Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Blondi napisał:

@łukasz Ty juz jestes zahartowany w takich sytuacjach,,bylo do przewidzenia,,chyba rekord pobiłeś w tym roku ,,co do PDP i ich odejsc,,ale taka praca nasza,,:płacz: 

Nie można się zahartować navtakie sytuacje :( Śmierć człowieka zawsze boli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

 

 

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie można się zahartować navtakie sytuacje :( Śmierć człowieka zawsze boli. :(

Człowiek już po paru takich sytuacjach się uodparnia,,inaczej to przeżywa ,,łagodniej,,staje się to normalnoscią dnia codziennego, tak myslę,,:płacz: zawsze jest przykro smutno,ale nie trwa to długo,,szybko mija,,bo mamy swoje rodziny,swoich bliskich itd,myślami jestesmy gdzie indziej

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwie ostatnie sztele, a zwłaszcza jeszcze ta obecna, to była z kategorii marzeń...Dwa razy teraz byłem otwierającym i zamykającym sztelę...i tak bywa:) Bywajcie....trzeba się ogarnąć, co prawda mam cały dzień przed sobą, busik dopiero wieczorem....ale ogarnąć trzeba.Jeszcze małe mieszkanko "przelecę" odkurzaczem, mopem,no i pakowanko.

Mirelka1965...odezwę się...a dziś jeszcze po południu...Oj tam, oj tam, na FB jestem sporadycznie, tylko oferty tam przeglądam i w żadne dyskusje nie wchodzę.To papatki do później:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witam ,,jestem , Dzień Dobry kochani,,,zaraz lecę po tą kawę,,:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  proszę bardzo,,pyszna z dodatkiem ? :serce::love::hahaha: na dobry dzień:całus::hahaha:  @aga1 dawaj te ciacha swoje,,:p wypracowane napewno na tip top,,napewno będą znakomicie smakowały:p tak samo jak ta moja kawusia z dodatkami:love: zaczynamy nowy dzień  ,,,życie jest piękne:serce:

Dzień dobry - nie mogę wkleić fotki z ciasteczkami :) szkoda .  Rogaliki wyszły prima :) jednak zgodnie z tradycja muszą odstać w pudełku, żeby nabrały właściwego smaku. Dzisiaj będe piekła znów dla siebie do domu. Masło tańsze o 50 centów :) i po co ta  awantura w TVN :( wczoraj była to nie wiem :):):)  

Dobrego dnia dziewczeta :):):) :ciastko:.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

 

Człowiek już po paru takich sytuacjach się uodparnia,,inaczej to przeżywa ,,łagodniej,,staje się to normalnoscią dnia codziennego, tak myslę,,:płacz: zawsze jest przykro smutno,ale nie trwa to długo,,szybko mija,,bo mamy swoje rodziny,swoich bliskich itd,myślami jestesmy gdzie indziej

Też tak mam. Nie przeżywam odejścia podopiecznych . Jestem świadoma, że to w każdej chwili może nastąpić. Przebywam z  osobami chorymi , starymi więc czego można oczekiwać ? A bywało tez tak, że śmierć była oczekiwana i stawała sie wybawieniem od bólu i cierpienia . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dzzisiaj wolne cale 8 godzin..kawka wypita sniadanko zjedzone papierosek spalony..jeszcze tylko sniadanie dla meza mojej pdp i znikam...piechotka do miasta na luzie i bez pospiechu a potem...moze bede sie byczyc lezec i byczyc cudownie:święty:

zycze wiec zero stresu na caly dzien wszystkim nowo poznanym:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

a ja mam dzzisiaj wolne cale 8 godzin..kawka wypita sniadanko zjedzone papierosek spalony..jeszcze tylko sniadanie dla meza mojej pdp i znikam...piechotka do miasta na luzie i bez pospiechu a potem...moze bede sie byczyc lezec i byczyc cudownie:święty:

