Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi nie masz wrażenia że my tu znowu same dwie jesteśmy?  Same damy do towarzystwa ;):d I znowu przyjdzie nam przywdziać się w stroje wieczorowe i czekać, aż towarzystwo ciężko harujące się pokaże? :rozpacz:

widzę ,,mam oczyO.o jeszcze takie mam:cool:  ni ma nikogo,,,ale my lesery,,,Mirelka,,,chodz popalimy i może jak wrócimy to ktoras wdepnie tutaj,,,:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Gdzie te drinki od  @jolantapl. ,,przecież to ona dzisiaj oznajmiła ,że jest szczęsliwa ,,ja Ty czy kto tam jeszcze to jesteśmy w tyle za nią ,,też bardzo szczęsliwe,,:serce: nie będziemy się tak nachalnie pchały do przodu,,jesteśmy skromne ,,a czorciki tylko siedzą w nas:serce::hahaha: zaczekamy na te drinki,,ja dzisiaj przewlewy zrobiłam to jestem goła i wesoła ,,jeszcze musze trochę pokanapkowac  się aby doczekać następnej wypłaty:płacz: nie będę dzisiaj rozrzutna,,:love: jeszcze chytruską się stanę,,pożyczę a postawię,,,:drink::drink::drink::drink::drink: proszę ,,kto szczęsliwy może się częstować  :hahaha:

Dziękuję @Blondi już się poczęstowałam muszę jeszcze dziadziusia do łóżeczka położyć kołderką go przykryć i w czółko cmoknąć na dobranoc i już będę wolna :święty::płacz::hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

Dziękuję @Blondi już się poczęstowałam muszę jeszcze dziadziusia do łóżeczka położyć kołderką go przykryć i w czółko cmoknąć na dobranoc i już będę wolna :święty::płacz::hahaha:

Tylko Ty nie wpadnij też pod tą kołderkę,,,bo się nie doczekamy:rozpacz: cmoknąc?  jesteś za bardzo pobudzona dzisiaj,,:święty::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

Nie !!!!! Nigdy !!!! Już więcej nic Wam nie powiem >:(:hahaha: Jutro będę miała wolne popołudnie bo dziadek z kolegami do restauracji jedzie :) hm podobno do restauracji O.o:hahaha:

No nie bądź taka skryta O.o Puszczaj farbę, bo łapkę będę musiała ci wykręcić i na tortury wziąć ;):cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Tylko Ty nie wpadnij też pod tą kołderkę,,,bo się nie doczekamy:rozpacz: cmoknąc?  jesteś za bardzo pobudzona dzisiaj,,:święty::serce:

Właśnie, właśnie...a może przechodzi nasza królewna okres buntu młodzieńczego :cool::d Ta młodość i witalność zmienniczki jej się udzieliła ;) No i już takiego jednego dziadka miała co to kawka do łóżka była czyli wprawę ma;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie, właśnie...a może przechodzi nasza królewna okres buntu młodzieńczego :cool::d Ta młodość i witalność zmienniczki jej się udzieliła ;) No i już takiego jednego dziadka miała co to kawka do łóżka była czyli wprawę ma;):d

Na temat kawki do łóżka u tamtego dziadka już się wypowiadałam i nie będę się powtarzać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No nie bądź taka skryta O.o Puszczaj farbę, bo łapkę będę musiała ci wykręcić i na tortury wziąć ;):cool::d

Ciebie też bierze ? :święty: masz wibrator? napewno nie!!  na drugi raz zabieraj z sobą,,no !!! wtedy tortury można takie wykręcić ,,że hej:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jolantapl. napisał:

No przecież ja tu na forum zdradzam moje największe sekrety to co jeszcze mam zacząć coś wymyślać :święty::hahaha:

A ja to co? cały portal randkowy  tutaj przeniosłam ,,na ile ja spacerach byłam i gdzie ,,popatrz jaka ja jestem wylewna,,aż za bardzo,,,:rozpacz: a o facetach nie wspomnę,,,a moje serducho szukało i szukało:serce: drugiego takiego samego :serce:  ja to dopiero tutaj przeszlam,,wszystko:hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ciebie też bierze ? :święty: masz wibrator? napewno nie!!  na drugi raz zabieraj z sobą,,no !!! wtedy tortury można takie wykręcić ,,że hej:hahaha:

Błaha, ha, ha....oprócz podręcznego nie miałam bagażu, a to przecież narzędzie niebezpieczne i mogliby mi skofiskować ;):cool::d A nie ma takiej opcji żeby mi zajumali przy odprawie :d:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Aż zmęczyłam się tym pisaniem,,,wystarczy spojrzec na ilosc moich postówO.o nic nie robię w pracy tylko klepię na forum,,,tak!!! tak to wygląda ,,,nieraz czasu na łazienkę czlowiek nie ma,,bo musi odpisac,,a może pampersik:hahaha::hahaha: hahahhaa

Rozumiem o czym mówisz :( Ja to zamiast ciałku mojemu spa zafundować to siedzę tutaj i klepię....:love: Tak się poświęcam ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem o czym mówisz :( Ja to zamiast ciałku mojemu spa zafundować to siedzę tutaj i klepię....:love: Tak się poświęcam ;):d

A ja to co ogrzewanie na basenie naprawili a ja zamiast pływać to na forum klepie i jeszcze czekoladę z Milki pałaszuję :płacz::hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jolantapl. napisał:

Przed chwilą dzwonił brat dziadka i powiedział ,że jutro na obiad przyjdzie >:( porąbało ich wszystkich może jeszcze dla sąsiadów mam gotowaćO.o od jutra same gotowce dziadek będzie jadł to mu się chwalić odechce >:(

Nooo, witamy w cyrku na kółkach :d Ja dzisiaj musiałam z babką objazdówkę zrobić, żeby małpeczkę, czyli siebie, pokazać ;):d Ty masz farta, bo przyjdą na stellę żeby ciebie zobaczyć ;):d I się nie odgrażaj, no bo ile ten brat zje? No ile? Dolejesz pół litra wody do zupy i fertig :p:d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jolantapl. napisał:

A ja to co ogrzewanie na basenie naprawili a ja zamiast pływać to na forum klepie i jeszcze czekoladę z Milki pałaszuję :płacz::hahaha:

Hi, hi, hi....ze stresu ta Milka? ;):d Moje noworoczne postanowienie odłożyłam na jutro, bo z tego cyrkowego stresu to wciągnęłam Ritter Sport grejfrutową :cool::$:d Bo jednak klownowanie, czy msłpowanie bardzo stresuje, oj stresuje....;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.11.2017 at 09:31, jolantapl. napisał:

@aga1 może tak jest z Twoim podopiecznym bo żadnej dobrej wiadomości wieczorem nie dostał ;) A listopad to dla mnie też nie za ciekawy miesiąc ale chociaż za oknem ponuro i zimno to mam nadzieję,że i w tym miesiącu może jeszcze słoneczko pięknie zaświecić tego sobie i wszystkim życzę :serce: a i czapkę sobie nową ostatnio kupiłam bo rękawiczki mam z poprzedniego sezonu ale ostatnio coś czytałam,że nowe trendy w tym temacie są takie świecące widoczne z kilku kilometrów zdaje się ,że @Mirelka1965 takie ma ,może puści farbę gdzie takie można kupić :)

taka czapusia??????????????????????????????

czapka swiecaca...jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...