Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Łukasz napisał:

już jolantapl. przyjechała...ale ciacho Ją przywiozło:całus::hahaha:no to czas na:ppauzę do wieczora:hahaha:potem się odezwiemy

Trochę Wam zazdroszczę,,:$ też chcę do mojego słodziaka,,,:hahaha::serce: ale bawcie się przesuper ,,niech cały dom chodzi ,trzęsiawki niech dostanie,,niech wszyscy wiedzą jak polacy tego tamtego:święty::love::serce: a my tutaj spokojnie zaczekamy na pikantne szczegóły,,nie zapomnijcie wdepnąc do nas,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Dzisiaj dopiero tutaj jest bezludzie:rozpacz: wszyscy pracuję wreszcie,,a nie duperelami się zajmują:hahaha:

ja już po obiedzie ,,spokój teraz ,,luz,pauza i co tam jeszcze może być:święty:

Nie jest bezludzie tylko zadupie :( Polski internet mi wcięło na pół dnia :rozpacz: a niemieckiego ni widu ni słychu :płacz: Ja też po obiadki, ale spóźniony terapeuta o godzibę przybył to i obiad spóźniony był :hahaha: Miałam w planach spacerek do miasta, ale babka chce mnie sąsiadce pokazać O.o Dziwo jakieś jestem, czy cud natury? O.o;):d I plan dnia szlag trafił >:( No ale nie narzekam, bo jak "się pracuje" 6-8 godzin to nie krzywduję sobie :cool: No i nie kupię słodyczy,  czyli wartość dodana jest: odwłok nie urośnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

już jolantapl. przyjechała...ale ciacho Ją przywiozło:całus::hahaha:no to czas na:ppauzę do wieczora:hahaha:potem się odezwiemy

A ten całusek czy gwizd to na @jolantapl. czy na to ciacho? ;):d A do wieczora to my tu uschniemy z wrażenia i ciekawości :cool::d Ciekawe czy te motylki to tylko na pościeli....;):d:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

A ja musiałam w czystym szukać brudnego:płacz: to dopiero wyczyn  jakich mało,,zajęło mi to godzinkę:hahaha: trzeba być perfekcyjną panią domu,,nie wiem teraz jak ja wrócę do domu to zrobię chyba rewolucję,,,nie daj boże malusieńki paproszek zobaczę,,to całą kompanię do roboty zapędzę:hahaha: aby mnie to ruszyło,,bo to jest chore ,,chore i tyle,,:święty:hopel na punkcie błysku,,

Masakra :rozpacz: Mnie córka poprosiła wczoraj o zamiecenie balkonu....ale mokro i zimno....to tę przyjemność zostawiłam na kiedy indziej....;):cool: Trzeba się szanować....:d Wczoraj błysk a dzisiaj pauza....Nie przyzwyczajajmy do luksusu. ..:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ten całusek czy gwizd to na @jolantapl. czy na to ciacho? ;):d A do wieczora to my tu uschniemy z wrażenia i ciekawości :cool::d Ciekawe czy te motylki to tylko na pościeli....;):d:cool:

Motyle są wszędzie ,:hahaha:,a ja ile mam motyli,,na samą myśl o całowaniu już się budzą jak oszalałe,,:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi dzisiaj skupiamy się na cudzych motylach :cool::d I czekamy co też z tej motylej poczwarki wylezie ;):d

:hahaha: ale jeszcze muszę ogarnąc swoje,,ale dam radę:serce:

 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi dzisiaj skupiamy się na cudzych motylach :cool::d I czekamy co też z tej motylej poczwarki wylezie ;):d

Poczwarki? hahahahhaha dobre:hahaha: co może wyjsć ,,orgazm,,żeby za długo nie kombinować:płacz: dzieciów już nie narobią,,bo wszystko za bardzo po przejsciach,,ale ale motyli naprodukują tyle ,że całe forum zarażą ,,,:całus: mnie już nie, bo jestem zarażona,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi dzisiaj skupiamy się na cudzych motylach :cool::d I czekamy co też z tej motylej poczwarki wylezie ;):d

:hahaha: ale jeszcze muszę ogarnąc swoje,,ale dam radę:serce:

 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi dzisiaj skupiamy się na cudzych motylach :cool::d I czekamy co też z tej motylej poczwarki wylezie ;):d

