Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę i ja kiedyś pojechać na krótszy wyjazd bo mam wrażenie że wszyscy wyjeżdżają, zjeżdżają a tylko ja siedzę kołkiem dwa miesiące.

Ja mam też takie wrażenie:rozpacz: że siedze i siedze i końca nie widać,,a dzisiaj to już się ciągnie ,,ślimaczy przeokrutnie,,zero pracy -dlatego:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Łukasz napisał:

aga1  dlaczego chore ? bo nie róbmy z siebie dziadów :)

@Łukasz to zależy co rozumiemy pod tym pojęciem O.o Ja nie wo butelek zwrotnych, jajek nie kupuję w DE, ale jak trafiłam na fajny Angebote masą irlandzkiego to wiozła do domku. Fakt, że autkiem byłam, zamrażareczkę turystyczną posiadam to problemu nie było. I zdarzyło mi się sandacz i karmą zna też wieźć. Chemię, kawę i słodycze też kupuję tutaj. I nie dlatego że tańsze,  ale że względu na jakość. I nie uważam się za dziadówę :p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

A mnie bardzo interesuje czy wszystkie wczorajsze fryzurki się trzymają,,bo moja jak najbardziej,:hahaha:

@jolantapl. co to za oszczednosć,,targac flaszki,,na duperele wiecej wydamy ,,ale grosz do grosza i będzie kokosza:hahaha: każdy ma innego hopla w głowie:święty: ja dbam o swoj bagaż ze swoimi klamotami,,a jeszcze bym miała raczki męczyć proszkami czy kawą? nie,,jestem z tych co wszystko mi pasuje i smakuje w Pl,,,:love:

Każdy ma inny punkt widzenia na te sprawy a do mojej walizki i tak by się już nie wiele zmieściło ale 5 szamponów i jeden tonik z polecenia @Mirelka1965 kupiony ostatnio przytargałam no i pewnie jak bym jeżdziła samochodem to coś więcej bym kupiła ale u mnie byłby to alkohol i słodycze :święty::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Każdy ma inny punkt widzenia na te sprawy a do mojej walizki i tak by się już nie wiele zmieściło ale 5 szamponów i jeden tonik z polecenia @Mirelka1965 kupiony ostatnio przytargałam no i pewnie jak bym jeżdziła samochodem to coś więcej bym kupiła ale u mnie byłby to alkohol i słodycze :święty::hahaha:

Brawo :d To nie wstyd przecież swoje ulubione produkty targać nach Hause :cool: Autko jest wygodne pod kątem zakupów. Teraz samolocikiem niewiele zawiozę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Łukasz to zależy co rozumiemy pod tym pojęciem O.o Ja nie wo butelek zwrotnych, jajek nie kupuję w DE, ale jak trafiłam na fajny Angebote masą irlandzkiego to wiozła do domku. Fakt, że autkiem byłam, zamrażareczkę turystyczną posiadam to problemu nie było. I zdarzyło mi się sandacz i karmą zna też wieźć. Chemię, kawę i słodycze też kupuję tutaj. I nie dlatego że tańsze,  ale że względu na jakość. I nie uważam się za dziadówę :p:d

Szlag mnie trafi >:( Literki mi uciekają i ginie kontekst zdania >:( Miało być masło irlandzkie (masą irlandzkiego) i karmazyn (karmą zna). Ja chcę internet!!! Na lapusiu takich sztuczek mi nie robi :( a telefonik kpi ze mnie i z mojej polszczyzny >:(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dobrą duszyczkę , która jezdzi do De samochodem i jak wraca do domu , to składam zamówienie na proszki , płyny , kawę i jeszcze parę takich :d Sama do domu targam tylko moją walizeczkę plus jakieś ciuszki , które sobie kupuję w większości w De :d Takich skarbów nie powierzyłabym nikomu :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

aga1  dlaczego chore ? bo nie róbmy z siebie dziadów :)

Chyba przesadziłeś . Dziad ? ktoś kto postepuje zgodnie ze swoją wolą ? Jak kupię masło za swoja kasę to jestem dziad ? Dziad to taki, ktory wymusza na rodzinie podopiecznego ciągłym narzekaniem na kraj , na rodzinę -  mówiąc prościej żebrze . Ja kupuje za swoje pieniadze, bo je mam .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Zmieniamy temat,,bo to jest za poważnie:rozpacz: o głupie zakupy się nie będziemy sprzeczac,,chyba też kupię coś ale do domu w De-hahahah a co! z maista ,czy z zadupia trzeba coś do następnego zadupia przytargać:hahaha:

W grudniu są tutaj super angeboty na perfumy :d no , ale to w miastach :p:hahaha::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Zmieniamy temat,,bo to jest za poważnie:rozpacz: o głupie zakupy się nie będziemy sprzeczac,,chyba też kupię coś ale do domu w De-hahahah a co! z maista ,czy z zadupia trzeba coś do następnego zadupia przytargać:hahaha:

Ohh :d:love: Te cudowne galerie i obniżki niemieckie o 70% :d:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj aga1 aga.1 co się tak obruszasz. ...nie było to adresowane personalnie do nikogo, a ogólnie..a wynika to z mojej wiedzy i obserwacji. Jeśli my zarabiamy naprawde przyzwoite pieniądze, to różnicę w cenie zakupu między takim samym produktem zakupionym w niemieckim i polskim Aldi czy Lidlu jestem w stanie bez problemu przełknąć, bo różnice są naprawdę  nieduże. Też raz przywiozłem duży proszek , a w PL zapłaciłbym za taki sam oryginalny Persil , w sklepie ,mającym chemię niemiecką, 12 złotych drożej. I proszek na 2-3 miesiące prania,więc różnica mała. I już nie wożę ani proszku,ani kawy,czekolady itp. Każdy ma swój pogląd w tej kwestii, a jestem ostatnim, który by zaglądał do cudzego portfela Każdy ma prawo robić z kaską, to co uważa. Ok, mykam na obiad

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przytargam kwiaty,ktore posadzę sobie potem na wiosnę przed domem,,tak śliczny ma babcia przed domem,,co roku robi sobie ze starego gałązki  -ukorzenia aby na następny rok posadzić ,,więc moje już się korzenią,,zakorzenią się zanim wyjadę a potem będę cudować u siebie,,także mam już co wywiesc z zadupia,,hahhaha 

@violka czemu mi się tutaj nic nie podoba?nawet obniżki mnie nie biorą,, :płacz: kupiłam trochę rzeczy tylko jak byłam koło Monachium,,a potem już kompletnie nic w De,,wszystko dla mnie brzydkie,,albo mam już takie wymagania,,albo mi się gust zwichrował:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, violka napisał:

W grudniu są tutaj super angeboty na perfumy :d no , ale to w miastach :p:hahaha::całus:

Ja musze kupic perfumy,,bo te co mam już mi się znudziły,,w ogóle muszę jakieś prezenty kupic ,,ale gdzie? musze czekac zjazdu,,dopiero potem mogę szalec,,ale czasu za dużo nie mam,,:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Nie denerwujsia,,ja też na zadupiu :rozpacz: ale wyobrażnia działa :święty: w szafach mamy ładniejsze rzeczy niż są w sklepach,,,:hahaha:

No nie wiem , nie wiem :d To co ja ostatnio oglądam , to mówię Wam :d nic tylko dotykać , przykładać i przymierzać , a pózniej to już wiecie co :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj już połowa nudnego miesiąca mija,,:hahaha: więc warto o czyms pomyślec,,np, :jabłko::zielone_jabłko::lody::ciacho::kawa::serce::ciastko::lody::lody::drink::frytki::piwo::burger::tort::pizza::serce::drink::jabłko::frytki::drink::softserve::serce::ciastko::lody::jabłko:nie jestem po wyplacie,,,ale poszłam w pożyczki aby się zastawić i postawić:hahaha:   a co!! raz się zyje

częstowac się i radować,,że mamy co jesc:hahaha: na bogato,,nie smutniać się ,,musimy razem ten miesiąc do końca  przesiedzieć w De,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

No nie wiem , nie wiem :d To co ja ostatnio oglądam , to mówię Wam :d nic tylko dotykać , przykładać i przymierzać , a pózniej to już wiecie co :hahaha:

