Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Ze zapytam:

NAPRAWDE na ojca dyrektora placisz?_:o

Noooo,  jakby nie płaciła, toby zera na koncie nie miała....;):d Ten ci ma ryja to ostatnie soki wyssać umie :hahaha: Lepszy jest niż Amber Gold bo robi to w jedwabnych rękawiczkach i nikt mu się do tyłka nie dobierze :d:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 hahha chyba nie myślisz ,że ja noszę lisa:hahaha: że ja mam lisa:płacz: chyba nie wyglądam na mochera w lisach,,ja jestem przecież innej daty:płacz: daleko mi do karakuł,daleko mi do norek, itd, nie nawidzę tych futer,,nie mam,mam w domu kożuch fajny,krótki ,elegancki,prosty,z cudownym kapturem,,ale też tylko wisi sobie,,oddam też w czortu go,,:hahaha: 

Lepiej pisz jak u Ciebie w pracy ,,jak Twoja współlokatorka,,wyniosła się ,,czy dała się złapać ,,czy ją zostawilas w domu samą,,:płacz:

Hopla, moja pani >:( Co chcesz od futerek naturalnych? Rozumiem tych obrońców zwierząt że protestują,  ale ty? Taka światowa i na futerka pyszczy? :płacz: I jeszcze posiadacza do mochera porównuje >:( Ja nie mocher, a posiadam takie śliczne coś i co? Farbą mnie oblejesz?   :rozpacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Hopla, moja pani >:( Co chcesz od futerek naturalnych? Rozumiem tych obrońców zwierząt że protestują,  ale ty? Taka światowa i na futerka pyszczy? :płacz: I jeszcze posiadacza do mochera porównuje >:( Ja nie mocher, a posiadam takie śliczne coś i co? Farbą mnie oblejesz?   :rozpacz: 

Fotkę Ci zrobię:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aga1 napisał:

Dzień dobry i dobrego dnia . Dzisiaj mam  " Dzień zajęć praktycznych "  będę zajęta do godzin popoludniowych . Może laurke dostanę . A tak ogólnie to wszystko gra  . Zostało mi 34 dni do wyjazdu do domu.  Zleci jak z bicza strzelił.:hahaha:

Brav Mädchen :serce: Instrukcję poproszę, to ja Ci wtedy tę laurkę wystawię :całus::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj pełną głowę ,,:święty: ale postaram się zrobić porządek w niej ,,nieraz tak bywa,,:płacz: powiem Wam jedno,,jak to cięzko zniesc   dowiadując się ,że krowa dojna przestanie płacić to i tamto,-.-,płaciła latami a tu koniec nastąpił,,,powiedziałam dosc,,utrzymywania,,,,:hahaha: już mi jest lekko,,:serce: nie jestem z tych co się rozklejają ,,,jak coś chcę skończyć to zakańczam i życie toczy się dalej,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Poproszę instrukcję zmniejszania zdjęć zamiast rogalików :d 

Do moderatora :)   z tym. Może wreszcie forum nabierze rumienców . Zadnych udoskonaleń tu  nie ma.  Jestem na forum dla lubiących zielone ogrody . cykam i foka leci . W dodatku trzy wielkosci do wyboru. Jednym kliknieciem wysyłam. Piszcie to może cos z tym zrobią.

ao.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, aga1 napisał:

Do moderatora :)   z tym. Może wreszcie forum nabierze rumienców . Zadnych udoskonaleń tu  nie ma.  Jestem na forum dla lubiących zielone ogrody . cykam i foka leci . W dodatku trzy wielkosci do wyboru. Jednym kliknieciem wysyłam. Piszcie to może cos z tym zrobią.

ao.jpg

Do Moderatora :d Jestem za! Mój aparat robi 2 MB zdjęcia i nie mogę ich tu wstawiać :( To ograniczenie do 0,44 MB utrudnia nam życie :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

jedną mniej,drugą bardziej,w jednej się podkochuję,w drugiej się zakochałem...a teraz możecie przyporządkować sobie,co i jak:hahaha:

łoj łojłoj,:święty:,, aż tyle ???:serce: masz miejsca ?  jesteś w te klocki bogaty,,:hahaha: Ty dopiero nie masz nudy:hahaha::love: szczęsciarz jednym słowem:serce:  ale pisać o szczęsciu to jest coś pięknego,,,Ja od rana mam cudowne wiadomosci od słodziaka,,och ach rozpiera mnie aż,,z radości i szczęscia :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo :). U mnie po staremu (no moze z wyjatkiem tego, ze od dwoch miesiecy chodze na kick boxing). Babcia znowu chodzi w jednym swetrze od kilku tygodni, pierze w umywalce w samej wodzie, bo w pralce tylko bielizne mozna prac zeby pralka sie nie zepsula -.-. Juz probowalam wszystkimi sposobami przekonac, w koncu dalam spokoj. Rodzina sama powiedziala zeby nie naciskac, no to nie bede. Nasilily jej sie ataki paniki, gdy sama zostaje w domu. Raz wyszlam wieczorem do klubu z kolezankami, myslalam ze juz spi, ale mnie przylapala. Powiedziala ze powinno mi sie zabronic wychodzenia, bo jestem tu zeby pomagac. Ale na swieta do domu wreszcie i dwa tygodnie spokoju!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaroni Ty to jesteś długodystansowiec dopiero. Nic dziwnego że podopieczna się przyzwyczaiła i nie znosi zostawać sama. Ale przecież musisz wychodzić bo kręćka dostaniesz.

I dobrze że dałaś spokój z ciuchami. Jak rodzina wie o problemie to nikt nie będzie się dziwił że babcia w tym samym chodzi. A mycie w samej wodzie też coś da, choć niewiele...

I bardzo miło Cię znów zobaczyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...