem czy tu w tym temacie nalezy o tym pisać. Dostałam informację, że moja bardzo dobra znajoma, opiekunka, po powrocie z pracy zmarła w szpitalu . Jestem rozbita na całego.

:płacz: pisz @aga1 tutaj. Gdzieś trzeba dać upusy uczuciom, a miejsce dobre jak żadne inne. Tu sami swoi :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, aga1 napisał:

Mam dzisiaj dzień do przemysleń :( nie wiem czy tu w tym temacie nalezy o tym pisać. Dostałam informację, że moja bardzo dobra znajoma, opiekunka, po powrocie z pracy zmarła w szpitalu . Jestem rozbita na całego.

Możesz pisać jak najbardziej przecież my tu piszemy co nas smuci i co nas cieszy :serce: jak chcesz to możesz napisać nawet co dokładnie się stało mam nadzieję,ze nie przemęczenie było tego przyczyną :( My prawie wszyscy w tym wieku jesteśmy,że też nas różne dolegliwości trapią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :całus: Mam nadzieję , że u Was lepsza pogoda , bo u mnie ciemno , buro i ponuro :( Pochwaliłam się , że tutaj już Weihnachtsmarkt , ale jak tak dalej będzie , to nie zdążę się nim  nacieszyć  , w deszczu to żadna frajda :| Życzę Wam na dzisiaj dużo uśmiechu i słońca w sercu :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Witajcie Kochani :całus: Mam nadzieję , że u Was lepsza pogoda , bo u mnie ciemno , buro i ponuro :( Pochwaliłam się , że tutaj już Weihnachtsmarkt , ale jak tak dalej będzie , to nie zdążę się nim  nacieszyć  , w deszczu to żadna frajda :| Życzę Wam na dzisiaj dużo uśmiechu i słońca w sercu :serce:

U  mnie też pogoda podobna tylko jeszcze deszcz pada >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

To wskakuj do mnie pod kołderkę , pośpimy sobie jeszcze :):$

Ja już od 3 godzin na nogach jestem :kawa: zdążyłam na forum wypić ,dziadkowi przy kąpieli pomóc ,śniadanko zjedliśmy prze ze mnie przygotowane ,pościel zmieniłam ,pranie wstawiłam drugą :kawa: wypiłam z sympatyczną rosjanką trochę sobie pogawariłam z nią pa ruski bo ona też wolała w swoim ojczystym  języku ze mną rozmawiać uf pracowity dzień dzisiaj mam no ale jak jest jakieś zajęcie to czas szybciej leci i właśnie minął tydzień od mojego wyjazdu z Polski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aga1 napisał:

Mam dzisiaj dzień do przemysleń :( nie wiem czy tu w tym temacie nalezy o tym pisać. Dostałam informację, że moja bardzo dobra znajoma, opiekunka, po powrocie z pracy zmarła w szpitalu . Jestem rozbita na całego.

@aga1 przykra sprawa. Ludzie umierają od zawsze i wszędzie. Każda nagła śmierć to szok dla rodziny i znajomych. Wokół mnie już tyle przypadków nagłej śmierci miało miejsce, że ja już zaopatrzyłam się w pancerz samoobrony psychicznej. Najgorsza była śmierć mojej siostry. W wieku 32 lat zostawiła 2 dzieci : 6 i 4 latka. 

Czy opiekunka zmarła wskutek wykonywanych wcześniej czynności opiekunki ?? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówilam ,że dzisiaj się wykluje wszystko!!! od rana super wiadomosci  ,,jestem jeszcze 5 dni,,,tylko 5 dni -hurrraaa ,,,:hahaha: na demną dobre aniołki czuwają,,wiedzą ze tęsknię przogromnie za slodziakiem a on za mną:serce: dał mi parę dni dobrych do wczesniejszego zjazdu:serce::love:  to już teraz śmignie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 dlatego zawsze mówię,,praca pracą,,ale nie jest najważniejsza,,bo nie wiadomo kiedy na nas przyjdzie pora,,trzeba korzystać ile sie da jeszcze z życia i żyć cudownie,,jak tylko będziemy tego pragnąc,,:serce: złosci i nienawisci na bok, bo po co:płacz:,,cieszyć się z każdego dnia i godziny,,jak ja to robię, od  zła uciekam ,nie słucham, idę radoscią do przodu,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...