Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Blondi napisał:

Myślę,,myślę :święty: co można zaliczyć do wad u mojego słodziaka,,  jak mnie nie ma to śpi do 10 godz,:płacz: ale chce abym szybko wróciła i była jego budzikiem 6 rano,,,:hahaha: no jeszcze mi wad nie okazał,,:płacz: a ja jestem dobrym obserwatorem,, @violka istnieje ,,istnieje ,,gdzie tylko on sie taki uchował -też na zadupiu,,:hahaha:

Ale by mi pasował taki co śpi do 10 :d jak ja kocham tak długo spać :$:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego jak powiedzieć ,,Dobranoc"  :spioch::serce::love::całus:  teraz sobie pośnię słodko,,,Wam też życzę samych słodkich senków,, @violka juz zasłodzona i oblepiona żelusiami,,przygotowana na senki,,  @Mirelka1965 jak złamie postanowienia noworoczne to też sobie dogodzi,,oczywiscie ,że słodyczami ,,,a ja nie jem ani czekolady ani ciastek ,,ani nic bo nie mam :płacz:, jak weszłam na wagę:rozpacz: a tam całe 2 kg  do przodu:hahaha:  ale mam 2 rowery do jazdy wte i wewte,,zgubię,,trochę Amorowa i pogonię w czorty te kg,,:spioch:spadam ,,a jeszcze fajeczka niech będzie,,dawac na ostatnią,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór melduję się,żyję tylko na nic dzisiaj nie miałam czasu nawet na forum:(.Jutro postaram się zrobić Wam kawkę tylko muszę sprawdzić czy gospodarz tego domu ma odpowiedni zapas ,żeby dla Wszystkich starczyło oczywiście piszę z de więc od dzisiaj jestem z Wami na wygnaniu ;) A motylki na pościeli są różowe :$:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

Dobry wieczór melduję się,żyję tylko na nic dzisiaj nie miałam czasu nawet na forum:(.Jutro postaram się zrobić Wam kawkę tylko muszę sprawdzić czy gospodarz tego domu ma odpowiedni zapas ,żeby dla Wszystkich starczyło oczywiście piszę z de więc od dzisiaj jestem z Wami na wygnaniu ;) A motylki na pościeli są różowe :$:serce:

No nareszcie!!! Kolor egal jest :d Jesteś, cała (chyba)i zdrowa (chyba) i to jest ważne :serce: Witaj z powrotem :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,,jestem , Dzień Dobry kochani,,,zaraz lecę po tą kawę,,:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa:  proszę bardzo,,pyszna z dodatkiem ? :serce::love::hahaha: na dobry dzień:całus::hahaha:  @aga1 dawaj te ciacha swoje,,:p wypracowane napewno na tip top,,napewno będą znakomicie smakowały:p tak samo jak ta moja kawusia z dodatkami:love: zaczynamy nowy dzień  ,,,życie jest piękne:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka przez Ciebie nie mogłam spać:rozpacz: bo wyszukiwałam wad u słodziaka,,i znalazłam jedną ogromną,,,:płacz: ,,jest za dobry:hahaha: i ta wada do niego pasuje ideal:love: @jolantapl. moje motyle żescie zajumali,,,bo w innych motylach ja się też nie przewracam,,czyli kocham:serce: nie róbcie mi tu chrapki ,,bo jeszcze trochę mi tu zostało siedzieć,,ale Wy się cudownie  bawcie ,,  @Łukasz wiem ,ze ma pustą zamrażarkę,,ale suchy wikt chyba ma w kuchni ,,typu kawa ,,:hahaha: zrobisz na popołudnie:p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziękuję za :kawa:@Blondi,Jestem od wczoraj w de na nowej steli nawet nie tak daleko od @Łukasza ale niestety nie mogłam się z nim napić :kawa: ani zobaczyć jakiego koloru są motylki na pościeli :(.Ja wczoraj zaczęłam pracę a @Łukasz skończył przed czasem swoje zlecenie :serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry dziękuję za :kawa:@Blondi,Jestem od wczoraj w de na nowej steli nawet nie tak daleko od @Łukasza ale niestety nie mogłam się z nim napić :kawa: ani zobaczyć jakiego koloru są motylki na pościeli :(.Ja wczoraj zaczęłam pracę a @Łukasz skończył przed czasem swoje zlecenie :serce:

:hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi, nie gniewaj się:love: dziękuję za kawę, zawsze smaczną robisz. Was też wszystkie pozdrawiam i życzę miłego dnia:całus:

jolantapl. .przyjdzie na to czas, przyjdzie czas...chciałoby się zaśpiewać słowami Violetty Villas...Motylki nie uciekną, prawda?:love:

Edytowane przez Łukasz
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, nie gniewaj się:love: dziękuję za kawę, zawsze smaczną robisz. Was też wszystkie pozdrawiam i życzę miłego dnia:całus:

jolantapl. .przyjdzie na to czas, przyjdzie czas...chciałoby się zaśpiewać słowami Violetty Villas...Motylki nie uciekną, prawda?:love:

A ja się nie umiem gniewać:hahaha: a co to jest gniewanie? :święty: Ja tylko potrafię się cieszyć :hahaha: z każdego szczęscia,,czy mojego czy waszego czy forumowego,cieszę ,że ktoś też jest szczęsliwy,,no i na szczescie zjechałam,,od gniewania do szczęscia:hahaha: hahahha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was ranne ptaszki. Pół forum już na nogach. :d:d:d

Muszę i ja kiedyś pojechać na krótszy wyjazd bo mam wrażenie że wszyscy wyjeżdżają, zjeżdżają a tylko ja siedzę kołkiem dwa miesiące.

Teraz przynajmniej mam dwa duże miasta w pobliżu a i sama nie jestem na zad...u tylko w miasteczku. Chociaż, w sumie mi to obojętne. Sklepy są wszędzie tylko nie wszędzie da się coś kupić na prezenciki jak wracam do domu.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Blondi..:love:.troszkę sobie wczoraj pożartowaliśmy....a mam inne wyjście ?  Gdy znów wczoraj usłyszałem z ust zapłakanego syna,  że ...Mein Vater ist gestorben? i że jest już ...in Himmel :(:) Teraz już chyba czas na sztele bez podopiecznych po albo w szpitalach, z nowotworami , haha:) Żartuję, każdemu trzeba pomóc...No i dziś wieczorem już pa pa nach Polen...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Siorbię :kawa:, czytam co od wczoraj jest naklepane i O.o Dobra wiadomość i zła wiadomość :( @jolantapl. fajnie że złapałaś zlecenie :), @Łukasz szkoda, że zjeżdżasz przed czasem :( Tak się wczoraj ekscytowaliśmy motylkami....A tu fruwania nie było :płacz: Trudno, poczekamy, ale nadzieja jest....:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Dobrze Blondi..:love:.troszkę sobie wczoraj pożartowaliśmy....a mam inne wyjście ?  Gdy znów wczoraj usłyszałem z ust zapłakanego syna,  że ...Mein Vater ist gestorben? i że jest już ...in Himmel :(:) Teraz już chyba czas na sztele bez podopiecznych po albo w szpitalach, z nowotworami , haha:) Żartuję, każdemu trzeba pomóc...No i dziś wieczorem już pa pa nach Polen...

 Żartuję, każdemu trzeba pomóc...

Chylę czoła. To się dopiero nazywa opiekun z powołania.

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Dobrze Blondi..:love:.troszkę sobie wczoraj pożartowaliśmy....a mam inne wyjście ?  Gdy znów wczoraj usłyszałem z ust zapłakanego syna,  że ...Mein Vater ist gestorben? i że jest już ...in Himmel :(:) Teraz już chyba czas na sztele bez podopiecznych po albo w szpitalach, z nowotworami , haha:) Żartuję, każdemu trzeba pomóc...No i dziś wieczorem już pa pa nach Polen...

@Łukasz a może już pora na zmianę agencji? Może czas inne zlecenia przyjmować, lżejsze, łatwiejsze? Nikt z nas nie przeszedł tego co ty w tym roku, więc nie rozumiemy co przeżywasz :( Trzymaj się, nasze wsparcie masz jak zawsze :tak::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...