Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

W sprawie znajomości językowej: może pomoże stanie na głowie  ? Pomieszają się trochę słowa polskie z niemieckimi, może i bajern wyjdzie dobry z tego mixu. Tak sobie myślę: jak ludzie robią, że władają np. 7 językami ? Hę ??? 

Na pewno stosują moją sugestię jw. Od dzisiaj zatem zaczynam ćwiczyć stanie na głowie. Czy ktoś pójdzie w moje ślady ? 

kot.jpg

A stawaj waćpani na czym chcesz,  abyś  tylko tu do nas zaglądała :d Ja władam pięcioma i co? Bawarski to nie język tylko gwara i ani myślę się uczyć :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Herzlich willkommen Frau @Heidi :serce: Bist du da? Oder nur um kurze Zeit? :cool::d A jakoś tak zmizerniałaś na tym urlopie :d

ja , ich bin hier in eine Moment  :) fur alles Leute, welche liebe :całus:. No cóż,  tylko  jeden numer mniej zaliczę  :) , a potem już tylko stanie na głowie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

ja , ich bin hier in eine Moment  :) fur alles Leute, welche liebe :całus:. No cóż,  tylko  jeden numer mniej zaliczę  :) , a potem już tylko stanie na głowie 

Nawet nieźle ci wyszło :całus: Wir lieben dich auch und wir vermissen dich auch :serce: I nie stawaj na głowie bo to nie prawda jest że wtedy rozumu przybywa ;):d Przybyć może jedynie ból głowy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:całus::spioch:. Spadam po pracy do domu. Tylko 25 km drogi  przede mną  . Pa kochani , ależ ja się na was szykuję, ale się szykuję.....  !!!! Bójcie się mnie opiekunowie, ale mam na was naszykowane obrazów . o... od groma. Na każdego coś znajdę popijając mleko i zagryzając bułką . Oj znajdę ....:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:całus::spioch:. Spadam po pracy do domu. Tylko 25 km drogi  przede mną  . Pa kochani , ależ ja się na was szykuję, ale się szykuję.....  !!!! Bójcie się mnie opiekunowie, ale mam na was naszykowane obrazów . o... od groma. Na każdego coś znajdę popijając mleko i zagryzając bułką . Oj znajdę ....:) 

Jedź bezpiecznie i niech Ci koła asfaltu nie zwijają. Miłego wieczoru i wypoczynku :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

:całus::spioch:. Spadam po pracy do domu. Tylko 25 km drogi  przede mną  . Pa kochani , ależ ja się na was szykuję, ale się szykuję.....  !!!! Bójcie się mnie opiekunowie, ale mam na was naszykowane obrazów . o... od groma. Na każdego coś znajdę popijając mleko i zagryzając bułką . Oj znajdę ....:) 

Pierwszy raz w życiu tak się boję , że aż się cieszę :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja.....byłam :$ Sama...:$ Ciemno i zimno...:$ A teraz w stroju wieczorowym na szezlongu się wyleguję....:cool: Dama całą gębą :d

A ja to myślisz z kim mam palić  z tymi obok? nie da rady:płacz: ale ja jaką mam miniówkę   ja dopiero furorrę zrobię  przed domem,,,,dla księżyca,,bo tylko on mnie śledzi co wieczór,,,:$:love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

A ja to myślisz z kim mam palić  z tymi obok? nie da rady:płacz: ale ja jaką mam miniówkę   ja dopiero furorrę zrobię  przed domem,,,,dla księżyca,,bo tylko on mnie śledzi co wieczór,,,:$:love: 

Jaki księżyc?O.o Toć nów mamy O.o Czy ty co @Blondi dzisiaj drinknęłaś? O.o:love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucyna.beata napisał:

@violka

tez tak miałam...mial byc internet i czekałam czekałam czekałam...podłączyli..pol godziny przed moim odjazdem ze zlecenia...ani przepraszam ani pocaluj mnie w d..no coz..

teraz ma wypas internet i caly batalio ludzi do mycia pdp lekow i masy innych zabiegow...

czyli luzik..

 

A  nie jest wam za ciasno ? :) z jedna osobę do mnie prosze. Roboty nie ma,ale towarzystwo to podopieczny lubi  :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze spać nie idę >:( Będę tkwiła na posterunku....jeszcze z 10 minut ;):d Jednakże w razie gdybym nie dotrwała w moim postanowieniu, pozwolę sobie życzyć spokojnej nocy i cudownych snów wszystkim tym, którzy pracują i tym, którzy pracować nie muszą :d Zatem dobranoc Opiekunkowo :serce: Do jutra....ja już tęsknię :hahaha::całus:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja jeszcze spać nie idę >:( Będę tkwiła na posterunku....jeszcze z 10 minut ;):d Jednakże w razie gdybym nie dotrwała w moim postanowieniu, pozwolę sobie życzyć spokojnej nocy i cudownych snów wszystkim tym, którzy pracują i tym, którzy pracować nie muszą :d Zatem dobranoc Opiekunkowo :serce: Do jutra....ja już tęsknię :hahaha::całus:

Dobranoc :serce: Słodkich snów o cywilizacji :hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już do rodziny grzebiących :) musze dołączyć :) . Wprawdzie trenig juz miałam , bo wczesnie chodzę spać  a teraz doszło jeszcze grzebanie . Dzisiaj szukałam karnetu na darmowy przejazd do domu . Miałam nadzieję, że gdzieś sie zapodział a on sobie wyszedł :(  nie ma. Coś mi sie cisnie pod palce........;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!   @Maria Jolanta czekałam na Ciebie:hahaha: dzięki ,,taką :kawa: lubię,,pycha:love:

Ja już wstałam dużo wcześniej ,,ale zaplanowałam sobie zrobić przelewy z rańca,,bo trochę lepiej internet ściąga,,a ja mogę tylko jedną stronę otworzyć:płacz: bo 2 strony to wszystko kaput:rozpacz: ale jakoś spisał się internet i poszło,,ideal-kasa poszła :hahaha: jest mi lżej ,goło i wesoło:całus::$ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Jestem już na nogach, siorbię :kawa: od @Maria Jolanta ze smakiem :całus: Dzięki wielkie :d Nowy dzionek przed nami, nowe wrażenia, nowe ploteczki,  nowe żarciki....Cieszę się, że jesteście :serce: Za 33 dni zjazd, czyli kolejny powód do świętowania :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry @Maria Jolanta napatrzeć się nie mogę na tą :kawa: od Ciebie :) .Udanego radosnego dnia Wszystkim życzę .

@jolantapl. gdzieś Ty się zagubiła:hahaha: Wszystko trochę bardzo tajemniczo:święty: ale jak tajemniczo to i podniecająco,,a co trochę :serce: od rana trzeba pobudzić,,nie może być inaczej,,wszystkim dzisiaj :serce: bije??? napewno,,,:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...