Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Obiecałeś :love:

A co to znaczy z grubej rury?hahahahha :hahaha: co ja takiego zrobiłam???:hahaha: 

 

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:
  13 minut temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

wszyscy się Tobą wręcz zachłysnęli,pusta kobieto.Dalej drążysz?Chcesz z grubej rury?

zadowolony jesteś z siebie? napisałeś co chciałeś,,a mnie to nie rusza :hahaha: nic a nic,,,dla Ciebie pusta,,a dla innego jestem skarbem,,,skarbem,,znasz to powiedzenie? wybieram skarba,,,Dobranoc! 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja po tej dzisiejszej pisaninie o zapachach aż zapragnęłam sobie coś zafundować. Jutro idę niuchać do sklepu. :d

 

Też bym poszła, ale w metropolii brak sklepów z pachnidłami. Rossmann jest, ale za dużego wyboru tam nie ma....No ale lepszy cyc niż nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

A co to znaczy z grubej rury?hahahahha :hahaha: co ja takiego zrobiłam???:hahaha: 

 

zadowolony jesteś z siebie? napisałeś co chciałeś,,a mnie to nie rusza :hahaha: nic a nic,,,dla Ciebie pusta,,a dla innego jestem skarbem,,,skarbem,,znasz to powiedzenie? wybieram skarba,,,Dobranoc! 

@Blondi >:( Proszę :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tej nowej Walewskiej nie próbowałam. Ja to w ogóle taka zacofana jestem :$ Pazurów nie maluję, oblicze bez śladu makijażu, włosów nie farbuję :$ Przy was to jak sierotka Marysia jestem :( Jedyną ekstrawagancją jest makijaż permanentny na dolnej kresce oka. A jak patrzę w lustro, to sama się dziwię, że tych moich latek nie widać :d Cera jak brzoskwinia (łącznie z owłosieniem), zmarszczek, poza mimicznymi, brak, skóra jak u pań młodszych o dwie dekady, celulitu się nie dorobiłam, perfumuję się tylko przed imprezą,  bo zawsze zapomnę, na usta pomadka ochronna. Ale czy to znaczy, że jestem zaniedbana? Nie. Pachnę świeżością, jak ryb nie smażę, używam dobrych szamponów i kosmetyków do pielęgnacji ciała. Dbam o zdrowie fizyczne. A jak będzie na koncie moc przerobowa, to zafunduję sobie pewien zabieg ;) I nie będą to cycki silikonowe :d.  No i kolejna głęboko skrywana tajemnica wyszła na jaw :$:love:

Wielu panów lubi takie naturalne , bez śladu makijażu :love: Mój syn wręcz alergicznie reaguje jak widzi dziewczyny z tapetą na twarzy ( jego słowa :hahaha:) a mój tato zawsze mówił ....Nie pomoże lila róż , kiedy dupa stara już :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Wielu panów lubi takie naturalne , bez śladu makijażu :love: Mój syn wręcz alergicznie reaguje jak widzi dziewczyny z tapetą na twarzy ( jego słowa :hahaha:) a mój tato zawsze mówił ....Nie pomoże lila róż , kiedy dupa stara już :hahaha:

Mój mąż zawsze mówi, że cieszy się, że widzi od 30 lat tę samą kobietę rano i wieczorem ;):d Przez wiele lat pracy makijaż był częścią mojego image'u i może dlatego teraz opuściłam. I fajnie mi z tym. No ale jak impreza jest.... to szał ciał i zapachów ;):całus:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mój mąż zawsze mówi, że cieszy się, że widzi od 30 lat tę samą kobietę rano i wieczorem ;):d Przez wiele lat pracy makijaż był częścią mojego image'u i może dlatego teraz opuściłam. I fajnie mi z tym. No ale jak impreza jest.... to szał ciał i zapachów ;):całus:

Najbardziej podoba mi się ten szał ciał :love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 szał ciał to robię pod pryśnicem:hahaha: cudownie ,,,Ja tutaj to nie odczuję nawet ,że święta się zbliżają,,Jak byłam w miasteczkach ,to w sklepach towary i muzyka wprowadzały już w nastrój świąteczny,,zawsze dreszczyk po mnie przechodził,bo jakos tak się robiło smutno,że czlowiek jest tak daleko od domu ,dzieci itd, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Co będziesz kupowała? a tam nie brakuje krapu przeróżnego ,,ale fajny nastrój ,,:hahaha:

Cudowny nastój , pełno ludzi , fajna muzyczka i można kupić  naprawdę cudeńka , ale niestety drogie :rozpacz: nie ma tam , żadnej chińszczyzny i jest bardzo dużo rękodzieła :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

A ja się Wam pochwalę , że jutro zaczyna się u nas Weihnachtsmarkt :d:p

Tutaj zaczyna się w piątek :cool: Cztery budki stoją...:( Ani nastrój, ani zakupy :| W takich miejscach jest to miejsce gdzie spotykają się sąsiedzi na plotki. Posiedzę z moim telefonikiem w waszym towarzystwie, a miejscowi niech plotkują :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 szał ciał to robię pod pryśnicem:hahaha: cudownie ,,,Ja tutaj to nie odczuję nawet ,że święta się zbliżają,,Jak byłam w miasteczkach ,to w sklepach towary i muzyka wprowadzały już w nastrój świąteczny,,zawsze dreszczyk po mnie przechodził,bo jakos tak się robiło smutno,że czlowiek jest tak daleko od domu ,dzieci itd, 

Ja zawsze się cieszę , że tutaj Święta celebruje się tak wcześnie , bo mam taki dłuuugi przedsmak tego , co będzie w Pl :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tutaj zaczyna się w piątek :cool: Cztery budki stoją...:( Ani nastrój, ani zakupy :| W takich miejscach jest to miejsce gdzie spotykają się sąsiedzi na plotki. Posiedzę z moim telefonikiem w waszym towarzystwie, a miejscowi niech plotkują :d

A tu jest ogromny i można spotkać od wiele Polaków :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tutaj zaczyna się w piątek :cool: Cztery budki stoją...:( Ani nastrój, ani zakupy :| W takich miejscach jest to miejsce gdzie spotykają się sąsiedzi na plotki. Posiedzę z moim telefonikiem w waszym towarzystwie, a miejscowi niech plotkują :d

Ty przy budkach z telefonikiem a ja przed Rewe,,bo tam mam też dobry zasięg ,,,jak zabiorą mnie do miasta,,:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ja zawsze się cieszę , że tutaj Święta celebruje się tak wcześnie , bo mam taki dłuuugi przedsmak tego , co będzie w Pl :d:całus:

Moi pdp już mają ogród i dom przyozdobiony O.o Jak u Griswald'ów :d Pamiętacie "Witaj święty Mikołaju" z Chevi Chace'em? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...