Poczwarki? hahahahhaha dobre:hahaha: co może wyjsć ,,orgazm,,żeby za długo nie kombinować:płacz: dzieciów już nie narobią,,bo wszystko za bardzo po przejsciach,,ale ale motyli naprodukują tyle ,że całe forum zarażą ,,,:całus: mnie już nie, bo jestem zarażona,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zdałam sobie sprawę co nasza Pani Premier przeżywała w czasie gdy  młodzi lekarze ogłosili straik głodowy . Schudłam dzisiaj na wiór . Tak sie przejęłam. Podopieczny wczoraj posiłkował sie pewnym specyfikiem i pewnie przedobrzył . Noc spedził w  toalecie i odsypia cały dzień. Pytam czy cos extra do wrzutki na ząb zrobić .......... nie , nie , nie .  No to nie. Mam nadzieję, że jakoś dojdzie do siebie :) po tak poważnej chorobie. Twardziela udaje a jak zobaczy kropelke krwi do krzyczy ze strachu. Mowię mu , żołnierzem byłes a teraz kropelki krwi sie boisz ? Zaraz panika przechodzi. Taki to honorowy facet. Toć facet zawsze zostaje męski , sprawny, honorowy, opiekuńczy, prawdomówny i wierny :):) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwilach wolnych walczę z moją starą komórką. Usiłuję pobrać dobrą aplikację do nawigacji ale najpierw musiałam zaktualizować Androida, teraz ściągam mapy. A że tępak ze mnie i komórka to staroć więc strasznie długo to trwa.

Bo ja się gubię jadąc samochodem. :$ Muszę się zabezpieczyć bo w czwartek do lekarza jedziemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A wieczorem jest kolejny mecz, więc przymusowo oglądam bo trafiłam na miłośniczkę piłki nożnej. :d

 

A czemu masz oglądac? zostaw i niech się podnieca babcia piłką,,ale jak lubisz piłkę to czemu nie,,razem z babcią,,,ja bym cos innego sobie wyszukała ,,laptop oczywiscie,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W chwilach wolnych walczę z moją starą komórką. Usiłuję pobrać dobrą aplikację do nawigacji ale najpierw musiałam zaktualizować Androida, teraz ściągam mapy. A że tępak ze mnie i komórka to staroć więc strasznie długo to trwa.

Bo ja się gubię jadąc samochodem. :$ Muszę się zabezpieczyć bo w czwartek do lekarza jedziemy.

 

@Maria Jolanta ja mam wgrane mapy na komórce i jeżdżę offline. Aplikacja "here go" jest niezła i prosta, a co ważne, dostępna za darmochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

@Mirelka1965 no szybko wrażenia z cyrku,,dawaj  ,O.o no ba ,napewno furora na zadupiu zrobiona,,nie może być inaczej,,:love:

Żadnej furory nie było :( Sąsiadka poszła na cmentarz, a moja babka nie zadzwoniła żeby się zaanonsować :o Ano i poszłyśmy....I wróciłyśmy....:) Ale i tak cały koniec świata wie, że jest tu jedna zajebiaszcza Polka :d Babka trąbi do wszystkich o tym przez telefon, tak więc cyrk dopiero się zacznie ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 usta na czerwono,,mini, szpilki, trwała na mózgu, no jestes gotowa,,możesz paradowanko przez wiochę odstawić,,a mnie nie ma nawet komu pokazać:rozpacz: bo tu ludzi nie ma,,a imigranci już mnie widzieli,,,a w ogóle to chyba nie mają kontaktów moi PDP z sąsiadami,,sami sobie siedzą,,:( do miasta daleko,,furory tutaj ja nie zrobię:rozpacz: ale za to w innym miejscu zrobiłam:hahaha::serce: bardziej cywilizowanym:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Mirelka1965 usta na czerwono,,mini, szpilki, trwała na mózgu, no jestes gotowa,,możesz paradowanko przez wiochę odstawić,,a mnie nie ma nawet komu pokazać:rozpacz: bo tu ludzi nie ma,,a imigranci już mnie widzieli,,,a w ogóle to chyba nie mają kontaktów moi PDP z sąsiadami,,sami sobie siedzą,,:( do miasta daleko,,furory tutaj ja nie zrobię:rozpacz: ale za to w innym miejscu zrobiłam:hahaha::serce: bardziej cywilizowanym:o

@Blondi jakie szpilki? Jakie mini? O.o Przymrozek tu dzisiaj był :o Chcesz żebym się rozchorowała? :( No i przed kim mam tak paradować? O.o Pies z kulawą nogą na piechotę tu nie chodzi :( To jest koniec świata! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

@Blondi jakie szpilki? Jakie mini? O.o Przymrozek tu dzisiaj był :o Chcesz żebym się rozchorowała? :( No i przed kim mam tak paradować? O.o Pies z kulawą nogą na piechotę tu nie chodzi :( To jest koniec świata! :(

Będą na Ciebie kukać przez okna,,a tam zimno,,jestes gorąca Polka,,,rozpiera Cię energia ,,:święty: nie ma co się mizgać:płacz:, to siedz w domu jak ja,,:hahaha: ja czekam ,,czekam,,czekam,,na fachowców,,aby mi wreszcie okna zasłonili,,,może jeszcze zrobię furorę dzisiaj,,:hahaha: nie tracę nadzieji,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...