Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tak zapracowana, że nie mam na nic czasu ;) Zabawiłam się we fryzjerkę :) Nakręciłam włosy (ależ babka ma piękne,  gęste), przy czym towarzyszyła nam sąsiadka co przyszła z wizytą :o I dziadki w trakcie zabiegów fryzjerskich opowiadali jak zajebiaszczo gotuję i jaka to ja jestem och i ach :d A sąsiadka komplement strzeliła, że słyszała, że Polki świetnie gotują,  tylko się dziwi dlaczego wałki nakręcam  bez szpilek :d Na co dziadek (Fachowiec!  :d) mówi, że ja tak robię i babka ma rewelacyjną fryzurę, a głową ja nie boli :d Wychodzi na to że majątek zbiję na nowym zawodzie ;):cool: Cyrk na kółkach :d:d:d Po co mi mini i szpilki jak i tak furora jest ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie,,dobrze gotuje i jeszcze super lokomanka włosów,,za dużo jak na jeden dzień, @Mirelka1965,,szybko się popraw i jeszcze szybko jedno talencisko im pokaż,,np, jak palisz ,,albo jak leci to no to z buzi na szafę,, ja taka wyrywna jednak nie jestem,,może tutaj,,gdzieś tam jednej babci coś wysuszyłam jedynie włosy,,zawsze loki biegły robić do fryzjera,,,a teraz wiem ,czemu robiłas wlosy,,ja Ci kazałam sobie zrobić trwałą na mózgu ,,a Ty szybko babce zrobiłaś,,aby sobie nie spieprzyć i głowy i mózgu,,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

No ładnie,,dobrze gotuje i jeszcze super lokomanka włosów,,za dużo jak na jeden dzień, @Mirelka1965,,szybko się popraw i jeszcze szybko jedno talencisko im pokaż,,np, jak palisz ,,albo jak leci to no to z buzi na szafę,, ja taka wyrywna jednak nie jestem,,może tutaj,,gdzieś tam jednej babci coś wysuszyłam jedynie włosy,,zawsze loki biegły robić do fryzjera,,,a teraz wiem ,czemu robiłas wlosy,,ja Ci kazałam sobie zrobić trwałą na mózgu ,,a Ty szybko babce zrobiłaś,,aby sobie nie spieprzyć i głowy i mózgu,,, 

Quźwa nie pomyślałam że to o mój mózg chodziło :cool::d:hahaha:  Ale co tam....raz w tygodniu się poświęcę...:święty: Z nudów bym umarła....:rozpacz: A tak średni czas pracy podskoczy na 6,5 godziny dziennie :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wrażenia @Blondi że my tu same jak te dwa palce jestesmy? :rozpacz: Ta dwójka to rozumiem że barabarabarują :cool: ale reszta towarzystwa chyba zniknęła na dobre :hahaha: Gdzie oni są, gdzie są ci moi przyjaciele...ele...ele....:rozpacz: @violka po zabiegach chirurgii plastycznej pewno się śmiać nie może, bo jej szwy popuszczają, @Maria Jolanta pewnie gdzieś na boisku gania za piłką, @Heidi w lesie głębokim utknęła, @aga1 w dziadkowe opowieści wojenne zasłuchana o nas zapomniała.... :hahaha: I tylko my na tym świecie, sierotki pozostały :rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże a u mnie dziadki siedza w napięciu i czekają fachowców,  a tu nikogo niet,,,:płacz:  a już noc,-.- a ja tylko czekam , kiedy założą i lece w łazienkę,,też się nie doczekam,,też wzięło mnie na włosy:hahaha: nie chcę być gorsza od Twojej babci:hahaha: może jakieś party zrobimy w nowych wyjsciowych fryzurach,,hahhaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje ,że wróciłam :d Zeżarło mi mój polski internet , więc w końcu uaktywniłam z karty Aldi Talk , ale nie wiem co zrobiłam nie tak , bo chciałam ten większy pakiet za 15 euro , a dostałam ten mniejszy za 10 >:( Długo nie poszaleję :rozpacz: Jak jutro rodzina nie ogarnie się z moim netem , to zagrożę im  ucieczką do domu . :cool: Byłam z PoP u fryzjera , bo od 2 tygodni stęka , że chce trwałą ondulację , tłumaczyłam jej ,,ze ma odczekać z powodu zniszczonych włosów , ale nie wytrzymała . Fryzjerka jak ją zobaczyła to się za głowę chwyciła , nie widziała mojej PoP od roku , a wcześniej kilka lat zajmowała się jej włosami . Trwałej nie zrobiła , tylko starała się uratować włosy . Najgorsze w całej historii jest to , że to właśnie moja zmienniczka samodzielnie farbowała włosy podopiecznej . >:( Ostatnio tyle pisałam o pazurach  , a trzeba zacząć pisać o cudzych włosach >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem tak zapracowana, że nie mam na nic czasu ;) Zabawiłam się we fryzjerkę :) Nakręciłam włosy (ależ babka ma piękne,  gęste), przy czym towarzyszyła nam sąsiadka co przyszła z wizytą :o I dziadki w trakcie zabiegów fryzjerskich opowiadali jak zajebiaszczo gotuję i jaka to ja jestem och i ach :d A sąsiadka komplement strzeliła, że słyszała, że Polki świetnie gotują,  tylko się dziwi dlaczego wałki nakręcam  bez szpilek :d Na co dziadek (Fachowiec!  :d) mówi, że ja tak robię i babka ma rewelacyjną fryzurę, a głową ja nie boli :d Wychodzi na to że majątek zbiję na nowym zawodzie ;):cool: Cyrk na kółkach :d:d:d Po co mi mini i szpilki jak i tak furora jest ;):d

