Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Moja podopieczna dzisiaj wstała wyjątkowo wcześnie i goni mnie do łóżka. :hahaha: Bo jest za wcześnie na wstawanie. :)

:kawa: zrobiona, a to dla Was :kawa::tort::jabłko:

Z tym :tort: z rana to poszłaś po bandzie :hahaha: Lepiej po południu postaw do :kawa: a teraz coś lekkiego...jakieś łodygi od brokułów, albo coś innego równie dietetycznego...;):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

A może jest w pracy bez internetu :|

Pisała, że do domu jedzie. Podobają mi sie jej wpisy nie biadoli ( bo to nic nie da ) obraca często w żart sytuacje, ktore sa tragiczne. Takie osoby wpływaja na kształtowanie forum . Ma być wesoło, bez wycieczek osobistych i na temat .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Hal miała w listopadzie jechać do de może nie ma tam internetu na pewno nie zapomniała o forum i mam nadzieję,że jak wróci do domu to tu zajrzy :)

To ja cos opatrznie zrozumiałam. Gdzie by nie była, to ja czekam na jej wpisy nawet o pogodzie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

To ja cos opatrznie zrozumiałam. Gdzie by nie była, to ja czekam na jej wpisy nawet o pogodzie.

Ja też no ale tak czasami bywa z tym dostępem do neta jak fajne miejsce to i bez internetu można wytrzymać ;) a czasami obiecają,że założą i długo się na to czeka w przypadku @Hal inaczej być nie może .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aga1 napisał:

Pisała, że do domu jedzie. Podobają mi sie jej wpisy nie biadoli ( bo to nic nie da ) obraca często w żart sytuacje, ktore sa tragiczne. Takie osoby wpływaja na kształtowanie forum . Ma być wesoło, bez wycieczek osobistych i na temat .

Pisała , że wraca do domu , bo była w odwiedzinach u dzieci . @Hal miała wtedy już jakąś ofertę pracy i zastanawiała się nad jej przyjęciem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po miastowych wojażach:hahaha: zakupy swoje zrobiłam,,cukierków nakupiłam i miałam godzinkę w miescie i jak się dorwałam za telefon, bo tam super internet mi sciągało,,to przez godzinkę nadawałam z dalekimi krajami,,kontynentami,,,słoneczko swieciło prosto w buzkę,,to nie zmarzłam,,:$ szykuje mi się następna podróż na inny kontynent,,hahahhaha zostanę tym fruwakiem na dobre,,:hahaha: przyszły rok to chyba wyjdzie na to,że prze urlopuje,,,ale za co? za robotę sie trzeba zabrać najpierw ,,:płacz::hahaha: życie jest piekne,,,a internetu nie będę miała :rozpacz: córunia się tłumaczy,że Telekomm ma full pracy i nie mają czasu,,rozklada ręce,,a mi ręce opadają,,:rozpacz: do dupy z takim zalatwianiem,,będę się slimaczyć dalej na swoim,,ale bez mojego ślimaka ? to bym naprawdę uschła tutaj,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

ale na szczęście mamy jeszcze telefony, czasami u podopiecznego też jest...Bez tego to już ciężko byłoby funkcjonować

Telefony ? jesteś nie tutejszy,,:rozpacz:,mi już telefony w życiu nie zastąpią laptopa,,,telefon telefonem ,,ale jest WhatsApp,,ale też musi być internet,,,ale z braku laku ,,na 112 potrzebny telefon,,chyba trzeba zgłosić ,,że usycham i szybko internet jedynie może pomóc:hahaha: powiedzą baba wariat:rozpacz::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aga1 napisał:

Pisała, że do domu jedzie. Podobają mi sie jej wpisy nie biadoli ( bo to nic nie da ) obraca często w żart sytuacje, ktore sa tragiczne. Takie osoby wpływaja na kształtowanie forum . Ma być wesoło, bez wycieczek osobistych i na temat .

Ja dośc często mam wycieczki osobiste  i co? mam z tym fantem zrobić? przecież tu jest luz blus,,mam isc z tymi wycieczkami na szczaw? to pójdę:rozpacz: przykro mi,,przepraszam,,:rozpacz: a ja tak chciałam Wam opowiedzieć,jak może być jeszcze fajnie i cudownie w życiu,,, :święty::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

A teraz jeszcze trochę pomęczę,,a co!!! nie tak szybko się Blondi da zbyć,,o nie!!!  jeszcze pograsuję tutaj troszkę,,:hahaha:

Grasuj, grasuj :d Jak będziemy mieli cię dosyć odeślemy do słodziaka i niech cię gdzieś daleko wywiezie...;):d:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...