Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

ty naprawdę nic nie rozumiesz...

Nie mówię o papierosach,alkoholu czy potalach randkowych.

Współczuję ci fajek?Poczytaj swoje posty.Ja ci współczuję ogólnie-najbardziej twojego podejścia do zycia i do pracy,którą wykonujesz.Ale nie wiem,czy to zrozumiesz...

Twój nick-sama go wymyslilaś?

To ci się udało.

Swoja pracę wykonuję bardzo starannie ,,nikt do tej pory nie narzekał  na mnie,,moje podejscie do życia to jest moje podejście i tylko moje,,wara od niego,,dośc mam pouczeń,,czy Tobie się gosciu nudzi? tak po kolei po nas jeżdzisz,,w kolejce teraz po mnie kogo będziesz musztrował?  Mi juz żadnego zbawcy ani zbawiciela nie potrzeba,,dosc,,Fajnie popisac sobie jako gosc ,,uważam takiego mądralę jak ty za tchórza ,,najlepiej nawciskać swoje mądrosci anonimowo,,ale mi to lata,,ja wiem swoje,,a na swoim PDP nigdy nie będe w tylki wchodzić ,,bo to sa tylko moi PDP,,u których jestem jakis czas a potem znikam ,,i nie robię nigdzie problemów i ich nie mam,,czemu? bo takie mam własnie  podejscie  -doszło? pa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To do kompletu @jolantapl. jako motylek, ja jak konik polny, szukamy jeszcze pszczółki, ważki, bąka, osy, szerszenia, cykady, szarańczy, robaczka świętojańskiego itp I wtedy to mamy owadzi raj ;):d

Dzisiaj to chyba jakaś szarańcza opanowała to forum albo szerszenie zrobiły sobie tu gniazdo :( trzeba wezwać straż pożarną chyba bo tym co tak chętnie wylewają na kogoś wiadro pomyj to kubeł zimnej wody na głowę by się przydał >:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydki mam Nick?:hahaha: bardzo brzydki,:rozpacz:,trzeba wloski przefarbować ,,na rudą się zrobię-hahahha

rudzielec tutaj wskoczy na forum,,:hahaha: z takimi drapieżnymi pazurkami i da popalić,,temu i tamtemu jak będą fikać:hahaha: życie jest piekne ,,ale nic z tego ,,Będę dalej Blondi,,bo to ja,,Dama do towarzystwa ,,leżąca pół dnia na kanapie ,,a co!! taka praca,,nie tylko mop i gary,,trzeba być cwanym i bystrym,,a nie dupą wołową,,płaczkiem i zazdrośnikiem,,prawda?? 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jolantapl. napisał:

Dzisiaj to chyba jakaś szarańcza opanowała to forum albo szerszenie zrobiły sobie tu gniazdo :( trzeba wezwać straż pożarną chyba bo tym co tak chętnie wylewają na kogoś wiadro pomyj to kubeł zimnej wody na głowę by się przydał >:(

Owady czy trolle, czy jeszcze coś innego :( Generalnie kultura wymaga, by nie obrażać innych >:( A pan/pani  @Gość GośćOpiekunGość przekroczył granice dobrego smaku :o A na to żadne wiadro wody nie pomoże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzisiaj to chyba jakaś szarańcza opanowała to forum albo szerszenie zrobiły sobie tu gniazdo :( trzeba wezwać straż pożarną chyba bo tym co tak chętnie wylewają na kogoś wiadro pomyj to kubeł zimnej wody na głowę by się przydał >:(

Dawaj to wiadro,,szybko!!  są zakompleksieni co niektórzy,,,ale nie ja,,ja nikomu nie wciskam,jak zyje i co robi,,ale to ja,,,Jolanta zaraz zrobię imprezę,,musze lecieć po trunki i całą resztę,,jak się bawić to się bawić,,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Owady czy trolle, czy jeszcze coś innego :( Generalnie kultura wymaga, by nie obrażać innych >:( A pan/pani  @Gość GośćOpiekunGość przekroczył granice dobrego smaku :o A na to żadne wiadro wody nie pomoże :(

Najpierw trzeba mieć dobre wychowanie a dopiero potem dobry smak @Moderator proszę o reakcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćOpiekunGość

blondi,

a ty nie jesteś tchórzem?To pokaż swoje zdjecie.To co wypisujesz tutaj świadczy o tobie i tylko stąd moje wnioski.Ja nic nie wymyslilem.Myslisz,ze jesteś taka fajna,wyluzowana i oryginalna?Od poczatku nie rozumiesz o czym piszę,bo nie jesteś w stanie.Daleko mi do pouczania,ale to forum powinno służyć do czegos innego,niz do czytania bzdor,ktore wypisuje jakaś blondi.