 Tylko obiecaj , że na wałeczkach się skończy :rozpacz: Jak usłyszę , że któraś farbuje nieswoje włosy , to się tak zezłoszczę , że tej osobie ekran w laptopie popęka >:(   Tobie nie grozi , bo ja wiem , że Ty nie z tych :d:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

 Tylko obiecaj , że na wałeczkach się skończy :rozpacz: Jak usłyszę , że któraś farbuje nieswoje włosy , to się tak zezłoszczę , że tej osobie ekran w laptopie popęka >:(   Tobie nie grozi , bo ja wiem , że Ty nie z tych :d:całus:

Wałekczi mogę zakręcić bo mam z tego radochę, ale żadnej farby kłaść nie zamierzam ani włosów obcinać  >:( I babcia to wie, bo zapowiedziałam głośno i wyraźnie w Hohdeutsch :d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie,,babci tak podniesli ciśnienie fachowcy,,5 min, zakładali gotowe malutkie żaluzje i skasowali 55 euro,,jeszcze więcej niż dentysta ze mnie zedarł,:płacz:  ale ja zadowolona,,wreszcie sama w łazience a nie z gapiami za oknem,,,:święty: jak już wszyscy o włosach to ja też już po jednym zabiegu,,mycie:hahaha: a co,,jeszcze jedna słysze babcia piękna,,więc ja nie mogę być gorsza,,:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Boże a u mnie dziadki siedza w napięciu i czekają fachowców,  a tu nikogo niet,,,:płacz:  a już noc,-.- a ja tylko czekam , kiedy założą i lece w łazienkę,,też się nie doczekam,,też wzięło mnie na włosy:hahaha: nie chcę być gorsza od Twojej babci:hahaha: może jakieś party zrobimy w nowych wyjsciowych fryzurach,,hahhaha

 

Ja już mam dwie wyjściowe fryzury :d Babki i swoją :d Lalunia się wykąpała, wypachniła i w stroju wieczorowym jara fajeczkę na tarasie, pod okienkem...:cool::d Tylko żaden ułan nie przybył :hahaha::d

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja jużam dwie wyjściowe fryzury :d Babki i swoją :d Lalunia się wykąpała, wypachniła i w stroju wieczorowym jara fajeczka na tarasie, pod okienkem...:cool::d Tylko żaden ułan nie przybył :hahaha::d

