Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ulewa u mnie -wody na rondzie po kolana -wszystko zalane ,z domu nie wyjde ,,,tafla wody,,,ulice i chodniki zalane,juz 3 raz taka ulewa w ciągu ostatnich dni,,,ale my jesteśmy przygotowani i sąsiedzi pilnują aby nam się do piwnic nie wlało,,worki z piaskiem przygotowane -jak u ruskich -mówię wam,,,brac materace i można pływać,,,o @Łukasz z dziadkiem może do mnie wpaśc -basen za darmo,,,hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamos1 napisał:

ja już po powodzi ale mnie tu nie zalało tylko sąsiadów ,ale tutaj w Niemczech---za dużo grzeszysz ha ha

hallo ! adamos ja grzeszę??? ja? grzeczna dziewczynka jestem,,,nie badz moherem-plis!

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Haha,dziadek chętnie,w Sindbadzie by się męczył,to jego M B180 byśmy śmignęli:hahaha:

Dawaj Łukaszku -jasne że śmigniecie,,,,ale już woda zeszła:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi, mam akceptację rodziny i od 1go urzęduję w  Bonn, haha,tam mnie jeszcze nie widzieli:cool::hahaha:. Z tej to okazji po kawałeczku:tort: dla wszystkich

No to zobaczą Ciebie tam  i masz kolegę w Bonn,i może jeszcze koleżankę .Bierzemy się za tego torcika -jeden kawałeczek poproszę i herbatkę-hahhaha bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki piję chyba 4:kawa: bo taka pyszna ,,

@Florcia spało mi się romantycznie ,jak zawsze i było trochę wyobrażni i marzeń ,więc po takiej nocy trudno się wygrzebac ,a trochę czasu potrzebuję na malunki lekkie i piękny ubiór,aby wszystko pasiło ,abym się dobrze czuła,,ale jakie to miłe ,że tęsknicie za mną ,,,ale ja za Wami też ! buziak

@erika jesteś cudowna ,szybka dziewczynka -widze ,że sobie dobrze radzisz a nawet bardzo dobrze ,porządek jest.Jasne ,jasne ,ze gadulca trzeba zrobić aby przeniesć się w inny świat na chwilę-zrobimy ,,wczoraj za dużo nasłuchalam się muzy i prawie odpłynęłam,,hahahha:hahaha:

U mnie ciemno i ponuro,pada i tylko 18 stopni-czyli prognoza pogody podana,,,

ja jestem pozytywnie nastawiona i radośnie na dzisiejszy dzien,także zaczynamy dzień dziewczynki i chlopczyki,troche pózno dzisiaj ,ale nadrobię wszystkie zaległości jak goscie mnie nie napadną:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamos1 napisał:

chodzi mi ,że samemu a samemu tak nie smakuje jak we dwoje ha ha

ide teraz w Marysie się zabawić--miłęgo popołudnia.

biustonosz masz czy Ci pożyczyć? peruki mam z 3 sztuki-piękne,,,w jakim chcesz kolorze,,,kiecke też mam nie jedną ,,,hahahhaha 

ale chyba Ci sprytniej idzie niż Marysi-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na spacerze " samochodowym" z dziadkiem,haha,pośród pól i pastwisk.Ja chyba już trochę ślepawy,a dziadek nie ...w pewnym momencie mówi do mnie ...Lukas schau! Patrzymy się z dziadkiem,a tam był .. byk pokrywa krówkę. Śmiechu było co nie miara,haha,samo życie.

erika,haha,ale masz owocowe skojarzanki,buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...