Zastanawiam się,kto czuwa nad tym wszystkim,co robi Moderator,bo najpewniej zamysł stworzenia tego forum był inny.

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To do kompletu @jolantapl. jako motylek, ja jak konik polny, szukamy jeszcze pszczółki, ważki, bąka, osy, szerszenia, cykady, szarańczy, robaczka świętojańskiego itp I wtedy to mamy owadzi raj ;):d

Świnkę już macie. :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończmy te swary głupie, wszak i tak zginiemy w....

 

Tak tylko gwoli ścisłości przypominam że choć czasem trafi się kilka wpisów na poważny temat w tym wątku to jest on tylko wątkiem do pogaduszek o niczym. Taki wentyl bezpieczeństwa.

A personalne wycieczki nigdy i nigdzie zwłaszcza w internecie nie są w dobrym tonie.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

:drink::drink::drink::piwo::piwo::piwo::drink::drink::drink::drink::drink::piwo::piwo::piwo::piwo::drink::drink::drink::drink:

starczy? czy jeszcze?

:frytki::frytki::frytki::ciacho::ciacho::ciacho::lody::lody::lody::zielone_jabłko::zielone_jabłko::zielone_jabłko::jabłko::jabłko::jabłko::softserve::softserve::softserve::softserve::pizza::pizza::pizza::pizza::ciastko::ciastko::ciastko::burger::burger::burger::tort::tort::tort::ciacho::ciacho::ciacho::frytki::frytki::frytki::zielone_jabłko::zielone_jabłko:

do podjedzenia tez coś znalazłam,,abyśmy sie nie uchlały na amen,,bo co wtedy inni powiedzą?

tak nie przystało na opiekunkę?:hahaha: więc nie patrzymy na nic i na nikogo i się bawimy,,:hahaha::serce::love:

Ja poproszę kawałek :tort:, do tego :lody:czyli sorbet mandarynkowo-limonkowy, a na koniec :ciacho: I to wystarczy, na razie ;):d Chociaż te :frytki:tak się do mnie uśmiechają :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gość GośćOpiekunGość napisał:

blondi,

a ty nie jesteś tchórzem?To pokaż swoje zdjecie.To co wypisujesz tutaj świadczy o tobie i tylko stąd moje wnioski.Ja nic nie wymyslilem.Myslisz,ze jesteś taka fajna,wyluzowana i oryginalna?Od poczatku nie rozumiesz o czym piszę,bo nie jesteś w stanie.Daleko mi do pouczania,ale to forum powinno służyć do czegos innego,niz do czytania bzdor,ktore wypisuje jakaś blondi.

Zastanawiam się,kto czuwa nad tym wszystkim,co robi Moderator,bo najpewniej zamysł stworzenia tego forum był inny.

I to by było na tyle.

Poczytaj tytuł powyżej??? czy to jest poważny temat? tutaj się relaksujemy,,,relaksujemy  !!! hallo  !!! ktoś tu czegoś nie rozumie,,,zabłądziła owieczka ,,pomocy,,!!! Następny chce mnie zobaczyć? :$  hahahha ja jestem śliczna ,,:hahaha: zgrabna,idealna!!  jestem,,sobą,, czemu ja Ci wlazłam na odcisk,,,co Ci sie tak bardzo podoba,,,a moje zdjęcie to jest moje zdjęcie,,teraz pokazałeś swoje Ja,,i mi to wystarczy,,,pa 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zakończmy te swary głupie, wszak i tak zginiemy w....

 

Tak tylko gwoli ścisłości przypominam że choć czasem trafi się kilka wpisów na poważny temat w tym wątku to jest on tylko wątkiem do pogaduszek o niczym. Taki wentyl bezpieczeństwa.

A personalne wycieczki nigdy i nigdzie zwłaszcza w internecie nie są w dobrym tonie.

:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...