Nie przybył ,bo nie lubią fajeczek,,a mówiłam mini,,a nie strój wieczorowy,,że strachu ,że go gdzieś wciągniesz to zapomnij ,że jakiś się pojawi,,,jeszcze wlosy zrobiłas do tego wszystkiego ,a rozczochrana na maxa,,i z petem w gębie,,wtedy to od razu tuzin będzie,,lali nie chcą,,jest za droga:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Nie przybył ,bo nie lubią fajeczek,,a mówiłam mini,,a nie strój wieczorowy,,że strachu ,że go gdzieś wciągniesz to zapomnij ,że jakiś się pojawi,,,jeszcze wlosy zrobiłas do tego wszystkiego ,a rozczochrana na maxa,,i z petem w gębie,,wtedy to od razu tuzin będzie,,lali nie chcą,,jest za droga:płacz:

:hahaha: a tak się starałam, usteczka w ciup złożyłam, nóżkę na nóżkę założyłam, kolanko odsłoniłam, fajką nie machałam i nic....żadnego ułana...:hahaha: Pocieszam się tylko tym, że skąd ułana na końcu świata wziąć i może dlatego nie przybył :cool::hahaha::love:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@Łukasz Ty nie podglądaj tylko wskakuj tu z Jolandą,,,gdzie ją ukryleś ,,zapakowałeś w te motylki?:hahaha: my czekamy na relację:$:serce: 

Daj spokój młodym, niech się wyszaleją ;) Tobie te parę godzin wystarcza? O.o Napisał @Łukasz że wieczorem się zameldują, a to dopiero popołudnie :cool::d Mają czas na motylkowanie :love::d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 ja Ci dobrze radzę ,,smaruj na portal randkowy,:hahaha:,koło Ciebie ,aż się roi od ułanów,,a Ty nie wiesz:o a tak ,,patrzysz przez okno a tu zajeżdza na kozie śliczny portalowiec ,,cała wiocha będzie miała sensację,łącznie z dziadkami,,  idę zapalic ,,od rzeczy już piszę,,poprawię się jak wrócę,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:hahaha: a tak się starałam, usteczka w ciup złożyłam, nóżkę na nóżkę założyłam, kolanko odsłoniłam, fajką nie machałam i nic....żadnego ułana...:hahaha: Pocieszam się tylko tym, że skąd ułana na końcu świata wziąć i może dlatego nie przybył :cool::hahaha::love:

Trzeba było pod latarnią stanąć i bioderko wysunąć , to przybyłaby  cała kawaleria ;):hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A tak z innej beczki ;) Nie macie wrażenia, że to jakieś wariactwo z tym układaniem włosów? Tu wszystkie babeczki mają identyczne fryzury, co tydzień układane,  tak samo farbowane...normalnie jak klony....O.o No tak jest w każdym razie tutaj...

Tutaj klonów nie widzę , ale często bywa ,że starsze panie wyglądają jakby miały jednego fryzjera :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładamy biuro matrymonialne ?

Która chętna ?

Jest tu syn, piekielnie przystojny a do tego sympatyczny, dla mnie za młody, ale może któraś przyjedzie na zmienniczkę i sobie przygrucha ? Naprawdę warto. :) Mały drobiazg, jest rywalka, ale to Niemka. :d:d:d

 

Dzisiaj dzień fryzur, u mnie była wizyta u fryzjera, tylko strzyżenie i gotowe. Żadnych loczków bo za krótko obcięte. :d:d:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zakładamy biuro matrymonialne ?

Która chętna ?

Jest tu syn, piekielnie przystojny a do tego sympatyczny, dla mnie za młody, ale może któraś przyjedzie na zmienniczkę i sobie przygrucha ? Naprawdę warto. :) Mały drobiazg, jest rywalka, ale to Niemka. :d:d:d

 

Dzisiaj dzień fryzur, u mnie była wizyta u fryzjera, tylko strzyżenie i gotowe. Żadnych loczków bo za krótko obcięte. :d:d:d

 

A ta rywalka , to żona , czy obca ? :cool::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...