Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 lubię Twoje liczby,,,a swoje kocham,,bo mam ich mniej troszkę:hahaha: oj jeszcze trochę tutaj powalczymy ,,tylko nie na boksy,,ale na uśmiechy:hahaha: tralalalla   ,,:love:

Też lubię swoje liczby ;) Mam taki biurkowy kalendarzyk i zaraz po przyjeździe na zlecenie zapisuję ile pozostało do odjazdu :) Taki trick, żeby podświadomość lepiej pracowała,  a czas szybciej leciał :love: I leci....z górki na pazurki.....:d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z rana. Postanowiłam oszukac nawyk wczesnego wstawania. Leżę i udaje, że spię. Plan mam na dzisiaj dośc szeroki jak z wykonaniem będzie, to się okaże . Dlatego nie zdradzam planów, żeby wieczorem nie wstydzić się. Dobrego pogodnego dnia wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 mi wyszło 36 dni więc troszkę więcej. Wrócę dosłownie na same święta więc ominą mnie porządki w domu. :) Zawsze to jakiś plusik. :d:d:d

Niepotrzebnie się stresowałam że muszę dzisiaj podopieczną zawieść autkiem do sąsiedniego miasteczka do lekarza. Zawiezie ją syn. :d A ja zaktualizowałam Androida na komórce, ściągnęłam nawigację i z duszą na ramieniu szykowałam się na błądzenie w obcym mieście.

Za to jeśli zostanę w domu to szybko pranko machnę bo pralka fiksuje i jak trzeba wstawić pranie to podopieczna strasznie to przeżywa.

 

Aha.Dzisiaj rano obudził ją kot więc wstała wyjątkowo wcześnie i jak mnie zobaczyła to od razu kazała mi wracać do łóżka bo jest za wcześnie. Fajna jest prawda ?

W sumie to tylko raz u mojej "Gangreny" miałam miesiąc stresu i totalnej inwigilacji. Zawsze jakoś trafiam naprawdę dobrze, na fajne osoby. A do "Gangreny" wracam bo jak mnie zaakceptowała to też już było fajnie i ją polubiłam. :d

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę do domu 21 grudnia .Jeśli pogoda dopisze mąz po mnie przyjedzie i będę szybciutko w domciu. Jeśli będzie pogoda brzydka jade busem i to sie przeciągnie trochę. Mam juz fryzjera zamowionego i upiększanie też ustawione.Przed swietami wyjeżdżamy  sie gościć. Tym razem będę obsługiwana i mam nadzieję troche odpocząc. 27 grudnia wracam do pracy. Postanowiłam zimę przepracować ciurkiem. Miejsce dobre , ludzie życzliwi , roboty duzo nie ma chyba, że sama coś wynajdę.W wiosną .......

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy dziewczyny tak o tych papierosach :(  wywalcie to swiństwo i w dodatku drogie do kubła na smieci . Jakie szczęście, że nie palę :) za to sobie kupie jako nagrodę żelki :) to też nałóg . Omijam w marketach półki dalekim łukiem na ktorych leżą te delicje :):):) . A raz na jakiś czas kupuję i zjadam, aż szcęki bolą. Do ostatniego a potem ma obrzydzenie przez dłuższy czas do tego specjału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

Co Wy dziewczyny tak o tych papierosach :(  wywalcie to swiństwo i w dodatku drogie do kubła na smieci . Jakie szczęście, że nie palę :) za to sobie kupie jako nagrodę żelki :) to też nałóg . Omijam w marketach półki dalekim łukiem na ktorych leżą te delicje :):):) . A raz na jakiś czas kupuję i zjadam, aż szcęki bolą. Do ostatniego a potem ma obrzydzenie przez dłuższy czas do tego specjału.

Czyli też masz Sucht ;) tylko mniej kosztowny :cool:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. gdzieś Ty się zagubiła:hahaha: Wszystko trochę bardzo tajemniczo:święty: ale jak tajemniczo to i podniecająco,,a co trochę :serce: od rana trzeba pobudzić,,nie może być inaczej,,wszystkim dzisiaj :serce: bije??? napewno,,,:hahaha: 

Wdrażam się do pracy ,trzeba zrobić dobre wrażenie a co :) .Jak będziesz miała czas to odśwież temat zmenniczka bo chciałabym parę dobrych słów o mojej napisać :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, jolantapl. napisał:

Wdrażam się do pracy ,trzeba zrobić dobre wrażenie a co :) .Jak będziesz miała czas to odśwież temat zmenniczka bo chciałabym parę dobrych słów o mojej napisać :serce:

Zrobi się ,,zaraz wyszukam,,:hahaha: Ja zrobiłam szybko dobre wrażenie,,aż za dobre,,hahhaha  ale dalej zadaję sobie pytanie? co ja tutaj robię:płacz: przecież te moje dziadki wszystko sami robią,,a babcia nie da nic zrobić ,,bo ona sama:płacz: no 5 koło u woza:płacz: nie lubię tak,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aga1 tak fanie jest powiedzieć,,wyrzuć,,a wiesz jaki jest głód nikotyniowy,,taki sam jak głód słodkosciowy,,ja oddam wszystkie słodycze ,,ciasteczka ,żeleczki ,a zostawię sobie papierosa,,,:hahaha: nawyk  ,,cóż,, ja podziwiam od początku mojego slodziaka,,bo on nigdy nie palił i nie pali,,a o mnie się troszczy aby mi papierosów nie zabrakło i jeszcze kupuje ,,,:love: wiem,że drogie są ,,ale na to się nie patrzy:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...