Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. to ile ta koszula kosztowała?

 

No właśnie!! ile!!  ,,z lumpa też można przytargać nowe i z takimi metkami ,że ochocho,,a po przecenie w sklepach i z metkami kosztują grosze ,,także nie patrzec na metkę,,,a  nazwisko Jakie???:hahaha:  dobrze ,że masz co robić  @jolantapl.,,mój dziadzio ma flanelowe i ich się nie prasuje,,,jeszcze tutaj nic babci nie prasowalam ,,tylko moje ciuszki ,,,hahahha zero żelazka w pracy,,,już znowu kanapka mnie przywitała ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

No właśnie!! ile!!  ,,z lumpa też można przytargać nowe i z takimi metkami ,że ochocho,,a po przecenie w sklepach i z metkami kosztują grosze ,,także nie patrzec na metkę,,,a  nazwisko Jakie???:hahaha:  dobrze ,że masz co robić  @jolantapl.,,mój dziadzio ma flanelowe i ich się nie prasuje,,,jeszcze tutaj nic babci nie prasowalam ,,tylko moje ciuszki ,,,hahahha zero żelazka w pracy,,,już znowu kanapka mnie przywitała ,,

Ta mam co robić kolejna stela marzeń :płacz::hahaha: ale za to teraz mam 2 ,5 godziny przerwy no i dziadek przytargał do domu jakies czekoladki marcepanowe to też mam co jeść :płacz::hahaha: moim inni podopieczni to przeważnie w jakiś dresach chodzili a nie codziennie świeża  koszula wcale się nie dziwię,że do tego luksusu nikt nie chce wracać :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, jolantapl. napisał:

Aż się boję pomyśleć bo od Diora jest :płacz::hahaha:

Nie bój się  :hahaha: niech dziadek się boi,,komu powierza takie drogocenne Diory,,jedna mniej w razie co,w razie wypadku przy pracy to przejdzie bokiem,,,wiem jak dla takich panisków trzeba dokładnie wszystko przygotować,,ale płaci i wymaga,,,kurcze mi też płacą ale nie wymagają:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie bój się  :hahaha: niech dziadek się boi,,komu powierza takie drogocenne Diory,,jedna mniej w razie co,w razie wypadku przy pracy to przejdzie bokiem,,,wiem jak dla takich panisków trzeba dokładnie wszystko przygotować,,ale płaci i wymaga,,,kurcze mi też płacą ale nie wymagają:hahaha:

:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też masz  @jolantapl. te pauzy rozbite ,,nie ma jednej pory ,,zależy u Ciebie od dnia,,nieraz też tak jest,,co dom to inne pory na wszystko,,ale chodz Ci szybko czas leci,,, @Mirelka1965 odstawia teraz  małpi teatrzyk,,też się dobrze bawi w pracy,, ja też nie będę narzekać,,jeszcze trochę ,,jeszcze trochę,,,:hahaha: wiem ,,jak zawsze się bardzo cieszę jak kończe zlecenie i czas na zjazd,,radosci nie ma konca,,czeka się na tą wolnosc ,,ja czekam,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aga1 napisał:

Odwazna jesteś. Nigdy nie zostawiłabym podopiecznej zwłaszcza a atakami paniki samej . Przecież to nieobliczalna osoba. Wnioskuje z wpisu, że masz zezwolenie, dla mnie to byłby stres ciagle mysłałabym co sie dzieje z podopieczna. I na treningu mogłabym komus przywalić w nerwach :):) . Moja znajoma opiekunka skoczyła do nocnej apteki po leki jak wróciła to pod domem stała policja i straż ogniowa . Uratowało ja to, że miała bilet kupiony z godziną wyjazdu i paragon z apteki. Miała byc obciązona kosztami interwencji tych służb.  Nieobecność jej była usprawiedliwiona, ale dopiero po dłuzszych dyskusjach .

Co mozna zrobic? Ja pracuje 7 godzin, w okreslonych godzinach. Rodzina wie o wszystkim, rozumie i popiera moje wyjscia. Albo oni zostaja z nia, albo dzwonia do niej. Ja ich uprzedzam jak wychodze gdzies na dluzej. Po jakims czasie juz sie przestalam przejmowac, bo to czas tylko dla mnie i to nie moja broszka. Czasami tylko mam wrazenie, ze sasiedzi tej mojej pdp mnie oceniaja jak dzies wychodze a ona zostaje.