No to ja bym kupowała ,,jakbym takie coś ładne zobaczyla,,ale moje oczy chyba zezowate i nie chcą nawet nic ładnego widziec,,bo na zadupiu nie ma gdzie ubrac,,furrory nie zrobię,,ale jeszcze trochę i będę szalec jak wsciekła i się tylko będę przebierała ,,hahaha mieć taka wizję na przyszłosc to chce się życ:serce: nawet wytrzymam w pracy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ale dzisiaj już połowa nudnego miesiąca mija,,:hahaha: więc warto o czyms pomyślec,,np, :jabłko::zielone_jabłko::lody::ciacho::kawa::serce::ciastko::lody::lody::drink::frytki::piwo::burger::tort::pizza::serce::drink::jabłko::frytki::drink::softserve::serce::ciastko::lody::jabłko:nie jestem po wyplacie,,,ale poszłam w pożyczki aby się zastawić i postawić:hahaha:   a co!! raz się zyje

częstowac się i radować,,że mamy co jesc:hahaha: na bogato,,nie smutniać się ,,musimy razem ten miesiąc do końca  przesiedzieć w De,,:love:

Ale wyżera :d:love: Nie wiem na co się zdecydować :hahaha: mnie w czwartek minie półmetek i rozpocznę przyjemne chwile ,  odliczania dni do końca :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

oj aga1 aga.1 co się tak obruszasz. ...nie było to adresowane personalnie do nikogo, a ogólnie..a wynika to z mojej wiedzy i obserwacji. Jeśli my zarabiamy naprawde przyzwoite pieniądze, to różnicę w cenie zakupu między takim samym produktem zakupionym w niemieckim i polskim Aldi czy Lidlu jestem w stanie bez problemu przełknąć, bo różnice są naprawdę  nieduże. Też raz przywiozłem duży proszek , a w PL zapłaciłbym za taki sam oryginalny Persil , w sklepie ,mającym chemię nie, 12 złotych drożej. I proszek na 2-3 miesiące prania,więc różnica mała. I już nie wożę ani proszku,ani kawy,czekolady itp. Każdy ma swój pogląd w tej kwestii, a jestem ostatnim, który by zaglądał do cudzego portfela Każdy ma prawo robić z kaską, to co uważa. Ok, mykam na obiad

Co Ty ciągle pijesz do mnie :) . Napisaam dwa zdania, bo tak uważam . Czy obraziłam kogoś ? Ja sie nie obruszam, bo niby dlaczego ? Jak nie wozisz proszku to nikt nie każe Ci wozić . Piszesz, że każdy ma swoj pogląd i trzymajmy sie tego. Ty masz swoj a ja mam swoj. 

Kiedys w Szwajcarii kupiłam sobie zazdrostkę, w domu dopiero przeczytałam, że wyprodukowana w Polsce . W rozpacz nie wpadłam z tego powodu. Teraz to jako dowcip opowiadam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

No to ja bym kupowała ,,jakbym takie coś ładne zobaczyla,,ale moje oczy chyba zezowate i nie chcą nawet nic ładnego widziec,,bo na zadupiu nie ma gdzie ubrac,,furrory nie zrobię,,ale jeszcze trochę i będę szalec jak wsciekła i się tylko będę przebierała ,,hahaha mieć taka wizję na przyszłosc to chce się życ:serce: nawet wytrzymam w pracy,,:hahaha:

aż się boję tego grudnia :$ ja sobie w tym czasie tak lejce popuszczam , że boję się zaglądać pózniej do sejfu i zawsze proszę w duchu , żeby tam było jeszcze coś po za kurzem :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

aż się boję tego grudnia :$ ja sobie w tym czasie tak lejce popuszczam , że boję się zaglądać pózniej do sejfu i zawsze proszę w duchu , żeby tam było jeszcze coś po za kurzem :hahaha:

A tam nie zastałaś takiej karteczki,,:love:kochana  violu czas wracać do arbeitu,,bo już się zrobiło pusto":love:

zobacz jak potrafi pięknie pokierować człowiekiem -nawet sef:hahaha: ale sam nie pomyśli o arbeicie tylko czeka na krzywy ryj na kasę:płacz: drugi normalnie niemiec:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A tam nie zastałaś takiej karteczki,,:love:kochana  violu czas wracać do arbeitu,,bo już się zrobiło pusto":love:

zobacz jak potrafi pięknie pokierować człowiekiem -nawet sef:hahaha: ale sam nie pomyśli o arbeicie tylko czeka na krzywy ryj na kasę:płacz: drugi normalnie niemiec:święty:

On mi zawsze mówi ... jak się daje , to się nie odbiera :hahaha: a teraz, za karę wypad do De :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...