zycze wiec zero stresu na caly dzien wszystkim nowo poznanym:d

Ja papierosa spaliłam, :kawa: wypiłam, śniadanko zjadłam ale 8 godzin wolnych nie mam :( Za jakie grzechy Panie? ;):cool::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Moja PoP  wreszcie sobie całą noc spokojnie pospała , to ja za to budziłam się co godz >:( Dlatego nie mogłabym brać szteli z nockami , bo te przerwy miedzy wybudzeniami , nie były by dla mnie spokojnym snem . @jolantapl. witaj w De i życzę Tobie cudownego urlopu w pracy :):całus: . @Łukaszbardzo mi przykro z powodu dziadka i kolejnych zmian . Wiem , ze zdrowo podchodzisz do tych sytuacji życiowych :serce: Jak bedziesz już oglądał te nowe zlecenia , to pamiętaj , że w D:d jestem do 11 grudnia  :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z radio tłumaczyli, dlaczego jajka tak drogie w PL....epidemia na Zachodzie sprawiła, że musieli wybić tam ogromne ilości kurczaków, a Polacy ,czytaj polskie firmy, wyczuli biznes i zaczęli masowo eksportować jajka do zachodnich krajów...Niestety, nie pomyśleli o polskich konsumentach, których dotknęły podwyżki. Sytuacja ma trwać do Świąt...tak samo z masłem....:całus: to jeszcze dziś muszę najeść się masła do woli, a kanapki zrobić z grubą warstwą:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

aga1 jaka awantura ? bo nie oglądałem:)

Jak zwykle zresztą . Nic nie straciłeś oprócz bardzo ostrej wypowiedzi Pana Frasyniuka . Obrzucali się kostami masła a dokładnie cenami, że podskoczyły . Pisze w  żartobliwy sposob, bo to juz tylko smiech zostaje. Choć wypada raczej płakać .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Łukasz napisał:

Ha ha...żartowałem...chociaż są opiekunki, o dwóch już takich wiem, co nawet jajka po 1,09 euro przywoziły do PL...dla mnie to już jest totalnie chore

Dlaczego ? znam takie ktore wożą zwrotne buteli do DE  , te po piwie. A i papier toaletowy kupuja w DE. Jak mają miejsce w aucie to czemu nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Blondi, nie gniewaj się:love: dziękuję za kawę, zawsze smaczną robisz. Was też wszystkie pozdrawiam i życzę miłego dnia:całus:

jolantapl. .przyjdzie na to czas, przyjdzie czas...chciałoby się zaśpiewać słowami Violetty Villas...Motylki nie uciekną, prawda?:love:

Mam nadzieję,że zaproszenie do Motylkowa jest nadal aktualne :serce::$ ups przepraszam ale to będzie osobista wycieczka no i obiecuję,że więcej już nie będę :) się wycieczkować na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spoko!! Spacer z dziadkiem odbyłam ,deszcz pada więc babcia została w domku,,zresztą babcia w kuchni rządzi od rana,,a dziadek ma chodzonego,,ja lekcję odbyłam,,musze przyznać ,że pamięc ma dziadek,,ma takie momenty gdzie dobrze wszystko kojarzy,, ale to są momenty,,:święty: tak już jest w 90 roku życia:love: ciemno i ponuro ,,dajcie trochę słoneczka,,:hahaha: bo ja nie wystarczam:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo interesuje czy wszystkie wczorajsze fryzurki się trzymają,,bo moja jak najbardziej,:hahaha:

@jolantapl. co to za oszczednosć,,targac flaszki,,na duperele wiecej wydamy ,,ale grosz do grosza i będzie kokosza:hahaha: każdy ma innego hopla w głowie:święty: ja dbam o swoj bagaż ze swoimi klamotami,,a jeszcze bym miała raczki męczyć proszkami czy kawą? nie,,jestem z tych co wszystko mi pasuje i smakuje w Pl,,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...