Jestem juz tu 9 miesiecy. Nie chce sie przenosic, bo nie wiadomo gdzie mnie rzuca pozniej. To duze miasto, jest tu wiele atrakcji, mam tu znajomych z ktorymi sie spotykam od czasu do czasu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaroni nie załamuj mnie,,,co? 9 msc?  ale jesteś wytrzymała ,,,a gdzie Twoje życie osobiste? chyba ,że jesteś sama i chcesz być sama,,,ale mimo wszystko 9 msc, w życiu ,,za żadne skarby,,bym nie wytrzymała,,, dalej Ciebie podziwiam,,za wytrwałośc w jednym miejscu,:o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Mirelka1965, autobusy nie są drogie...jak nie było pogody, to do miasta podjeżdżałem,10 km,autobusem...koszt 2,40 w jedną stronę...więc nie chce mi się wierzyć, że te 4,80 euro byłoby dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem dla Twojego portfela:)

@Łukasz to już nawet nie o te 4,8 chodzi. Mogłoby kosztować więcej nawet bo jakieś przesiadki.  Ale czas. To jakieś 20-30 kilosków. Jakaś przesiadka w tę i z powrotem i po przerwie :( A autka na prywatę mi nie dadzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Ta mam co robić kolejna stela marzeń :płacz::hahaha: ale za to teraz mam 2 ,5 godziny przerwy no i dziadek przytargał do domu jakies czekoladki marcepanowe to też mam co jeść :płacz::hahaha: moim inni podopieczni to przeważnie w jakiś dresach chodzili a nie codziennie świeża  koszula wcale się nie dziwię,że do tego luksusu nikt nie chce wracać :hahaha:

Moja kochana @jolantapl. myślisz, że nie chcą do luksusu wracać? ;):d Mnie by tam Diory i Chanele nie przeszkadzały jakby co ;):cool::d Dawaj numer do dziadzia...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Też masz  @jolantapl. te pauzy rozbite ,,nie ma jednej pory ,,zależy u Ciebie od dnia,,nieraz też tak jest,,co dom to inne pory na wszystko,,ale chodz Ci szybko czas leci,,, @Mirelka1965 odstawia teraz  małpi teatrzyk,,też się dobrze bawi w pracy,, ja też nie będę narzekać,,jeszcze trochę ,,jeszcze trochę,,,:hahaha: wiem ,,jak zawsze się bardzo cieszę jak kończe zlecenie i czas na zjazd,,radosci nie ma konca,,czeka się na tą wolnosc ,,ja czekam,,:serce:

Wróciłam i melduję, że moje zadupie ma coraz więcej walorów :d Bo skoro ja na zadupiu, to nie wiem jak nazwać to miejsce gdzie byłam cyrki odstawiać O.o Ale wizyta fajna. Dziewczyna fajna. Ale tam nawet zasięgu na telefon nie ma :rozpacz: Miała koleżanka rogaliki drożdżowe z konfiturą z róży upieczone - pycha,  wrąbałam dwa (z domu przywiozła tę samorobną konfiturkę), ciasto snickers ( orzechy z Polski) - och jakie dobre!, :kawa: dostałam, ploteczek się dowiedziałam mnóstwo i powiem tak: fajnie być damą do towarzywa a nie opiekunką :święty::cool::d Resztę doczytajcie między wierszami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Też masz  @jolantapl. te pauzy rozbite ,,nie ma jednej pory ,,zależy u Ciebie od dnia,,nieraz też tak jest,,co dom to inne pory na wszystko,,ale chodz Ci szybko czas leci,,, @Mirelka1965 odstawia teraz  małpi teatrzyk,,też się dobrze bawi w pracy,, ja też nie będę narzekać,,jeszcze trochę ,,jeszcze trochę,,,:hahaha: wiem ,,jak zawsze się bardzo cieszę jak kończe zlecenie i czas na zjazd,,radosci nie ma konca,,czeka się na tą wolnosc ,,ja czekam,,:serce:

Tu mam przerwę od 15 -17 15 bo o 17 30 już jemy kolację no i nie ma popołudniowej kawy już o tym pisałam ale widocznie zapomniało Ci się :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, erika napisał:

@Mirelka1965:hahaha: to pogadamy:cool:oj mam duzo tematów, tylko nie wiem jak ogarnąć:p ale pierwszy to zmieniam Agencje !  a co tam tez mogę fruwać ;)oby nie trafić na minę:płacz:

@erika damy do towarzystwa nie trafiają na miny tylko najczęściej  na zadupia :d:d:d Fruwanie jest fajne ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erikawitaj ,,gdzie Ty byłaś,:płacz:, a gdzie jestes,, Zakladaj temat ,,bo nie ma chyba ,,nic mi nie świta z kasą za podróż pis gdzie jesteś,,,a co do agencji to masz rację ,,coraz więcej skarg slyszę na nich,olewka pełna ale dla Ciebie:serce:  i pozdrowienia dla kogutka:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się tutaj dokopałam:rozpacz: masara,,,ślimak łączy łączy i raptem bum i nie ma nic,,ja pisżę post i wysyłam a tu bum ,nie poszlo bo ślimak rozłaczył;:rozpacz: więc przechytrzyłam ślimaka,,napiszę i szybko kopiuję,,jak ślimak zje mój post ,,to czekam cierpliwie kiedy mnie polaczy i wklejam i jest gotowiec:hahaha: takie rzeczy robią Damy do towarzystwa:hahaha: jeszcze internetu nie ma dla Damy,,:płacz:bo po co ma pół portala przyciągnąc na wiochę,,hahhaha porażka:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...